3 maja o godzinie 11:00 pod pomnikiem przy ulicy Kolejowej w Strzelnie zostaną złożone wiązanki kwiatów i zapalone znicze. Z kolei o godzinie 11:30 w kościele pw. Świętej Trójcy zostanie odprawiona msza święta.
W uroczystości weźmie udział wyłącznie burmistrz Strzelna, przewodniczący Rady Miejskiej w Strzelnie, wicestarosta mogileński oraz proboszcz ze strzeleńskiej parafii.
W związku z powyższym mieszkańcy proszeni są o zachowanie zasad izolacji społecznej i nieuczestniczenie w publicznej uroczystości. (AS)

















Nie mają już co robić,co to za rocznica.
Trzeba było się uczyć historii!
Icek to wyjedź nawet do IZRAELA choć do Niemca masz bliżej…droga wolna…
TO WON Z POLSKI I NIE POBIERAJ ZASILKU DLA BEZROBOTNYCH NIEROBIE