Tajemniczy prześladowca niszczy życie pana Damiana z Mogilna. Zakłada mu fikcyjne konta na portalach społecznościowych i obraża z nich znajomych oraz bliskich mężczyzny. Na przykład składa wulgarne propozycje ich żonom. Problemów jest więcej. Prześladowca próbował sprzedać mieszkanie pana Damiana lub wynająć komuś w nim pokój.
Cały reportaż i opis sprawy można zobaczyć na stronie: www.interwencja.polsat.pl (I)


















nie taki tajemniczy, bo przecież wiedzą jak się nazywa, a jeszcze pytanie dlaczego nic nie piszecie o dziewczynie z ranami znalezionej w babskim lesie????
też właśnie jestem ciekawa o co chodzi z ta dziewczyną w tym lesie bo coś mi sie obiło o uszy
Lepiej zrobić reportaż o tym jak on prześladował swoją żone i córke,
znęcał się psychicznie i fizycznie, nawet MOPS w Mogilnie interweniował.
Prześladowanie szkodzi mu na zdrowiu, a może to raczej ciągłe picie wódki niszczy mu organizm.
Zresztą wszyscy wiedzą w Mogilnie że p.Damian to deb….(jest inteligentny inaczej)
Uwielbiam mentalność ludzi tego miasta. Szukają sensacji i dziury w całym. Wszystko o wszystkich by chcieli wiedzieć a sami swoje życie ukrywają przed całym światem. Mąż chleje, kredyty nabrane to trzeba się pocieszyć problemami innych 😉 Mała mieścina zabita dechami żyje tylko sensacjami. Polecam zająć się swoim życiem a nie szukać sensacji w lesie babskim czy na torowiskach kolejowych.
Ciekawsze to są komentarze pod artykułem, niż sam artykuł o tym przygł…
to jest kolejny przypadek w Mogilnie już raz tak było , że komuś konto zrobili i pisali za niego do ludzi…!!! tragedia co się w tym mieście dzieje paranoja !!!
Przecież wszyscy w Mogilnie i okolicach wiedzą, że w ten sposób działa tylko pan Dariusz S. pseudoinformatyk jeżdżący zieloną omegą kombi. Policja udaje, że jest bezradna, że nie potrafi określić kto za tym stoi. Żenada totalna. Pan tzw. \’\’długi\’\’ lub \’\’wieszak\’\’ bardzo lubi utrudniać życie wszystkim którzy mówią prawdę na jego temat. Kij ma dwa końce i teraz się na nim wszystko odbije. Prawdopodobnie jest donosicielem i stąd jego bezkarność.
[komentarz niezgodny z regulaminem]
LUDZIE MAJĄ PRAWO WIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE WOKÓŁ NICH.O AFERACH W URZĘDZIE MIASTA TO WSZYSCY CHCĄ WIEDZIEĆ ALE JAK KOMUŚ NIE NA RĘKĘ ŻEBY NIE WYSZŁO NA JAW CO SIĘ STAŁO……
[komentarz niezgodny z regulaminem]
to nie tragedia tylko głupota
Czy to takie wazne co sie stało w tym lesie! Uszanuj bliznich jeden z drugim. Hieny głodne sensacji
Przecież on od kilku lat nie jeździ zielona omegą kombii, p.Cz… z choinki się urwałeś, to raczej ty donosicielem jesteś, pożal się boże treser psa xczy jak tam to nazywają, bardziej wnioskuję że to TY PERŁA albo twój kolega p.Dam… N
Dawać pełne nazwisko i zdjęcie z ryjem tego gnoja, niech wszyscy widzą kogo na ulicy omijać szerokim łukiem i komu pluć w twarz!
No przecież masz podane pełne nazwiso i imię oraz zdjęcie, to pana Now.. należy omijać.
[komentarz niezgodny z regulaminem]
Również się uśmialiśmy :D:D Darek próbuje się teraz bronić, tak to jest kto mieczem wojuje od miecza ginie 😉
Niech każdy kto to czyta się zastanowi. Gdyby go coś takiego spotykało codziennie przez kilka lat. Wszyscy wiedzą, że to Dariusz S. ale nie pomogą bo mają swoje życie i problemy. Pokrzywdzeni poszli do mediów i bardzo dobrze. To miasto wydaje się być uśpione, nikt nie zważa na krzywdę ludzką. Trzeba temu panu pomóc a sprawcę skazać. Należy monitować tą sprawę, ruszyć jako publiczność na wokandę do sądu i tam też obserwować. Sprawa nie może umrzeć po cichutku w koncie. Nie oceniajcie pokrzywdzonego po wyglądzie bo to bardzo często myli. Należy zebrać pozostałych pokrzywdzonych i wysłać tego człowieka na Syberię!
