Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
środa, 10 czerwca, 2026
16 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Rolnictwo

Rolniczy sprzeciw na drogach

Redakcja przez Redakcja
21.10.2020
w Rolnictwo
0
A A
34
fot. PK
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
Rolniczy sprzeciw na drogach
0
UDOSTĘPNIENIA
1
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Rolnicy protestują dziś przeciwko tzw. „Piątce dla zwierząt” oraz likwidacji branż rolniczych. Akcja rozpoczęła się na terenie stacji paliw w Rudkach koło Trzemeszna. Następnie ciągniki rolnicze z małą prędkością wyruszyły do Jankowa Dolnego, a w drodze powrotnej na teren gminy Mogilno – w kierunku Wylatowa.

Głównym inicjatorem strajków jest AGROunia. Inicjatywę rolników wspierają także Izby Rolnicze. (PK)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

IV Majówka w Bielicach
Kultura i Rozrywka

IV Majówka w Bielicach

27.05.2026
Wykryto wysoce zjadliwą grypę ptaków
Mogilno

Wykryto wysoce zjadliwą grypę ptaków

15.12.2025
XV Regionalny Konkurs Orki w Bielicach
Mogilno

XV Regionalny Konkurs Orki w Bielicach

28.09.2025
Wszedzień: Świętowano zakończenie żniw
Kultura i Rozrywka

Wszedzień: Świętowano zakończenie żniw

25.08.2025
Rolnictwo

Ostrzeżenie przed pryszczycą

11.04.2025
Szkolenie o dobrostanie zwierząt
Powiat

Szkolenie o dobrostanie zwierząt

01.02.2025
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Rozpoczęli rozbiórkę magazynu

Święto inne niż zwykle

Komentarze 34

  1. Brawo says:
    6 lat temu

    Brawo. Na pewno dużo osiągnięcie strajkując na dk 15 Chcecie strajkować do wypad do Warszawy a nie utrudniacie życie ludziom, którzy muszą dojechać do pracy lub jazda zawodowa jest ich pracą. Sami jesteście sobie winni tego co teraz Jaruś z wami robi. Tylko „inteligentni” ludzie potrafią uwierzyć w obietnice PiS. Wasz wybór. Chcieliście to macie. Za chwilę elektorat, który skusił się na 500+ będzie płakał.

    Odpowiedz
  2. Rolnik says:
    6 lat temu

    Co jak co ale sprzęt to mają ładny Ci nasi farmerzy, tylko nie potrzebnie drogę zaśmiecają tymi racami i świecami. Nie walczą.

    Odpowiedz
  3. eko... says:
    6 lat temu

    jakby nic innego do roboty nie było, tylko paliwo spalają na pustych przebiegach i utrudniają tym co chcą na czas dojechać… taki rolniczy klimat

    Odpowiedz
  4. Feed says:
    6 lat temu

    Ponad 70% rolników głosowało na Dudę a tym samym na pis. A teraz wielki lament bo pis zły bo pis niedobry. Macie to na co zagłosowaliście i morda w kubeł. Jak się nie podoba to protestować do Warszawy pod sejm albo pod domami polityków pis a nie utrudniać życie wszystkim obywatelom. Bo wy rolnicy nie robicie w tym momencie nic co mogłoby zwrócić uwagę pisu tylko uprzykrzacie życie zwykłym ludziom.

    Odpowiedz
  5. HaHaHa says:
    6 lat temu

    Wyborcy Pisu z traktorów… ale Was dyktator po wyborach w konia zrobił… A kilka miesięcy wcześniej klaskaliście na wiecach za krowa+ świnia+ traktor+ itp

    Odpowiedz
  6. Misi says:
    6 lat temu

    Brawo rolnicy. Jako jedyna grupa społeczna walczy o swoją przyszłość z Pisowskim socjalistycznym rządem.
    A dla tych ktorzy w ten nie wybredny i pogardliwy sposób zabieraj glos życzę smacZnego niemieckieg, duńskiego 30 letniego schabowego.

    Odpowiedz
  7. Cm. says:
    6 lat temu

    Czemu nie było strajku na bielicach?
    W Trzemesznie potrafią się zorganizować A gmina Mogilno Strzelno nie

    Odpowiedz
  8. Radar says:
    6 lat temu

    Zmień branżę, zdobądź kwalifikacje i przestań być rolnikiem nędzarzem. Przecież wszyscy inni dookoła mają lepiej od was… Weźcie się do uczciwej pracy.

