Do zdarzenia doszło w czwartek, 26 grudnia tuż po północy. Do miejscowości Nowa Wieś, gdzie zapaliła się sterta drewna opałowego składowanego w pobliżu jednego z domów zadysponowano sześć jednostek straży pożarnej i podnośnik. Dzięki szybkiej akcji udało się zapobiec rozprzestrzenieniu ognia na pobliskie zabudowania.
Przyczyny pożaru nie są jak dotąd znane. (PK | fot. PK, OSP Jeziora Wielkie)
























Sorry,czy składowane drewno miało poniżej 20% wilgotności??Jeśli,nie to jak można tak środowisko zatruwać?
Środowisko to Ty zatruwasz swoją obecnością A nie drewno
Co to za nowowiejski Neron, czyżby świąteczny chuch.
a niby jak samo drewno podpaliło się