Potwierdzam, pan Dariusz S. prowadził jeszcze kilka lat temu usługi dla naszej firmy. Płaciliśmy mu ponad 50 zł. na godzinę, pracował w żółwim tempie – bardzo lubi wpijać kawy, faktur do dziś nie otrzymaliśmy, kontakt się urwał, hasła pozakładał wszędzie gdzie się dało myśląc, że będziemy go błagać na kolanach i płacić podwójnie, bo takie postawił warunki po naszej kłótni. Musieliśmy zatrudnić PORZĄDNĄ firmę żeby naprawiła ten BURDEL. Po tym artykule w uwadze postanowiliśmy donieść do IZBY SKARBOWEJ. Ciekawe ilu jeszcze klientów w ten sposób oszukał i obraził z ukrycia na łamach forum? FAKTURY CZŁOWIEKU!!! WIESZ DOBRZE ILU FIRMOM POPSUŁEŚ DZIAŁY INFORMATYCZNE!!!
HAHAH a to dobre proszę nie fantazjować. Nie będę sie zniżał do Pani poziomu ale osoba tylko o inteligencji debila może w taki sposób opisywać kogoś , a co sama wyglądasz jak szantrapa i masz męża krasnala więc zazdrościsz
[komentarz niezgodny z regulaminem]
[komentarz niezgodny z regulaminem]
[komentarz niezgodny z regulaminem]
[komentarz niezgodny z regulaminem]
Może p.Damian N zgłosi się do malanowskiego, tam przynajmniej zbadają go czy jest poczytalny
Panie Dariuszu lepiej niech pan się gdzieś ukryje. Z resztą robi to pan od zawsze. Proszę pamiętać, że za swoje czyny musi pan ponieść karę.
Widać łatka PSEUDOINFORMATYKA się do pana Dariusza przykleiła jak g…. do buta 😀 i co teraz ? Teraz ŚMIERDZI panie Darku 😀 Ale to pana boli skoro pan tak dużo używa tego słowa. Jeszcze raz, jeszcze raz poproszę. PSEUDOINFORAMTYYYYKKKKKKKK……….
Panie Dariuszu. Wszyscy widzą ja również. Po co pan się powtarza??? Jakie dowody? Może lepiej kilka wymienić? Hmmm więc ja podam. Numery ip zdobyte przez policję zarówno z Mogilna jak i Bydgoszczy potwierdzają jednoznacznie, że to z pana adresu wysyłane są wiadomości. Jeszcze pan się nie zamyka ? Kompromituje się pan. Co do pseudoinfromatyka to słyszałam, że pan Dariusz próbuje naprawiać komputery w swoim pokoju. Hmmm a ciekawe gdzie odpowiednie maszyny, narzędzia, urządzenia do skomplikowanych napraw. No chyba, że zgrywa pan internet na dyskietki? 😀 Jeśli tak to z chęcią skorzystam. Płatne z złotówkach czy w naturze ? CIAO mój ty uszolku 😉
Już ustalono ze termin rozprawy przypada na dzien 2015.06.25 bedziemy tam jako dziennikarze. Publicznosc prosimy o przybycie. Zlozymy wniosek o umozliwienie nagrywania przebiegu rozprawy.
A skąd widzowie polsatu mają wiedzieć czy z Żninie jest kolejka wąskotorowa ? Panie Darku niech pan się nie boi już NIKT za pANEM nie STOI :)))
A ja znam DArka, jest dobrym kolegom, pokazywal mi nei raz rozbier… zdjecia swoich klientek z ich komputerow. ale co trzeba mu przyznac to to ze nie podal mi ich numerow telefonow asszzzz kurcze nie raz bym sie zakochal ale pewnie ich nie mial kolega jeden 🙁
To jest niby informatyk ? Kasuje konta i dziwi się , że ktoś je przejmuje !!!! Żaden informatyk . Dla mnie naiwniak i robi sobie reklamę za free ! Sorry gościu . Informatycy takich błędów nie popełniają . Coś tu nie gra !!! I jak działam na rynku (PC itp. ) od 1990 ( kuj-pom, wlkp.i ościenne ) pierwszy raz gościa widzę tutaj na CMG !
