Do zdarzenia doszło w czwartek, 18 kwietnia na drodze powiatowej pomiędzy Bystrzycą a Olszą. Samochód osobowy marki Renault Laguna z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn uderzył w drzewo.
Jak informuje Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu – kobieta i mężczyzna w wieku około 60 lat w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć na miejscu.
Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Ruch jest kierowany objazdami. Na miejscu pracują służby ratunkowe. (PK)





































na czym mieli go położyć na łóżku?
normalne zdjęcia z wypadku
tylko hejtować potraficie
Znowu drzewo winne?
No i po świętach dla rodziny i znajomych 🙁 z tego co widzę poduszki chyba wyszczelily już kiedyś, opony z tyłu bo tyle widzę delikatnie mówiąc słabe tyle co widzę a co się stało tego nie wiadomo.
Zdjęcia dobre i powinny być jeszcze bardziej wymowne. Może niektórym taki obraz da chodź trochę do myślenia. . .
To małżeństwo z Gębic.
Współczucia dla rodziny… Może jakby OSP GEBICE wyjechali to dałoby radę ich uratować… No ale państwo K. Zapomnieli zapłacić ubezpieczenie w autach MAN I TRANSIT dlatego nie wyjechali bo pojazdy są wycofane z akcji!!! Takich mamy prezesów w okolicy…. Żałosne…
Dwa najbardziej śmiercionośne punkty okolic mogilna, już kilka osób zginęło w jednym z nich i wpadli na pomysł który wcześniej odrzucili by było taniej – teraz będą budować rondo. Wcześniej podobny problem był na drodze krajowej jest rondo nie ma wypadków. Tutaj trzeba zrobić odwrotnie. Ilu jeszcze ludzi ma zginąć by wycieli te drzewa o usunięciu konarów nie wspominając. Nie zależnie od stanu auta i umiejętności zawsze może wystrzelić opona i skutki mogą być podobne. Jaką rolę spełniają te drzewa? Żadnej a do tego większość jest w złym stanie i zaraz same sie będą przewracać. Każde drzewo w odległości 5m od drogi lub w pasie drogowym powinno być usunięte. Tak czy siak kiedyś obumrze a przez ten czas nie potrzebnie giną ludzie.
na nic by zdala sie pomoc strazakow z gebic – nie do odratowania. pozdrawiam
Jak sie nazywali ci Państwo z Gębi?współczucia dla rodziny
Niezłym trzeba być skurwysynem żeby pisać takie komentarze jak niżej w obliczu takiej tragedii..
Nie można opraszeci straszy zato są 4 punkty karna policja stszelno
Nie komentujmy juz sluzb , na miejscu byly wystarczajace , nawet krytyka nie \” lansujmy\” niby \” duzych\” wyslawianych jednostek co sam kierowca jezdzi….. Wszyscy koncza ten sam kurs podstawowy kpp dowodcow kierowcow uprzywilejowanych….. I poza GEBICAMI SA JESZCZE KWIECISZEWO WYLATOWO OSTROWO WOJCIN….. PRZY GRANICY BIELSKO A DYZURNI JAK CISNA JEDNO SELEKTYWNE. UPARCIE TAK CISNA….. A TU ZADEN SILNIK W GEBICACH NIE ZAMRUCZAL TROSZKE PANOWIE DYZURNI POSZERZAC HORYZONTY……PODOBNO W GEBICACH SYRENA WYLA- DYZURNY NIE WIEDZIAL ZE AUTA WYCOFANE Z PODZIALU? DZIWNE…..
Ograniczenia i oznakowania pomoga w pewnym stopniu. Drogi sa waskie, samochody szybkie. Zamiast szerokiego betonowego pobocza, wzdluz krawedzi biegna wszedzie grube drzewa. Na dodatek niewiele lamp, zadnych odblaskowcow. Stopien ryzyka kraksy na takich drogach jest na koncu skali.
Zatem niech ktoś uda się do zarządcy drogi powiatowej i niech przedstawi temat wycięcia drzew gdyż są zagrożeniem przy drodze. Gdyby drzew nie było to samochody znajdowały się na golym polu a nie na drzewie przez co giną osoby
Co by było gdyby … Większość komentarzy jak sępy – rozumu trochę proszę wokół takiej tragedii. Każdy mądry jak jego to nie tyczy . Wyrazy współczucia dla rodziny .[*] [*]
Wojas i Nikoś, rozumu to wy nie macie za grosz.
Pogrzeb w sobotę 27 kwietnia o 12 w gebickim kościele
Jeśli prawdą jest, ze ubezpieczenie wozów gaśniczych nie jest uregulowane to i prezes i komendant powinni być nie tylko odwołani ze stanowisk ale i wyrzuceni z OSP.
Niestety, pośpiech, nieuwaga, niedostosowanie prędkości do warunków… Przykre że giną ludzie z takich powodów…
Przecież drzewa nie są winne, droga wąska dziurawa? Tak, ale w takim razie jedź wolniej…
Samochód? Ta Laguna była pierwszym na świecie samochodem w historii, który uzyskał 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa EuroNCAP…
Kierowca też przecież w tym wieku ani nie powinien jechać brawurowo, raczej miał też przecież doświadczenie…
Na co jeszcze można zwalić winę?
Tylko samemu, trzeba uważać i tyle…