7 maja w Starostwie Powiatowym w Mogilnie, w obecności Tomasza Krzesińskiego – starosty mogileńskiego oraz Edyty Owsińskiwj – wicestarosty mogileńskiego, została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Mogileńskim, reprezentowanym przez Edytę Nowakowską – dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Mogilnie a Przedsiębiorstwem Robót Drogowych INO-DROG z Inowrocławia.
Wykonawca zobowiązał się do realizacji zadania polegającego na przebudowie drogi powiatowej nr 2453C Strzelno-Wójcin-granica województwa-Kownaty wraz z budową ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Wójcin- granica województwa. Budowa ścieżki pieszo-rowerowej zwiększy bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych, a także stworzy nowoczesną i bardziej przyjazną przestrzeń do codziennego przemieszczania się. Realizacja inwestycji jest także potwierdzeniem konsekwentnych działań samorządu na rzecz poprawy powiatowej infrastruktury drogowej oraz spełniania składanych mieszkańcom obietnic.


