Racja to nie jest informatyk tylko zboczen… wysyła poszkodowanemu lalki z sex shopu, oglądajcie reportaż bo chyba nie każdy go obejrzał. Słyszałam o przypadkach podsyłania również innym mieszkańcom takich przesyłek, oczywiście za pobraniem, gdzie niektórzy, uczciwi ludzie z automatu takie odbierali. Kłótnie w domach etc bo żona czy mąż odebrał. Ci państwo też byli na policji i dowody wskazały na Dariusza S. o którym jest ten artykuł. Na nagraniu wszystko wyjaśniają. Pani prokurator bez szeregu dowodów nie wniosłaby aktu oskarżenia do sądu. Ktoś wie o której godzinie jest ta rozprawa ? Wiem, że ma przyjść więcej osób i zakładam, że pan Dariusz po prostu tym razem nie przyjdzie bo już nie ma obrońcy ani pomysłu jak to odwlec. Darku będzie wyrok. Ktoś mówił też o stalkingu (że to pod niego podchodzi) Moim zdaniem to jest również oczywisty stalking. Przecież on ma różne formy a ta jest szczególnie wyrachowana. Sprzedaż mieszkania, wiadomości do żon, paczki, groźby, oszczerstwa, podawanie się za innych ludzi. Ten człowiek na prawdę jest GROŹNY przez swoją CHOROBĘ. Bóg jeden wie co i komu może zrobić. A dzieci tych rodzin? W szkołach jak są później traktowane jak o ich matce Dariusz S. pisze – dzień dobry daję d… za talerz zupy. Ogłoszenia matrymonialne. Przecież nie jeden po dziś dzień w swoim małym świecie ma nadzieję, że są to prawdziwe ogłoszenia. Z internetu nic tak szybko nie zostanie usunięte a Dariusz chodzi po ulicy bezkarnie. Chociaż po tym co robi od lat to już ludzie go nienawidzą.
Ten człowiek jest po prostu zakompleksiony. Próbuje niszczyć ludzi bo mści się za swój wygląd a to nie ich wina.
Do waszej wiadomosci 25.06.2015roku odbedzie sie rozprawa wiec zapraszam tych bohaterow tych wszystkich kometarzy a zapomnialem dodac polsat tez bedzie to kto z tych odwaznych pseldo bohaterow klawiatury przyjdzie aby pokazac sie w telewizji?bo ukrywacie sie za klawiatura kompa a jak byla telewizja w Mogilnie to uciekliscie jak szczury do nor ha ha daliscie wielki popis.Nic nie wiecie wymyslacie.ublizacie.uzywacie slow glupi,deb…poj..a tak na prawde mowicie sami o sobie,polsatowcy jak czytaja te wsze kometarze to maja niezly ubaw.To sedzia i prokurator wiedza jak jest na prawde a Wy macie tylko swoje domysly.I skaczcie zachowywac sie jak male dzieci bo WSTYD!!!!!!!!!!!
LUDZIE!!! Dlaczego wobec Dariusza Stoińs… nie zastosowana środków zapobiegawczych?? Pani prokuraotr nic o tym nie mówi a przecież ten człowiek będzie to robił nadal. Dlaczego jemu nie zabrano komputerów tylko restauracji z Chabska ??? Sąsiedzi powinni trzymać dzieci w domach! Jak się coś komuś stanie to wtedy dopiero będzie tłumaczenie.
[komentarz niezgodny z regulaminem]
Rozliczenie Dariusza S. odbędzie się w Sądzie rejonowym w 88-300 Mogilno, rozprawa podobno ma być przeprowadzana w trybie uproszczonym do pani sędzia ma już wszystkie dowody a reszta to czysta formalność.
Przepraszam a dlaczego piszecie o nim jako o pseudoinformatyku? Przecież on nawet NIE MA wykształcenia informatyka!!! NAIWNIAKI:D
Jestem jednym ze świadków, na nieszczęście Dariusza S. jest już nad ponad 20..
[komentarz niezgodny z regulaminem]
[komentarz niezgodny z regulaminem]
Fit przeczytaj uważnie mój komentarz.nie znam Dariusza S. I pytam co to za gość bo nie znam. A o drugim oszuście i złodzieju pisałem o Marku Sz.ze jest szybszy od prokuratury bo wlamuje się do komputerów.CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM NA DRUGI RAZ JO?
Rozumiem, że można komentować to co oni mają między sobą, ale mieszać do tego ich rodziny !!! Ludzie wy jesteście poje… was trzeba leczyć , anie dawać dostęp do klawiatury.!!!
panowie którzy tak namiętnie ich bronice robicie to bo po prostu nie mieliście z nimi do czynienia. Sądzę, że po jednej naprawie u któregoś z tych panów byście gadkę zmienili o 180 stopni. Chociaż Pan S to jest dopiero mistrz świata
Oj daruś daruś doigrałes sie ale dlaczego ja sie nie dziwie nigdy nie naprawiles kompa tak jak trzeba!!!!