W trakcie wtorkowego spotkania w bibliotece w Mogilnie, wicepremier Jarosław Gowin, przedstawił kandydatów Zjednoczonej Prawicy na włodarzy trzech gmin powiatu mogileńskiego. Jednocześnie podkreślił, że będą oni reprezentowali partię Porozumienie, Prawo i Sprawiedliwość oraz Solidarną Polskę, jednak wystartują z list Prawicy Ziemi Mogileńskiej.
Mogilno
W Mogilnie kandydatką na stanowisko burmistrza będzie Ewa Szarzyńska, obecna wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie. Choć współpracuje w niej z radnymi Polskiego Stronnictwa Ludowego, to nie stanowi to przeszkody w jej starcie z list Zjednoczonej Prawicy.
– Ziemia mogileńska potrzebuje zmian. Nie może być tak, że władza chlubi się wielomilionowymi inwestycjami, zaniedbując zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych mieszkańców – mówiła Ewa Szarzyńska.
– My generalni mamy takie podejście, że w samorządzie liczy się nie legitymacja partyjna, tylko dobro mieszkańców. Dlatego tu nie wystawiamy komitetu partyjnego, ale jest to komitet obywatelski, skupiający działaczy i sympatyków Zjednoczonej Prawicy, czyli trzech partii rządzących – mówił Jarosław Gowin.
Strzelno
Łukasz Nycek to wspólny kandydat PiS i Porozumienia na stanowisko burmistrza Strzelna. Obecnie pracuje on w Zarządzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strzelnie, jako kierownik oczyszczalni ścieków. Jak sam powiedział – Strzelno wymaga zmian, jednak nie ma jeszcze żadnych konkretnych propozycji.
Jeziora Wielkie
Tu nie ma zaskoczenia, bo kandydatem na wójta będzie pełniący obecnie jego obowiązki Dariusz Ciesielczyk, rekomendowany osiem miesięcy temu przez wojewodę na to stanowisko. Uważa on, że obecny rząd działa bardzo dobrze i dzięki temu może liczyć na dobry wynik w wyborach. Jednocześnie zaznacza, że dzięki Prawu i Sprawiedliwości udało się zapobiec napływowi uchodźców do Polski.
– Prawo i Sprawiedliwość i Porozumienie bardzo wiele zrobiło dla mieszkańców naszego kraju. Mam nadzieje, ze mieszkańcy to docenią i pójdą do wyborów do urn i zagłosują na naszych kandydatów. Polska widocznie się zmienia, każdy potrafi to zauważyć i myślę, że polityka jaką uprawia teraz nasz rząd jak najbardziej służy mieszkańcom naszego kraju. Chroni nasz kraj przed różnymi niespodziewanymi sytuacjami, które mogły się zdarzyć, a na szczęście się nie wydarzyły napływem imigrantów przede wszystkim – mówił Dariusz Ciecielczyk.
Dąbrowa
Obecnie działacze Zjednoczonej Prawicy nie zaprezentowali kandydata na wójta Dąbrowy, jednak na pewno będą tu wystawione wspólne listy do rady gminy i powiatu.
– Póki co, jak państwo widzicie mamy potencjalnych kandydatów w trzech gminach, spośród czterech gmin powiatu mogileńskiego. W tej chwili jeszcze nie ma ostatecznej decyzji co do gminy Dąbrowa – mówił Adam Banaszak, szef okręgu bydgoskiego partii Porozumienie.
(AS)

























Boże chroń Mogilno przed pisowską zarazą. O to się modlimy bo ze wszystkim innym poradzimy sobie sami jak tylko trafi ich szlag.
Kim jest Łukasz Nycek?
Widzę, że kierownictwo PiS, głęboko się zastanowiło i stwierdziło, że dla Strzelna nie ma ratunku i nikt nie jest w stanie wyciągnąć tego miasta i gminy z zapaści i średniowiecza do którego cofnął Ewaryst \’Papa Smerf\’ Matczak.
Każdy nowy burmistrz skazany jest na porażkę, dla tego misata nie ma nadziei.
Wieczne odpoczywanie racz temu miastu dać Panie. Amen.
Ostatni gasi światło.
