Do zdarzenia doszło w środę, 30 stycznia około godziny 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 254 w miejscowości Wiecanowo.
Kierowca samochodu osobowego potrącił tam rowerzystę. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci. Ruch w tym miejscu kierowany jest objazdem.
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem Toyota Auris 29-letnia mieszkanka Mogilna podczas włączania się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa 57-letniemu rowerzyście, w wyniku czego doszło do jego potrącenia. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci w związku z zaistniałą niebezpieczną sytuacją zatrzymali kobiecie prawo jazdy – informuje asp. Tomasz Bartecki. (AS)
























Czyżby kobieta jechala tym samochodem?
A co cię obchodzi że kobieta tam jest paskudny wyjazd
A kim jest osoba poszkodowana znowu potrącenie
To że jechała kobieta to widać po ładnym kolorze auta ,ale to że jest paskudny wyjazd to nie znaczy żeby w kogoś wjeżdżać .
Wychodzi brak ścieżek rowerowych, chodników dla pieszych
Jak zwykle g..pia baba z cmg-czyli PACANOWA!!!
Nie czepiajcie się dziewczyny. Myslicie, ze ona się nie przejmuje tym co się stalo ? To grubo się mylicie. Polskie piekielko – najlepiej zgnoic, nawymyslac bzdur, wysnuc chore teorie. Sami eksperci od wszystkiego i niczego. Wstyd. Po prostu wstyd
czy z Twierdzina ten rowerzysta ?
Dobrze ze samochód to Toyota a nie BMW. Wtedy dopiero rozlał by się hejt. Pryszczate wiejskie mordy przed monitorami komputerów by miały wtedy pole do popisu. Wypadek i tyle. Zdarza się. Nikt nie miał zamiaru nikogo potrącić.
No i dziewczynie zabiorą prawko na rok albo dłużej przez chwilę nieuwagi, dobrze ten pan żyje no ale oboje teraz przechodzą ciężkie chwile