    Odpowiedz
  9. Mogilnianin says:
    6 lat temu

    Za robotę by się wzięli nie roby ze wsi

    Odpowiedz
  10. Nic się nie dzieje says:
    6 lat temu

    Jak już się wyspałem to przed południem zacząłem się zastanawiać co ze sobą z nudów zrobić. Ale nagle przypomniałem sobie, że przecież dzisiaj jest protest niezadowolonych hodowców futrzaków, znaczy się jest wyśmienita okazja żeby zrobić na złość całemu światu – a przy okazji pochwalić się swoim New Hollandem. Lać na futerkowe, ale niech mój sąsiad pęknie z zazdrości.

    Odpowiedz
  11. edi says:
    6 lat temu

    robić sie nie chce to bamberstwo drogi blokuje milicyjna guma i rozegnać to

    Odpowiedz
  12. XXX says:
    6 lat temu

    Bidoki wyjechali na ulicę. W du**ch im się poprzewracało do roboty się weźta a nie ludziom życie na drodze utrudniać. K…. na każdym kroku dotacje a to za sucho a to za mokro dotacje.Widły i do roboty bierzcie przykład że swoich dziadków ojców. Prawdziwi rolnicy to byli 30 lat wstecz i więcej ci ludzie się narobili i nie narzekali a teraz szkoda słów. Wiecznie w du**e mało.

    Odpowiedz
  13. Anty says:
    6 lat temu

    Człowiek człowiekowi wilkiem.Tu nie chodzi tylko o rolników bo to co robią Chazarowie w polski niby rządzie dotknie każdego.Poczytajcie o ich prawdziwych nazwiskach.Mysimy się jednoczonych.wszystkie partie prowadzą antypolska politykę od 30 lat więc kogo interesy oni reprezentują.A my durni ludzie cały czas na nich głosujemy.czas zrobić z nimi porządek.A wołowina będzie sprowadzana z USA tak unia dba o wasze interesy

    Odpowiedz
  14. Grzegorz says:
    6 lat temu

    No i co z tego, że ciągniki za duże pieniądze? To nie są samochody, one nie mają ładnie wyglądać lecz pracować na siebie… Współczuję takiego toku rozumowania… I niby wsioki najgorsze…

    Odpowiedz
  15. Ktoś says:
    6 lat temu

    A gdzie beczki z gnojowicą dla KACZYSTÓW.

    Odpowiedz
  16. Rozsądek says:
    6 lat temu

    Osoby , które się tu wypowiadają ewidentnie nie mają pojęcia na czym polega rolnictwo i ile wymaga pracy, pieniędzy i poświęcenia. Pisząc do rolników tekst, że jeśli nie pasuje mu taka praca i warunki niech idzie do pracy w określonych godzinach, to taka osoba niech sobie wyobrazi lepiej sytuacje kiedy, każdy rolnik rezygnuje z bycia rolnikiem i idzie do pracy. Wtedy to chyba jedynie trawę albo glebę by się jadło. Nie macie zielonego pojęcia jakim ważnym elementem w życiu jest rola rolnika to on was wszystkich żywi. Wbrew pozorom tym wszystkim co się wydaje, że rolnik wymyśla życzę, aby na własnej skórze poczuli, co to znaczy dokładać dwa razy tyle do interesu. Sprzęt w dzisiejszych czasach wciąż jest udoskonalany, aby jak najprościej gospodarzyć i ułatwić życie rolnikowi i oddać mu życie prywatne w jakieś części. Nie można wiecznie tkwić w średniowieczu gdy był szpadel ludzie , wy też kupujecie nowe samochody, bo nie chcecie teraz jeździć czymś co ani nie wygląda dobrze ani nie jest ekonomiczne więc pomyślcie z 20 razy zanim coś napiszecie. Rolnictwo to jeden z elementów gospodarki , który tak jak każdy inny interes domaga się swoich praw które od zawsze były nie na swoim miejscu a to wszystko w dużej mierze z braku wyobrażenia ile znaczy to rolnictwo w życiu. Przemyślcie sobie wszyscy czasem co piszecie, bo nigdy nie jest tak jak widzimy coś na pierwszy rzut oka, zawsze wszystko ma drugą stronę, którą zrozumie tylko rolnik i osoby rozumiejące rolnictwo. Rolnik to właśnie ta osoba, która aby domagać się swoich praw może jedynie w ten sposób pokazać siebie, bo nikt z rządzących nie reaguje na inne łagodne reakcje rolników , a jedynie drastyczne protesty pomagają ich zauważyć.

