W Chabsku odbyła się inauguracja dwóch wystaw czasowych – „Pamiątki byłych żołnierzy Pomorskiego Okręgu Wojskowego w Bydgoszczy i Związku Żołnierzy Wojska Polskiego” oraz „Łączność Wojska Polskiego z lat 60-tch i 70-tych”. Nie zabrakło również okolicznościowego koncertu Mogileńskiej Orkiestry Dętej i poczęstunku. Dodatkową atrakcją była strzelnica sportowa Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Sportowo-Kolekcjonerskiego „Gward”. Można z niej nieodpłatnie korzystać do godziny 18:00.
W niedzielę, 16 sierpnia, w godzinach od 12:00 do 16:00 Stowarzyszenie „Gward” przeprowadzi wystawę i pokaz broni. (PK)
































































































































Połowa tego sprzętu nadal służy w garnizonie Inowrocław. Śmich
Kochani-2 wystawy ale z przykrością stwierdzam,że nie ma się czym pochwaluć.
Nie lepiej było zrobić jedną,ale porządną?.
Nic co jest robione na silę nie wychodzi dobrze.
Orkiestra też moim zdaniem nie do końca grała czysto.
Jedyne z czego się cieszę,że był Pan Burmistrz-szacun.
dobrze, że zachowano covidowskie warunki i przyszło 7 osób.
Moim skromnym zdaniem to święto nie powinno być świętem komercyjnym jak w z całym szacunkiem w Licheniu.
Sprzedaż płyt, miodowe i jakiś innych rzeczy nie w tym dniu.
Takie jest moje odczucie i myślę, że nie tylko moje. Sorry nie mój klimat.
Byłem i mi się podobało bo było bardzo rodzinnie zawsze mozna zrobic cos lepiej ale robi się tak jakie są mozliwosc kiełbaska i placuszek wysmienity fajna miejscowka na takie wystawy
pozdrawiam