KANDYDAT NA Burmistrza Strzelno śmiech na sali. To się dopiero nadaję do kabaretu haha
Minister nie odpowie, ale może ktoś z państwa. Jaką działalność gospodarczą prowadzi pani Ewa Szarzyńska? Bo jakoś nie kojarzę. Może jakieś przedsiębiorstwo, które jest przrz nią dobrze zarządzane.
W Mogilnie kobita z amnezja…bo nie pamięta, ze jest radną, ale uważa że władza źle rządzi…mimo, ze jest jej częścią…
W Strzelnie gość, który na chwile przed wyborami nie ma żadnego pomysłu ale wie, ze trzeba zmian, ale nie wie jakie… Za to ma doświadczenia z g…
Jeziora…gość mianowany przez PiS…i to wystarczy… No i gdyby nie PiS to mniejszość muzułmańska w Jeziorach by się rozpanoszyla. Oni tam w tej Syrii to marzą po prostu o dobrobycie w jeziorach wielkich…
Mieszkam w Strzelnie od zawsze kim jest ta osoba co zrobiła gdzie się udziela jak zaistniała> Kto to jest Że chłoptaś nalezy do PIS u to po wypowiedzi widac ze kompletne dno zero programu zero kompetencji
Warto się pomodlić o rozum. Czego się boicie, zmian na lepsze?
Czy najwyższy wzrost gospodarczy tak bardzo wam przeszkadza?
Najniższe bezrobocie?
Podwyższona minimalna pensja?
Rozwój budownictwa?
500+ to coś złego?
Czego tu się bać? Trzeba pogratulować odwagi i chęci do zmian oraz rozliczenia mafii VAT- owskiej
A wasz ukochany minister finansów Pan Rostowski zapewniał, że nie ma i nie będzie na nic żadnych pieniędzy.
Gratulację za odwagę dla Pani Szarzyńskiej.
Lepiej mądrze czytać niż głupio mówić.
Nycek jest kierownikiem \”sralni\” (oczyszczalni ścieków ):D
samogłoskowiec, to także kwiczący za korytem, każde jego stwierdzenie ociera się o kłamstwo, które zdaniem POpaprńców, klepane bez przerwy ma zostać w świadomości ludzi, nie doczekanie, złodziejskie czasy dobiegają końca, może nadchodzące nie są różowe, ale dosyć tych jak mówił klasyk \”złodziejskich mord\”
nawet dziecko wie że pis nie jest partią prawicową.co to za prawica,która rozdaje kasę to tu to tam zamiast zmniejszać podatki?.socjal to domena partii lewicowych.jedyna obecnie partia prawicowa to wolność korwina mikke.tyle w ramach wyjaśnień.
Ńycek jest naprawdę dobrym kandydatem, nie jestem zwolennikiem PISU ale jeśli miałbym na kogoś zagłosować z tej partii to był by on. Z tego co wiem to nie był przygotowany to wystąpienia bo o ty że on będzie kandydatem dowiedzal się podczas spotkania.
W gminie Dabrowa przydalby sie nowy wojt bo teraz w gminie to taka samowolka,ze smiechu warte moze bylby nowy wojt to by wymienil tych wszystkich pracownikow od siedmiu bolesci poczekamy moze sie doczekamy lepszego wojta i lepszych radnych
Może i być dobrym ale jak wypadł na tym spotkaniu? Na starcie przyp…sobie w stopę..
Jakoś nie wypadł na kogoś kto by potrafił chwycić wszystkie problemy za mordy i zrobić porządek… No i charyzmy…zero.
A po co się przygotowywać do wystąpienia.Albo się jest dobrym w tym co chcę robić i mam plany wobec siebie i swojego miasta przez cały czas, albo czytam to co skopiuje z internetu.Oto cała filozofia. Jak ktoś jęczy,to oznacza,że coś go boli i nie wie co robić i wzywa pomocy.
Bo obecny burmistrz jest pełe charyzmy i tryska energią… , ja oczekuję rzeczowej kampani a nie tylko skupianie sie na błędach poprzednika ale przede wszystkim co można zrobić aby poprawił się konfort i standard życia mieszkańców.
Jakoś nie widzę odbitego OBRAZU od stołu \”prezydialnego\”? Czyżby w ogóle nie było widowni? Przyjechał pan wicepremier i ludziska nie przyszli na spotkanie? To niby skąd zjednoczona prawica ma takie poparcie ponad 30%?
