Mieszkańcy powiatu mogileńskiego mają okazję uczestniczyć w spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 9 kwietnia o godzinie 16:00 na skwerze św. Wojciecha (plac przy ul. Benedykta XVI 1 – klasztor).
Ze względów organizacyjnych zaleca się wcześniejsze przyjście. Dla mieszkańców plac otwarty będzie około godziny 15:00. W związku z wizytą Prezydenta RP nastąpią utrudnienia drogowe.
W godzinach od 14:30 do około 17:30 zostanie zamknięta ulica Benedyktyńska – Rynek (na wysokości Prokuratury) do skrzyżowania ulic Benedyktyńska – Poznańska – Witosa. Ruch drogowy do centrum miasta będzie kierowany objazdem przez ulicę Powstańców Wielkopolskich i Mickiewicza. Parkowanie samochodów dostępne będzie tylko poza strefą wizyty. 8 kwietnia od godziny 21:30 skwer św. Wojciecha będzie zamknięty. (I)

















SUPER
A to będzie śpiewać lub tańczyć? Czy to już Dni Mogilna się rozpoczynają?
A po co przyjeżdża? Znowu coś nasciemniac…
Czym przyjedzie adrianek?
Kaczkobusem?
A Duda to nie mój prezydent
Śmieszą mnie negatywne komentarze dotyczące Andrzeja Dudy.
Może lepiej jakby wrócił na fotel prezydencki KOMOruski ?
Jaka to była ustawka wtedy, wyciągnęli nas wtedy ze szkoły żeby zobaczyć tego bambra i jeszcze wciskali jego plakaty wyborcze, żenada.
Ludzie.troche szacunku takie komentarze nie powinny wogóle się ukazywać
Super ze wychodzą do ludzi
Do Mieszkaniec!
Rzeczywiście życiowy problem to gdzie samochód postawić na dwie godziny. Jak masz problem tego typu to przecież możesz na te troszkę pojechać poza miasto…
Bogu dzięki,czekamy!
Do dziś snują się po ulicach stare komuchy i przefarbowane czerwone lisy i lisice udający demokratów . Dawni władcy ,towarzysze z czasów PRLu . Kacyki partyjne PZPR , donosiciele zakładowi , kapusie służby bezpieczeństwa, Ormowcy oraz ich opiekunowie.! Wstyd by czerwone miasto odwiedzała GŁOWA PAŃSTWA ! Nawet dziś w nowej – wolnej POLSCE -sądu strzegą dawni byli pracownicy SB ! To drwina i z zniewaga ludzi walczących z komuną ! Jak to możliwe!?
Cieszę się że do Mobilna przyjeżdża mój Prezydent Pan Andrzej Duda !!!!!
Cieszcie się ,ze coś się dzieje w tym zapizdz..jewie,w końcu jakieś ważne osobistości postawią tu nogę…moze prezydent zobaczy ta biedę i te kamienice które są w ruinie szczególnie ta na placu wolności a hallera i się zlituje i moze nas jakoś wesprze
Skąd w Tobie tyle nienawiści? Dać Ci kałasznikowa i ze 100 magazynków, to pewnie byś chodził po ulicach Mogilna i strzelał do tych wszystkich co przeżyli tamte czasy.
Stwierdzenie faktów to nie nienawiść . Dążenie do prawdy historycznej to OBOWIĄZEK ! Zapytaj o czasy dekady stanu wojennego i aktywistów partyjnych PZPR z Mogilna spierających reżim generała. Zapytaj o działacza SOLIDARNOŚCI poturbowanego w gmach aparatu ucisku Narodu! Widać , że jesteś hermetyczny na PRAWDĘ I WIEDZĘ !
Bardzo się cieszę ze przyjeżdża DO Mogilna Prezydent!!
tez sie ciesze ze adrian przyjedzie. Moze cos da. Pincet jakies albo chociaz trzysta. Tak za nic za samo , ze jestem i oddycham trzysta da. fajny chłop.
Niech jedzie przez Strzelno może się spóźnię przyjedzie obiecywał za pieniądze uczciwie pracujących przyjdę z koszulka konstytucja i mogę się mu otwarcie zapytać dlaczego nie umie sam zdania i decyzji podjąć tylko bossa sucha
Ciekawe czy Duszyński i Nowacki przywitają Go tak samo jak onegdaj bula komuruskiego. Czy tez spędzą dzieciaki ze szkół i przedszkoli?
A Jareczek też przyjedzie trzymać Dudę za rączkę podpowiadając jak dalej niszczyć kraj?
Super że przyjeżdża ,będziemy mogli sobie na żywo zobaczyć pewnie jak tańczy i śpiewa ,a może nawet się wzruszy i łezki uroni ? Media zwycięzcę I tury wyborów prezydenckich na Ukrainie okrzyknęły KOMIKIEM ,a kogo my mamy na równoważnym urzędzie ? Nie ma aktorskiego przygotowania i dlatego tak fatalnie mu to wychodzi !!!!!!!