    Odpowiedz
  17. Tak jest says:
    6 lat temu

    KRUS co miesiac po 1200 płacić podatek od wszystkiego płacić jak każdy obywatel anie wyróżnienia stale stekania człowiek idzie dorobić musi podatek a ci co mogą sprzedawać pogonić to za dobrze mają nie rozumie obornik wywalają niech siniaka czy cilaka wywal szkoda co śmiech do roboty

    Odpowiedz
  18. zdzichu says:
    6 lat temu

    O ile nie byłem przeciwko Wam Drodzy Rolnicy – to już jestem !!!
    Armatki wodne nie – bo umyją Wam te Wasze mercedesy. Policja powinna załadować samochody gnojówką i najpierw „umyć” te biedne ursusy i Wasze wille. Oj powaliło sie chłopstwu w głowie – oj powaliło …. Bieda, oj bieda – to macie we krwi. Poczytajcie jakie znaczenie ma słowo CHAM. Poczytajcie. Bo ci z miasta Wam internety do domów podłączyli. Oj, oj…… A najgorsze jest to, że sterują Wami ludzie bez rolniczych tradycji, ale mający fermy … Obudzcie się. Zawsze byliście solą naszej polskiej ziemi – dajecie się podpuszczać zwykłym cwaniakom. Ile macie futer z norek w szafie Waszych żon ? Zero, podkreślam – zero

    Odpowiedz
  19. mieszkaniec says:
    6 lat temu

    HEJTOWAĆ to każdy potrafi. Ciekawi mnie czy hejterzy też tak chętnie wyrażali by swoje poglądy gdyby było trzeba się pod tym z imienia i nazwiska podpisać?! Szczerze to wątpię. W sieci hejterzy są niestety anonimowi to piszą takie bzdety że aż włos się jeży. Masakra.
    Wszyscy tylko widzicie, że rolnik ma. Ale że musi się napracować żeby nieć to nie i walczyć o lepszy byt i równe traktowanie.

    Odpowiedz
  20. Mieszkaniec says:
    6 lat temu

    Większość nie ma pojęcia o co chodzi i się wymądrza, pewno chodzi tylko do,, bid-ronki,, kupuje zabarwiona wodę która nazywa się mleko, mięso które leży latami w zagranicznych składach, i się cieszy że tanio, obudźcie się!!! Nasze polskie dobre za bezcen ale zachwalacie truciznę

    Odpowiedz
  21. Aa says:
    6 lat temu

    Zdjęcie nr17_Lamborghini Lampo.(ten mały, biały)

    Odpowiedz
  22. Y says:
    6 lat temu

    Zapraszam na 5 rano i 17 w niedzielę do obory doić, po 6 dniach pracy pon- pt,sobota, kto przyjdzie? A i tak przez cały rok. A może po sylwestrze lub po własnym weselu ma ktoś ochotę na wywalanie obornika…rano.o 7 bo zaspał!!!.KRUS mały!!!chorobowe 10 zł na dzień i to od 30 dni co najmniej… Za 29 dni choroby należy się 0zł .urlop jedziesz z krowami albo głodzisz . 3 dni ok. 2 tygodnie zdechną. Więc nie ma urlopu. Dalej kto się zamieni. Zapraszam pooddychać amoniakiem z obory .a może ktoś na kacu jest odważny!!!!

    Odpowiedz
  23. max says:
    6 lat temu

    Przepraszam, ale nie miałem pojęcia, że w Polsce jest ustawowy nakaz bycia rolnikiem. Szkoda, że w majestacie prawa nie możesz wykonywać innej, łatwiejszej pracy w czystości i przyjemnej atmosferze, tylko musisz tyrać 24/7.

    Odpowiedz
  24. mk says:
    6 lat temu

    To wytłumacz o co chodzi ?? Ale tak w dwóch zdaniach. Dasz radę ?? Wątpię.