Panie Mercedes! Według mnie Aeiouy ma dużo racji (choć nie zawsze się z nim zgadzam). Ty chłopie, widać , łasy jesteś na propagandę sukcesu. Cieszysz się z 500+? A co, myślisz, że pan Morawiecki znalazł na ten program kasę? To się mylisz! Wypłacili 500+ i tym samym wzrasta dług wewnętrzny naszego Państwa. A skoro jest tak dobrze, to dlaczego nie ma już tej kasy dla niepełnosprawnych dzieci? Bo, co? Jarek nie kazał wypłacać? To się uśmiałem: dzięki PiS najniższe bezrobocie!? Chłopie, czy Ty nie widzisz, że po prostu nie ma w PL ludzi do pracy, bo część nadal wyjeżdża za granicę, a na rynek wchodzą ludzie młodzi z roczników, gdzie rodziło się mało dzieci. Minimalna pensja? Żaden sukces, bo i tak za tę pensję mało kto chce pracować. Już szykują się strajki praktycznie wszystkich służb mundurowych, żądających podwyżki 650 zł/miesiąc. A strajki pielęgniarek w pisowskiej Małopolsce? Fajnie jest, co Mercedes? Rozwój budownictwa? Mój Boże! Ty to widzisz i nie grzmisz? To jakieś żarty czy co? Masz w Mogilnie rozwój budownictwa? Przez PiS? Przez program Mieszkanie+? Bo ja tego nie widzę. Gdyby nie deweloperzy, to kiepsko byłoby, bo prezes mogileńskiej spółdzielni mieszkaniowej nie będzie się \”bawił\” w takie inwestycje. Po co? Niezła kasa i tak co miesiąc wpływa na konto, to po co sobie brać na barki taki ciężar? Burmistrz i radni też nie widzą problemu braku mieszkań komunalnych. Bieżnia za 3 miliony jest ważniejsza niż 20 mieszkań komunalnych typu studio (pokój + \”salon\” z kuchnią + wc). Tak, Aeiouy masz rację – na wzrost gospodarczy w ogóle polski rząd nie miał i nie ma wpływu!!! To typowa propaganda. Oby tylko PiS nie przeszkadzał przedsiębiorcom.
A komu Gowin przedstawiał tych kandydatów? Jakoś zdjęć z widowni brak! Był tam ktoś poza przedstawiającym i przedstawiającymi? Nikt was słuchać, ani patrzeć na wasze zakłamane gęby nie chce.
Teraz to taka charyzmę ma tylko i wyłącznie PiS i kler. Niektórzy to tłumy pociągają na kościelnych festynach, gdzie za darmochę można się bawić i jeść. Politycy powinni się od nich uczyć.
czytam te wpisy i powiem jedno , próbowałam wśród znajomych rozbudzić chęć zmian , rozmawiałam ze zwykłymi ludzmi z ulicy , zwłaszcza z tymi co najbardziej potępiają Burmistrza , Radnych …Nic nie było w stanie ich nakłonić do kandydowania na jakie kolwiek stanowisko z jakiekolwiek listy wyborczej ….wiec sama zmieniłam stanowisko i stwierdzam że nie ważne z jakiej listy startujesz czy to Porozumienie, PiS, Platforma, Nowoczesna, SLD, PSL po miesiacach nie mocy zaczynam doceniać tych którzy jednak potrafią , mają odwagę startować . Narażają się na wyśmiewanie , czasem ktoś im pogratuluje , złośliwie domaluje coś na plakacie , ALE STARTUJE Z WIEDZĄ JAKĄ MA Z CHĘCIĄ ZROBIENIA CZEGOŚ a nie siedzenia przy grillu przy piwku i wytykaniu błędów ale nic nie robiąc ……A panią Ewe podziwiam , Kobieto tak trzymaj
Kandydat na burmistrza Strzelna hahaha…No to tylko PiS mógł wymyślić. Z deszczu pod dużą rynnę
Panie Nycku naprawdę mądra wypowiedż,chyba nie był pan przygotowany na ten grad pytań,domyślam się analizując wypowiedzi że pana idolem jest Kononowicz,trzeba tylko było dodac że NIE BĘDZIE NICZEGO
