Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 20 stycznia po godzinie 19:00 w miejscowości Szczepanowo przy ulicy Leśnej. Służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru domu jednorodzinnego.
W budynku znajdował się mężczyzna, którego przed przyjazdem służb ratunkowych ewakuował jeden z sąsiadów. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej z Mogilna, Dąbrowy, Parlina, Barcina, Nowej Wsi Pałuckiej i Pakości, a także pogotowie ratunkowe i policja. (PK)
































To jak to było???
Te z PSP się tą taśmą odgrodzili od tych z OSP, żeby im nie wleźli, czy może te co zajechali pierwsze od tych co dojechali później?? 8 jednostek… Może trza było jeszcze uprosić Lasy Państwowe o wysłanie dromadera….i z Torunia cysternę z wodą zadysponować. A co…skoro Toruniaki korzystają z policyjnej, zielonej KIA w Komendzie Miejskiej na blachach CMG to cysternę niech dają…
8 zdjecie : Panie, ta linka bialo czerwona nie uciagnie Mana! Jelczydło to jest sprzęt, nie trzeba ciągnąć!
mama prosiła wez leki
Zdjęcie 7 jest doskonałą ilustracją.
Anty..to ze mama Ci czopki nadal aplikuje to nie znaczy, że inni też tak mają..
po twoich wpisach i komentarzach do prawie wszystkich tematów na cmg wnioskuję, że masz patent i wiedzę w każdym zakresie, tylko pozazdrościć…. jednakowoż wczytując się w te twoje słowa, całość można określić jako bełkot, zaśmiecający to forum; pomyśl czasem, zanim coś napiszesz, to naprawdę nie boli;
Alleluja i do przodu
Brawa i podziękowania dla panów strażaków. Akcja przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie. Tak trzymać panowie