Do zdarzenia doszło w piątek, 1 maja o godzinie 11:00 na skrzyżowaniu ulicy Niezłomnych z Drogą Solidarności. Policjanci będący na miejscu ustalili, że kierujący pojazdem marki Ford Fiesta w wyniku nadmiernej prędkości nie zdążył w porę wyhamować i przejechał przez środek skrzyżowania o ruchu okrężnym, uszkadzając elementy bezpieczeństwa ruchu tj. 3 tablice prowadzące pojedyncze. 67-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego oraz podróżująca z nim 67-letnia pasażerka nie odnieśli obrażeń.
Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym. (za KPP Mogilno | fot. PK)

















Następny tępak…
Brawo dla tego Pana !!!
Trzeba rozebrać to rondo bo przeszkadza.
Co za cymbał zrobił rondo na srodku obwodnicy xD
Bardzo jestem ciekaw czy Nowacki zrobił zdjęcie ze swojego rancza i ponażeka na fejsie. Jak zawsze poprzednio to robił. Wystarczy przestrzegać przepisów a rondo niepotrzebne.
Pod mur i….. rozstrzelać bez kompromisów
Tam jest dawniejszy cmentarz ludzie trochę lektury i sprawa jasna
Pomoże*
Żądamy ronda ronda!
Po prostu, GPS mu „powiedział” na rondzie prosto 😀 drugi zjazd.
Na głupotę to nawet rondo nie pomoże. Niestety. Po prostu myśleć i jeszcze raz myśleć.
Radar taki jak w Trzemeszno postawic
po co stoja tam jeszcze tablice uwaga stop. a go niema i tu jest zamieszanie
teraz to trzeba tam wybudować skrzyżowanie bezkolizyjne 😀 kto za kto przeciw kto się wstrzymał ?
rondo to bzdura na drodze szybkiego ruchu tylko wiadukt tak jak jest w Markowicach !!!!!!!!!!!!!!!! no ale czgo można się spodziewać po mogilnie
hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!
I po co to rondo? same problemy a mialo byc lepiej… Tak jak kiedys juz pisalem – wypadki byly są i beda a rondo nic nie zmieni bo ludzie nie mysla…
ukarany mandatem? niestety należało odebrać p.j. i skierować na badania lekarskie. W tym słusznym wieku po takiej akcji trzeba sprawdzić pewne predyspozycje czy nadal można być kierowcą. To nic złego, każdego kierowce powinno to czekać (badanie), jak dożyjemy…
pijany z dwoma promilami lepiej jeżdżę. „A co by było gdyby wasze dzieci tam spacerowały chodnikiem lub ścieżką rowerową? Tylko nie mówcie że nie ma ścieżki rowerowej bo w każdej chwili mieć możecie”
zapewniam cię, że na tym forum nie ma ani jednego kierowcy, który przejechał przez rondo, to po pierwsze, a po drugie, rejestracja CZN w zasadzie wyczerpuje cały komentarz…
Dobrze,że jest to rondo przynajmniej nie wymusił pierwszeństwa, znowu!bo by skończyć mogło się o wiele gorzej.
Jak można nie zauważyć oznakowania są. Po 50 roku życia to powinny być dodatkowe jazdy!
Gratuluję panu….
Wypadek ok, ale przynajmniej nie nie zginął, i niech tak pozostanie .
Nasze ronda maja przynajmniej logiczne zasady ruchu,znane na calym swiecie. W Inowroclawiu na Al. Niepodleglosci, maja ronda z zasadami niespotykanymi nigdzie na swiecie, gdzie raz ci co sa na rondzie, a raz ci co nan wiezdzaja, maja pierwszenstwo. „Dla ulatwienia”!