Szczerze normalnie cycki opadają jak widzi się kandydata na burmistrza strzelna z chłopa może będą ludzie ale tylko śmiać powodzonka życzę Panu z oczyszczalni…
CO TO ZA NYCEK??? CO TO ZA JEDEN??? 40 LAT MIESZKAM W STRZELNIE. JESTEM RODOWITYM STRZELNIANINEM I WARA MI CHLOPIE OD MIJEGO MIASTA!!! ŁAPY PRECZ!!! JEŻELI BURMISTRZ TO TYLKO RODOWITY STRZELNIANIN!!! A NIE KOLEJNY CZŁOWIEK ODERWANY OD REALIÓW NASZEGO MIASTA. JEDEN PRZYPADEK CZŁOWIEKA Z POZA MIASTA WAM LUDZIE NIE WYSTARCZYŁ??? BURMISTRZEM TO SIĘ JEST 24 GODZINY NA DOBĘ JAKO MIESZKANIEC A NIE PRZEZ 8 GODZIN W URZĘDZIE NA STOŁKU I DO DOMU NA WIEŚ. NIECH JEDYNYM SŁUSZNYM KANDYDATEM BĘDZIE CZŁOWIEK Z MIASTA I NIECH MIASTO GO POPRZE!!! CHYBA, ŻE NADAL CHCECIE BYĆ TRAKTOWANI JAKO BURAKI Z WIEJSKIEJ GMINY. CZASY WIEJSKICH GMIN SIĘ SKOŃCZYŁY A ZAROBIONE NA DOTACJACH BAMBRY I TAK MIASTO MAJA W D.PIE…
Nareszcie zmiana w naszym mieście jest blisko super cieszmy się
Normy prawne wprowadzone przez PO w celu zmniejszenia bezrobocia w kraju. Wejście do UE czyli wypierdalać zagranice do pracy. Jakoś od 2003 roku nie powstało więcej miejsc pracy w Naszym regionie. Jeśli się mylę to proszę o przykład? Cóż kierowca tira w Niemczech musi zarobić tamtejszą pensję, a pracownica niemieckiej drogerii Ross…. w naszej mieścinie – umowa zlecenie – no godne podziwiania równego traktowania. Niech przyjdą nowi i działają, ale dalej wzrok musi sięgać niż droga do lasu – asfaltowa za domeczkiem pewnego radnego. A do lasu to jeszcze daleko. Takich romansów prywatnych trochę by się nazbierało.
Nycek na burmistrza ? jak on alarmu na oczyszczalni nie potrafi wyłączyć który wyje dwa dni z rzędu że nie idzie spać
No i co w związku z tym ile obecnie kosztuje baryłka Brent? (West Texas jest lepsza i trochę tańsza) Jak rusza lawina to nie zatrzyma jej wiatr wiejący z dołu..
Ale żeś dał wywiad. I Pan ma być burmistrzem i załatwiać sprawy miasta jak się Pan wypowiedzieć nie potrafi?
Orchowiacy przepraszają strzelniaków za Nycka. Orchowiacy wstydzą się za Nycka pisowca. Nycek, nie rozpowiadaj że pochodzisz z Orchowa.
Nycek na prezydenta
Nie ma jak to rzetelna i w pełni profesjonalna wypowiedź. Teraz jestem spokojna o przyszły los Strzelna i oto, że jest w dobrych rękach….. porażka
Szanowni państwo żeby zostać Burmistrzem Strzelna to raczej trzeba być poza zasięgem znajomości gminy i tylko jeden człowiek nadaje się by rządzić Strzelnem i tylko on może jeszcze uratować Strzelno ,bo to jedyny kandydat który nie jest zkolesiowany z urzędem gminy a którego wielu nie lubi,tylko jest pytanie za co go nie lubią? a za prawdę i za uczciwość no i za to że on potrafi dobrze gospodarzyć a co niektórzy boją się tego ,bo mogą stracić wypłatki za nic robienie.panie DARKU jest pan jedynym kandydatem który jest godzien zająć miejsce włodarza Strzelna,tylko jest pytanie czy da pan szanse Strzelnu,czy ma pan wogóle zamiar wystartować.wielu Strzelniak liczy tylko na pana.
Po co tyle zbędnych komentarzy.Wszyscy,którzy chcą rządzić zapraszam do kandydowania.Będzie wtedy można mówić o wyborach.A tak, zaledwie trzy osoby wystartowały, a tyle nawet niesmacznych komentarzy.
