Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Mogilnie informuje, że w związku z remontem ciągu technologicznego instalacji wody uzdatnionej w Stacji Uzdatniania Wody w Szczeglinie 17 lutego od godziny 1:00 do godziny 3:00 mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody.
Komunikat dotyczy miejscowości: Mogilno, Dąbrówka, Żabno, Iskra, Świerkówiec, Szerzawy, Baba, Szczeglin, Twierdziń, Wiecanowo, Wszedzień, Jerkowo, Chałupska, Kunowo, Skrzeszewo, Góra i Nowy Młyn. (I)















Nie będzie wodu
Jak przeczytałem dzisiaj w Gazecie Pomorskiej, że prezes komunalnej, czyli NASZEJ spółki MPGK jest nominowany na Osobowość Roku w kategorii BIZNES, to nie wiedziałem, czy mam się śmiać, czy płakać. Żałosne. Jaki z niego biznesmen skoro komunalka żyje z naszych pieniędzy, opłat ustalanych przez radę miejską. Jaki to biznesmen, który nie wygrywa żadnego przetargu na budowę wodociągów czy kolektorów sanitarnych? Co to za biznesmen, któremu burmistrz i radni naganiają dochody np. za wywóz śmieci?
Co z niego za biznesmen. Dostał stołek bo jest szwagrem przyjaciela burmistrza i tyle.
A Czarnotul będzie miał wodę? Nic na temat Czanrotula nie piszę, też jesteśmy podłączeni pod Strzeglin.