Spotkanie odbyło się w miniony poniedziałek, 3 września w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie. Tematem prelekcji było Camino, czyli droga do Santiago de
Compostela. Uzupełnieniem wystąpienia była prezentacja multimedialna, która oddawała atmosferę samotnej wędrówki przez Europę. Prelegent podzielił się z uczestnikami spotkania wrażeniami, jakie zrobiły na nim krajobrazy przemierzanych krajów, spotkania z ludźmi, różnice kulturowe i trudy trwającej pieszej podróży. Opowieść Łukasza Supergana spotkała się z dużym zainteresowaniem wszystkich słuchaczy. Wielu z nich dyskutowało z podróżnikiem po zakończeniu wystąpienia. Łukasz Supergan udzielał także rad dotyczących pieszych wypraw, wyposażenia oraz wspominał o wszelkich niebezpieczeństwach.
Poniedziałkowe spotkanie było pierwszym z cyklu spotkań z ludźmi o ciekawych zainteresowaniach. (I | fot. MBP Mogilno)
































…a robić nima komu..