Celem akcji była pomoc bezdomnym zwierzętom z przytuliska w Strzelnie. Tego dnia każdy mógł przekazać karmę dla czworonogów – psów i kotów. Akcji towarzyszył pokaz resuscytacji psów, wystawa zdjęć, a także spotkanie z lekarzem weterynarii oraz komendantem Straży Miejskiej w Strzelnie. Promowana była przede wszystkim adopcja zwierząt ze strzeleńskiego przytuliska.
Osoby, które przekazały karmę, bądź zakupiły los miały okazję wylosować bony, kupony, drewniany stojak na miski oraz sesję zdjęciową z pupilem. (AS)








































































Świetna inicjatywa! Brawa! Może w końcu wzrośnie świadomość społeczeństwa. I do zobaczenia za rok, mam nadzieję, w jeszcze szerszym gronie uczestników.
a ja w swojej naiwności kupiłem psa, zamiast adoptować… o ja nieszczęsny, co powiem teraz ludziom…