Na Podlasiu mają Kononowicza, u nas mamy Nycka. Jaki region taki KONONOWICZ widać… Ten z Podlasia to chociaż miał jakiś program wyborczy pt. \”Nie będzie niczego\” a ten tutaj… weź się w garść chłopie…
Darek Chudziński startuj na Burmistrza Strzelna, myśle że mieszkańcy wyciągneli wnioski z obecnych rządów i wybiorą Ciebie. W Strzelnie potrzeba zmian, środków unijnych i człowieka z jajami….
No i Pan radny Cieślik P na fotel burmistrza się wybiera z poparciem PO i Nowoczesnej .
Jesteś jednym z tych głupich ćwoków którzy za autorytety i godnych szacunków uważa czerwoną hołotę szkoloną przez sowietów i gotową zdradzić wszystko co polskie w zamian za pełne koryto
ten kto zaproponował szarzyńskiego to albo wariat albo nie mieszka w Strzelnie,by wpuścić kogoś z Mogilna do rządzenia Strzelnem
…a co Pani Sz. zrobiła w trakcie kadencji?Może się pochwali na forum?.Żenująca kandydatura wraz z Panem O.jako radnego.Chociaż chętnie społeczeństwo wysłucha kandydatów o osiągnięciach w Strzelcach.
Oczywiscie drużyna B klasy to nie osiągnięcie.
Jestem rozczarowana postawą naszych obywateli jestem ciekawa czy pisali by takie rzeczy o kandydatach gdyby musieli podpisać się z imienia i nazwiska wstydzcie się ludzie. Do Administratora CMG zwracam się z apelem aby komentarze można było dodawać dopiero po zalogowaniu
Lukasz Nycek bardzo dobry wybor jest z strzelna zna problemy a kto inny co? matczak 20 lat na stolku i co ???
dla mnie podstawą do startu na rządców miast i gmin powinny być fachowość i kompetencje,Nie można być głupszym od swoich pracowników w mieście lub gminie Minimum kierunkowe wyższe wykształcenie.Nie wystarczy szefowanie kołu gospodyń wiejskich,,,
Ferdynand, walnij się porządnie w głowę…..
Wysłuchałem Pana Nycka i nie znajduję skali punktowej by ją ocenić. Po prostu, jak w tej piosence \”Lady Pank\” – mnie niż…
Znam za to Pana Dariusza Chudzińskiego i wiem, że tylko On może pomóc mojemu miastu. Panie Darku, proszę startować! Niech w naszym Strzelnie stanie się światło…
HEJKA a nowy starosta będzie liczę że tak
Pan Nycek ma chyba plan udoju w oborze w Bielicach.
Pan Chudziński na burmistrza!!!
Jeśli popiera ich gowin – to więcej niż pewne, że warci mniej niż zero. W tych miastach nie potrzeba zmian nazw ulic na \”polityczno\” poprawne. Nie chcę pomników \”bohaterów\” narodowych. Bo ich \”rządy\” do tego się sprowadzają. Potrzebny jest ktoś mądry, inteligentny, potrafiący myśleć, planować, zarządzać – tak jak robi się do w firmach. Ktoś kto rozumie, że małe miasteczka muszą mieć wartości.
A NIBY CZEGO LUDZIE NIE ZAPOMINAJĄ CO TAKIEGO ŻE KTOŚ DBAŁ O PORZĄDEK TO TOBIE SIĘ TO NIE PODOBA,TO ZOBACZ JAK CHLAJĄ NA RYNKU TO CI SIĘ PODOBA BO TO JEST TWÓJ ŚWIAT.
Tak Ci się podoba PiS? Piszesz o złodziejstwie PO itp. i słusznie ale nie zauważasz tego co robi obecna władza. Np. pan Zbyszek, który od lat przy pomocy upolitycznionej prokuratury gnębi lekarzy, za to że umarł jego ojciec… Dawanie grubej kasy podatników Rydzykowi Ci się podoba? Pseudobogoojczyźniane pierdolamento też? Kłamstwa w żywe oczy? Np. brednie, że EllaOne to tabletka \”wczesnoporonna\” i powinna być na receptę, której prawie nikt nie będzie chciał wypisać? Zakaz aborcji a potem nie ma tych \”obrońców życia\” jak trzeba się chorymi dziećmi zająć. Rozdawnictwo pieniędzy podatników Ci się podoba?
Nigdy nie głosowałem na PO i na PiS. Jeżeli chodzi o PiS, to widzę kilka plusów ale \”chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły nam minusów\”
W Polsce niszczony jest trójpodział władzy, a do Mogilna zapraszana jest osoba która głosuje ale się nie cieszy z niszczenia tego podziału. Czy my obywatele powinniśmy się z tym godzić? Co nam mogą zaproponować osoby, które identyfikują się z poglądami i zapewne postępowaniem rządu? Czy tego chcemy w swoim w gminach?
Panie Nycek co z pana za kandydat jak pan boisz się powiedzieć prawdy ŻE STRZELNO POTRZEBUJE ZMIANY BO OBECNY BURMISTRZ DOPROWADZIŁ TE NIEGDYŚ ŁADNE MIASTECZKO NA SKRAJ PRZEPAŚCI–WIEDZIAŁ ŻE NIE MA PIENIĘDZY ALE PRZYJMOWAŁ LUDZI DO PRACY CHOĆ SĄ ZAKŁADY I OCZEKUJĄ PRACOWNIKÓW I DO TEJ PORY PRZYJMUJE I PAN DOBRZE WIE ŻE TYCH LUDZI TRZEBA BĘDZIE ZREDUKOWAĆ,BO INACZEJ DALEJ BĘDZIE TO SAMO BAGNO JAK JEST,NO BO PROSZE ODPOWIEDZIEĆ JAKI ZAKŁAD ZATRUDNIA OSOBĘ KTÓRA PRACUJE 1 A NIECH BĘDZIE PÓŁTORA GODZINY A WYPŁATĘ ODBIERA ZA 8GODIN TO CZY TAK MOŻNA OSZCZĘDZAĆ GMINNE PIENIĄDZE-JA TEŻ CHĘTNIE PODJOŁ BYM PRACE U BURMISTRZA NA GODZINE ALE WYPŁATKA ZA 8 GODZIN-PADA DESZCZ JAK OSTATNIO PRZEZ TYLE DNI PANIE NA ULICY NIC NIE ROBIŁY ,DLACZEGO TYCH GODZIN NIE ODLICZONĄ Z WYPŁATY-PANIE NYCEK POWIEDZMY PRAWDĘ ŻEBY PRZEJĄĆ TAKI SYF TO TRZEBA BYĆ KIMŚ TWARDYM I MOCNO TRZYMAĆ LEJCE A PAN POWIEDZIAŁ TYLKO JEDNO SŁOWO ,BO BOI SIĘ PAN A CZEGO TO MUSI PAN JUŻ SAM WIEDZIEĆ.STRZELNO POTRZEBUJE PRAWDZIWEGO WODZA,I TYLKO JEDEN CZŁOWIEK JEST GODNY BY POWIEDZIEĆ WITAJ GŁOWĄ MIASTA WITAJ PANIE CHUDZIŃSKI
Przypomnienie, nie opublikowane oświadczenie Burmistrza za 2017r. Wyborcy muszą wiedzieć czy wszystko jest zgodne.
Gamonie? A ty kim jesteś?Nie sądzę..patrząc na wysoki iloraz inteligencji przy twoich wpisach zastanowiłbym się na twoim miejscu nad sobą!
Raczej Nycka widzę jako kandydata na wójta w Orchowie wszak to rodowity Orchowianin doświadczenia by nabrał.Rzucać go na głęboką wodę na Strzelno ?Marnie to widzę.
Ludzie zagłosują na tego co da więcej do kieszeni. Już widzę tych nierobów, którzy z urny wyborczej idą do MOPS-u po zasiłek. Ostatnio byłem świadkiem jak jedna kobieta do drugiej na ulicy mówiła \”pamiętaj by wypełnić te papiery na wyprawkę. Dają 300zł\”. Te osoby już nie mają wstydu, a najgorsze jest to, że ich dzieci również będą żerować na państwie, bo nie nauczą się pracy.
Ku odświeżeniu pamięci polecam protokół pokontrolny z Siemionek….można go odszukać na stronach Woj.Urz.Kuj.Pom. Ta sprawa zamieciona jest pod dywan….Najpierw niech były dyrektor wyjaśni kto zjadał ok. pół tony mięsnego jadła ,które ominęło stoły mieszkanek DPS w Siemionkach są tam też inne sprawy do dziś niewyjaśnione .
Piotrze, słusznie napisałeś. Ale widzą to tylko osoby , które obiektywnie patrzą na to, co się dzieje dookoła. A, niestety, wszędzie teraz ważne są tylko pieniądze.
Chciałeś blysnąć ciętą ripostą??
Oj jakoś nie poszło… Pomijając problem z przepisaniem mojego nicku to psycholog to nie lekarz, a zwykły magister po standardowej psychologii…
W tych czasach móc sobie pozwolić być chamem i leniem to całkiem przyjemne. Nie ma nic do zaniżonej samooceny. A buractwo to takie moje hobby..
Alleluja i do przodu…
A se leć do przodu 🙂 spełniaj się spełniaj:)
kandydat pis…….hehehe smiech …..
Nycek rozlicz się z paliwa jak wozisz samochodem służbowym dziecko do szkoły w czasie pracy. Wogole jak tak można.
proszę uprzejmie,aby komisje rewizyjne – zarówno Rady Gminy jak i Rady Powiatu zadali pytanie zarówno obecnemu burmistrzowi,jago zastępcy oraz staroście i jego zastępcy jak wygląda kwestia wykorzystania urlopów wypoczynkowych.myslę ,że na czas wyborów spokojnie moga wykorzystać około 2 po tygodni,a gdyby nie zostali wybrwołani…..a nie żeby znowu sie czasami nie okazalo-nie zostalem wybrany na dotychczasowe stanowisko to należy im się ekwiwalent za nie wykorzystany urlop-czyli pieniądz z naszych podatków.Komisje lub w-ce przewodniczący rad – do dzieła!
stała się wielka szkoda, że PiS nie wprowadził dwukadencyjności wójtów, burmistrzów, posłów, a przede wszystkim radnych. To wielki błąd! Że co? że prawo nie może działać wstecz? A łamanie konstytucji może odbywać się przy otwartej kurtynie? Jestem za porządkiem i rozwaleniem układzików, ale Pani I Prezes SN czy to się komuś podoba, czy nie ma konstytucyjnie zagwarantowaną kadencję do 2020 roku. Wracając do meritum: PiS mógł z łatwością \”złamać\” prawo i uznać dwukadencyjność w/w. A tak, to ci sami będą nami rządzić i co nowego wniosą? NIC! Zużyci, zmęczeni popierani przez pracobiorców… np. burmistrz Mogilna jest największym pracodawcą w Gminie i Mieście Mogilno. (szkoły, przedszkola, urząd miejski, MDK, spółki komunalne Mogilno Sport czy MPGK ). Podcinać gałąź na której się siedzi? NIE! Owszem, nie zgadzam się z działaniami Słońca Mogilna, z twarzy LISA Mogilna, ale co mam zrobić? Pozbyć się pracy? NIE! np. radny Piotr Kaźmierczak doskonale to wie, bo cała jego familia, bliższa czy dalsza ma zatrudnienie \”u burmistrza\”. Można by książkę napisać!
TO MASZ CAŁKOWITĄ RACJE,ŻE POWINNI WYKORZYSTAĆ URLOPY,BO NIGDY NIC NIE WIADOMO
dlaczego taka zwłoka w opublikowaniu na stronach BIP oświadczenia majątkowego naszego Burmistrza?. Jeżeli będzie startować w tegorocznych wyborach to obowiązuje pełna przejrzystość w tym zakresie.
Normalnie UCHO PREZESA w tym strzelnie..
No ale co tu oczekiwać od partii, której twarzą jest prokurator stanu wojennego, członek PZPR, odznaczony medalem przez komunę…a teraz gorliwy prawicowy katolik..
Gość jak się goli to pewnie czasem się w lustrze nie poznaje..
Strzelno chyba nie zasłużyło na jakiegoś kandydata z jajami…
Panie Darku Chudziński wiem że Strzelno nie zasłużyło na pana.jeżeli pan wystartuje to ja z moimi rodzinami idę głosować na pana,ale to już pana decyzja.cokolwiek pan zrobi to powodzenia.
Kto chce hale, boisko? tylko mała grupka. Drogi chcą prawie wszyscy ale ten głos nie dociera. Góra wie lepiej co chce dół. KIEDY WYBORY I PRZYJDZIE ZMIANA???!!!