A może tak położyć nowy asfalt na Mickiewicza,na starym już się nie da jeżdzić?AA przepraszam nowy dywanik leży już na stadionie
Zavetowal reforme sadownictwa komuchy dalej osadzaja Polakow.
Przymus do szczepien dzieci tez podposal!!!
Wstydu nie ma ten czlowiek…
Ucho Prezesa super pokazało kto przyjeżdża do Mogilna.
Niestety jest to osoba bez własnego zdania, dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Niszczy zasady demokracji. Mam nadzieję że stanie przed Trybunałem Stanu- oczywiście kary jak wszyscy politycy wielkiej nie poniesie ale chociaż odrobina sprawiedliwości będzie i ten wstyd.
Boże mój Prezydent przyjeżdża biorę urlop żeby przywitać
Love PiS
Tylko Prezydent jest wielki
Mogilno czerwone miasto na uboczu . Wyszukaj w Google; Ipn – inwentarz archiwalny 00851/1529 t.3 Szef tego kapusia-oficer SB działał w Mogilnie . Dziś strzeże sądu ! Paranoja !
Świetnie że przyjeżdża będzie można mu przypomnieć że nasz kraj nazywa się POLSKA,a nie polin…
Ustawa 447 PRZYJĘTA W USA O ROSZCZENIACH ŻYDOWSKICH. CO NASZ UKOCHANY PREZYDENT ZROBIŁ I RESZTA PISIUROW ŻEBY TO ZABLOKOWAĆ. OCZYWIŚCIE NIC.TYLKO POLONIA w USA protestowali. A nasi rządzący mają n as głęboko w du.. .
Pan Prezydent jest bardzo wielkim przeciętniakiem. Zachowuje się z małżonką bardzo różnie i I Dama Agata Korn … – Duda o ksywie \”milcząca\’ nie powinni kłócić Polaków. Nie lubię ich i mam nadzieję że to ostatnia kadencja tego Prezydenta i w ogóle ostatnie podrygi PISu w tym pięknym kraju zniewolonym za własne pieniądze.
Maliniak będziesz coś podpisywał? Na kolację budyń? Panie Maliniak dzień dobry! Wybaczy Pan, ale nie przywitam. z Żoną germanistką chętnie bym zamienił kilka słów, ale ona jakaś taka wymownie małomówna. Żegnam Państwa. Zdzisław.
A może kler? Bo tak ładnie w ogłoszeniach ogłaszają ten przyjazd i zapraszają?Już od wczoraj.Za tej władzy to Rydzyk ma duże pole do popisu.
Nasz Prezydent barony póknijcie się główkę
To już wiemy ,że jesteś wielbicielem komuny (ogłosiłeś kiedyś swój program) . Ale szacunek dla głowy naszego PAŃSTWA mógłbyś okazać! Pan prezydent ma swoje nazwisko ! Szydzić mogłeś z prezydenta pijaka lub analfabety! W Mogilnie jak widać tęsknota za komuną trwa nadal. To ,że komuna w Mogilnie ma się dobrze zobacz : jak oficer SB dziś strzeże sądu w Mogilnie !? Google- Ipn – inwentarz archiwalny – w niebieską ramkę wpisz numer kapusia ipn by 00851/1529 t.3 – szukaj .To w wolnej POLSCE kpina i szyderstwo z ofiar kapusia i SBka !
Przyjeżdża Adrianek na 16.00.Ciekawe,czy będzie temat o krowoświnia+?
Na krowę szefuncio pisobolszewi ma dać 500.
Cieszę się,że w końcu dostrzegł szefuncio problem z brakiem funduszy i cierpieniem z jakim się wiąże
kupno krowy (0,75 l).Nigdy bym nie przypuszczał,że pojawi się program krowoświnia+ i w tak dużej mierze będzie wspomagał naprawdę spragnionych.
Adrianek jeśli jesteś gorącym zwolennikiem tego genialnego programu swojego szefuńcia to wspomnij o tym podczas tej impezki nad jeziorem.
A jakbyś miał ze sobą jakąś krówkę to możemy ją obdoić.
Prezydent komuch-pijak zataczający się nad grobami POLSKICH POMORDOWANYCH BOHATERÓW To dla ciebie autorytet ! Prezydent bul , bul , bul robiący \”byki\” ortograficzne w dokumentach urzędowych , strzelający do bezbronnej zwierzyny leśnej to dla ciebie autorytet . To dwie omyłki warte ciebie !
Po co ten pisowski wypierdek sie tutaj pokazuje?Wygwizdac ta miernote i obrzucic zgnilymi jajami.
Oj widzę że te wpisy z nienawiścią to pisze Pan wicestarosta Mikołajczak.
WYBORCA ma rację, że zachowanie prezydenta Kwaśniewskiego w kilku przypadkach był wysoce nieodpowiednie. Pytanie tylko, co robiły jego służby,że dopuściły do publicznych wystąpień w takim stanie. Pamiętam, jak kiedyś samolot z prezydentem Jelcynem wracając z USA wylądował w Irlandii .Do schodków podstawionych do samolotu rozwinięto czerwony dywan, podszedł premier Irlandii i czekał na zejście Jelcyna. Ten jednak długo nie pojawiał się w drzwiach samolotu. W końcu po schodkach zszedł wysokiej rangi przedstawiciel Jelcyna i beztrosko oznajmił Irlandczykom, że …. prezydent Jelcyn poczuł się źle i nie wyjdzie na spotkanie. Samolot zatankowano, dywan zwinięto. I poszła fama, że prezydent Rosji był mocno niedysponowany z uwagi na promile.
