Dzięki zaangażowaniu Natalii Krzemińskiej inowrocławskie Stowarzyszenie Sportowe „Landrynka”, które współpracuje z działającym na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie Stowarzyszeniem „Pomocna Dłoń” przeprowadziło wielką zbiórkę pluszowych misiów dla dzieci niepełnosprawnych i chorych.
W poniedziałek, 25 listopada pluszaki zostały rozdane wszystkim uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie. Następnego dnia prezes Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, Paweł Jankowski wręczył misie dzieciom przebywającym na oddziale dziecięcym strzeleńskiego szpitala. Podczas wizyty zapowiedziano również, że kolejna partia pluszaków trafi tam również pod choinkę. Będzie to prezent dla dzieci, które ze względów zdrowotnych spędzą święta w szpitalu. (I | fot. nad.)


























Bardzo ładny gest
Gratuluje pomysłu organizatorom. Świetna akcja i ogromna radość dla tych dzieci. Mała rzecz a może sprawić tyle radości. Widać, że są osoby, którym zależy jeszcze na pracy społecznej.