    Odpowiedz
  25. Ja says:
    6 lat temu

    I dobrze Wam – 80% z Was głosowało na PIS to macie czego chcieliście. Pretensje do siebie! Podobnie zostaliście wyrolowani jak emerycie. Za głupotę się płaci.

    Odpowiedz
  26. Rolniczka says:
    6 lat temu

    Krew mnie zalewa jak czytam te durne komentarze.5 dla zwierząt nie dotyczy tylko zwierząt futerkowych, proszę się z nią dokładnie zapoznać a potem komentować. Poza tym jak ktoś nie zna dokładnie jak wygląda praca i życie rodzin rolniczych niech się tutaj nie wymądrza. Celowo pisze rodzin bo to praca zespołowa od najmłodszego do najstarszego w rodzinie.Tutaj nikt od pracy nie stroni.Chcemy mieć za tę pracę godziwą zapłatę.Wiele gospodarstw jest ukierunkowanych na hodowlę bydła, drobiu, krów mlecznych, w to uderza ta ustawa, proszę się z nią dokładnie zapoznać. P.S. Co niektórym mieszkającym na wsi, posiadającym pieski a z rolnictwem nie mającym nic wspólnego też się oczy otworzą. Radzę już budować „salony” dla swoich pupili. Pozdrawiam wszystkich którzy nam tak zazdroszczą tego” dobrobytu „

    Odpowiedz
  27. edi says:
    6 lat temu

    blokad sie zachciało rozegnać to z drogi jak bamberstwu zle to do roboty niech idą nieroby a nie strajki

    Odpowiedz
  28. rudy says:
    6 lat temu

    Szanowny „Grzegorzu”, największym problemem polskiego rolnictwa jest jego przeinwestowanie. Nasz standard, to na 10ha, kombajn zbożowy (a często stary Bizon i nowszy Class), dwa traktory, z tego jeden obowiązkowo nowy, opryskiwacz i inne maszyny używane max. przez 2 tygodnie w roku, oczywiście min. dwa samochody osobowe i to nie Tico, lub stare Polo, czy inne Corsy. Większość z tego kupiona na kredyt i czasami na raty nie starcza. Ale najważniejsze sie pokazać, ma Jasiu, ma Zdzichu i Roman, to i ja muszę mieć. We Francji np. standard to jeden, góra dwa kombajny wspólne na wieś, to samo opryskiwacze i inne maszyny, podobnie we Włoszech i Niemczech. A tym co mówią, że nic się nie opłaca i do wszystkiego się dopłaca, to zapytam skromnie – a z czego dokładasz, jak nic się nie opłaca ?

    Odpowiedz
  29. ktoś says:
    6 lat temu

    A ile drogi Mieszczuchu godzin trzeba w tej „super firmie” zap*******ć, żeby coś zarobić ? I w jakich warunkach ?

    Odpowiedz
  30. sicha says:
    6 lat temu

    Do wszystkich s**jących na rolników od jutra kolejne obostrzenia plandemiczne za chwilę będziecie wpr…ać trawę z rowu jak wam te zachodnie markety pozamykają .Pozdrawiam i życzę smacznego.

    Odpowiedz
  31. Mimmi says:
    6 lat temu

    Dobrze Wam tak p***** Rolnicy! Samo tak glosowaliscie!!! Sami takiej władzy chcieliście!!!!

    Odpowiedz
  32. Hejka says:
    6 lat temu

    Typowe !kuźwa ludzie nawet ostatni d..il jakiś rozum ma ! Dają trzeba brać !!! Zazdrość i nie zaradność to argument ? Chłop bierze kiedy dają ! Cyrograf z bankiem na całe życie podpisuje ! Inteligencja pi******** od pierwszego do pierwszego na stałej posadzie urzędniczej czy emeryturze morały ma czelność pisać !? Życia innych uczyć ? A tak na marginesie . Syn wchodzi w dorosłe życie 18 wiosen autko muszę kupić ( do 50 tys)

    Odpowiedz
  33. UPS says:
    6 lat temu

    Nie napinaj się tak, bo popuścisz w porcięta. To nie jest żadne rozdawnictwo, to kupiony głos.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Nie zapomnę - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Ada88 - Plac do minigolfa otwarty

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk