W miniony wtorek, 30 września pracowniczka jednej z mogileńskich stacji paliw zgłosiła kradzież pluszowego misia. Zgłaszająca fakt ten ujawniła dzień wcześniej, gdy przeglądała zapis kamer monitoringu z soboty, 20 września. Na nagraniu widać dokładnie mężczyznę, który przytula misia do siebie, po czym opuszcza stację nie płacąc za maskotę. Dzielnicowy bardzo szybko ustalił sprawcę kradzieży. Okazał się nim 27–letni mieszkaniec Janikowa. Chociaż pełnoletni amator zabawek uregulował zaległy rachunek to musiał ponieść zasłużoną karę. Za popełnione wykroczenie otrzymał mandat karny. (za KPP Mogilno)
















hej kolekcjoner pluszaków orlenowskich!!!!!!!!!!!! Mamy jeszcze krokodylka za 75zł może się skusisz bo i jego nikt nie chce a dla misia będziesz miał kumpla a my super pamiątkę na monitoringu! pozdrawiam.
nie dzielnicowy ustalil