Po pierwsze radzę uważać po południu na ulicach Mogilna,\”rajdowcy\”z SOP-u to nieudacznicy za kierownicą,bardzo niebezpieczni dla kierowców i przechodniów,mogą kogoś rozjechać dla zabawy.Ciekawi mnie zestaw śmiesznych minek jakie zaprezentuje \”Strażnik Żyrandola\”,a ma ich w zanadrzu więcej niż Benito.
Chociaż nie należę do czytelników tego portalu (m.in. ze względu na niski poziom wpisów i rynsztokowy język niektórych wypowiedzi), muszę zabrać głos po informacji mojego kolegi o wpisie dotyczącym mojej osoby. Otóż nie ja jestem autorem wpisów szkalujących prezydenta na tym portalu. W przeciwieństwie do wielu mam cywilną odwagę, by pod swoim nazwiskiem prezentować swoje poglądy. Proszę sprawdzić moje konto na fb przed wyborem na stanowisko wicestarosty. Zamieszczałem wtedy szczere, często krytyczne wobec aktualnej władzy komentarze. Poglądów swoich nie zmieniłem, nadal nie jestem \”fanem\” aktualnego prezydenta, ale nie uzewnętrzniam tego publicznie, aby nie podgrzewać atmosfery. Uważam, że jako wicestarosta powinienem łączyć, a nie dzielić wszystkich mieszkańców powiatu. Mam taką propozycję do \”Adama\”, jeśli udowodni mi Pan autorstwo któregoś z wpisów, ja pod słowem honoru zrezygnuję z funkcji wicestarosty. A więc do roboty Adamie, masz szansę pozbyć się znienawidzonego urzędnika.
No tak różne komentarze ale do myślenia daje fakt że jak Komorowski przyjechał to do ludzi na rynek a ten przyjechał chyba tylko do kleru i moherów.
TAK SIĘ CIESZE ŻE PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ZAWITA W MIEŚCIE MOGILNO
Profesor Mikołajczak i nienawiść do ludzi, dobre sobie. Przez sześć lat nauki najpierw w gimnazjum a później w liceum dobrze poznałem profesora. To najlepszy pedagog jakiego spotkałem, a tolerancja to jego ogromna zaleta. Owszem ma swoje poglądy i nie boi się ich prezentować. Coś mi się wydaje, że ty Wyborco masz jakiś uraz do wicestarosty, bo chyba już kilka razy zetknąłem się z twoimi negatywnymi wpisami na jego temat. Na szczęści ma więcej zwolenników niż przeciwników o czym swiadczy wynik wyborów do rady powiatu.
Wyborco, znam Mariana już parę ładnych lat i wiem ,że to najlepszy nauczyciel , świetny człowiek o ogromnym dobrym sercu, pomocny, uczciwy, i bardzo kulturalny oraz nie lubiący się kłócić. Uczył moją córkę 3 lata w gimnazjum i w liceum jest poprostu niezastąpiony ! Wspaniały człowiek . Ty wyborco musisz strasznie mu zazdrościć czegoś , sam nie wiesz czegoś , i z nudów wypisujesz ciągle bzdury na jego temat ,potrzywajac się pod różne Nicki. Pozdrawiam serdecznie i życzę lepszego rozsądku ,a ty Marian nie przejmuj się taka osobą nie ma wstydu i rozumu .
Szkoda wyborco że nie odniosłeś się do oświadczenia pana wicestarosty który pod swoim imieniem i nazwiskiem bardzo mądrze i logicznie odniósł się do posadzenia go o autorstwo wcześniejszych wpisów na portalu. Chyba zrozumiałęś że gracie w zupełnie innych ligach ty zaledwie w okręgówce a wicestarosta w ekstraklasie. Uśqiadom sobie wreszcie że nie masz z nim żadnych szans jesteś jak zakompleksiony kundelek ujadający na widok lwa.
\”D0 p. Mikołajczaka (Jola) 09-04-2019 913:13:43)
Brawo panie Marianie tak trzeba z tymi pisowskimi tłumokami \”. Przypadkowo chciała się pani przypodobać , zabłysnąć? Jakoś nie widać refleksji ! Nazwanie ludzi o odmiennych poglądach \”tłumokami\” jak widać niegodne jest znajomości z panem Marianem!
Wicestarosta Mikołajczak rzucił ci wyzwanie nie podejmiesz go?
wyborco wez sie ogarnij w końcu , wez sie za robotę!! widać jak ci się nudzi ,opowiadasz bzdury o co ci chodzi?! efekty będzie widac po 5 latac sprawownia władzy a nie juz teraz . wez sie za siebie człowieku , bo podpisujesz sie pod różnymi nickami ze swojego braku zajęcia( przepraszam za błedy , przerywa mi klawiatura)