W trakcie sesji Rady Gminy w Jeziorach Wielkich, nowy starosta Bartosz Nowacki przedstawił swój pomysł na funkcjonowanie służby zdrowia w powiecie mogileńskim.
– Powinniśmy dążyć do tego, aby była to jednostka jedna i prężna. Tak, żebyśmy nie wydawali środków finansowych na dwie jednostki no i tak naprawdę leczenie w tych dwóch jednostkach jest pod wielkim znakiem zapytania. (…) Szpital jako jednostka należy do nas wszystkich, czyli do wszystkich czterech gmin. Dobrze żebyśmy go dokończyli i żeby to był szpital prężny no i co bardzo ważne, żebyście państwo nie musieli jeździć do ościennych województw leczyć się, to trzeba pozyskać lekarzy – mówił na sesji, starosta Bartosz Nowacki.
Starosta zaznaczył, że należy „ściągnąć” lekarzy do szpitala powiatowego, a także zrobić wszystko, aby wróciły do niego pielęgniarki, które już wcześniej zaczęły stąd uciekać.
– Chcemy tą kadrę ściągnąć, żeby Państwo mogli leczyć się w szpitalu powiatowym, zaznaczam powiatowym w Mogilnie. Strzelno również będziemy starali się wykorzystać. Jest w tej chwili podpisana umowa na 10 800 000 złotych na Zakład Opiekuńczo-Leczniczy – mówił Bartosz Nowacki.
W swojej wypowiedzi starosta Nowacki, podkreślał, że do placówki typu ZOL, są długie kolejki oczekujących, aby umieścić tam swoich najbliższych.
Co ciekawe, takiemu obrotowi sprawy przyklaskuje obecny burmistrz Strzelna, Dariusz Chudziński, który chce przekonywać mieszkańców że starczy im tylko nocna i świąteczna opieka oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. (PK)
















Czyli nic się nie zmieni.
Czyli plan śmieciarza będzie wykonany.
Czyli śmieciarz nie odpowie za zanieczyszczanie powiatu.
Czyli ręka rękę myje.
Czyli ta cała nowa władza będzie również zamiatać wszystko pod dywan.
Jak tu później oddać swój głos na niby człowieka uczciwego a później okazuje się, że on taki uczciwy jak z koziej …… trąba.
Nowacki gdzieś tą śpiewkę już słyszałem o kadrze lekarskiej i powrotach.
Lekarze i pielęgniarki już nie mogą się doczekać i marzą żeby przyjść do pracy na tym mogileńskim zad…piu! Porzucą dotychczasowe etaty żeby żyć w tym mieście pełnym atrakcji i rozrywek dla siebie i swoich dzieci… Czasem jeleń biega po mieście, pod autem zapadnie się asfalt lub widać dym płonącej góry odpadów..
Przyjdą i owszem…gamonie, których nikt nigdzie nie chce, pijaki przylapane pijane na dyżurze i wykopane z roboty, z łapami nadającymi się do ubijania śmietany, a nie pracy na pacjencie… No i egzotyka z trzeciego świata z wiedzą mniejszą od wiejskiego weterynarza…
Jestem bardzo rozczarowany postacią Pana Chudzińskiego w sprawie szpitala. Jeszcze nie zdążył dobrze zarządzać a już sprzedaje gminę i jej wartości mieszkańców. Ładnie zaczyna??? Aż strach co będzie dalej. Zastanawiam się czy dobrze głosowałem.
Jestem mieszkanka Strzelna, uważam że szpital jest tutaj potrzebny, chodzi mi przede wszystkim o pogotowie i pacjentów z wypadków,operacje itd.,nie wyobrażam sobie ich wiezc do Mogilna, ale z drugiej strony powiat bez szpitala z prawdziwego zdarzenia to trochę obciach.
Sprawa szpitala w mogilnie została przesądzona jeszcze za poprzedniej władzy powiatowej i naszej w strzelnie. W Mogilnie juz budują i jest to stan zastany przez nowego starostę oraz burmistrza strzelna. Budują i tego juz nie zmienimy. Załatwili nam to p. Matczak z Barczakiem i to ich wyłącznie zasługa. Ludzie nie dajcie sobą manipulować!
A kto przyjdzie leczyć totagi czy Janowska co ma ludzi w nosie i traktuje ich jak jej się podoba jaki ma chumor szpitallnie nie ma lekarzy personelu brawo chudzinski pierwsza obietnica wyborcza złamana
PROSZĘ NIE UKRYWAM GŁOSOWAŁEM NA KOALICJĘ PO NOWOCZESNA, NIE WIERZĘ RANO WSTAJE ODPALAM MOJEGO KOMPA A TU NIESPODZIANKA BURMISTRZ NA KTÓREGO GŁOSOWAŁEM SPRZEDAŁ IDEAŁY DO MOGILNA NIE WIERZĘ JUDASZ .PANIE MIKOŁAJCZAK JAK PAN SPOJRZY W OCZY MIESZKAŃCOM STRZELNA WSTYD HAŃBA TERAZ WIEM ŻE POPEŁNIŁEM BŁĄD. PŁACĘ PODATKI DO GMINY JESTEM MIESZKAŃCEM TEJ GMINY I PROSZĘ MI UDOWODNIĆ ŻE NIE MAM RACJI. DOMAGAM SIĘ INTERWENCJI RADNYCH W TEJ SPRAWIE JESTEM JUŻ STARSZYM CZŁOWIEKIEM STRACH CO BĘDZIE DALEJ. CÓŻ ALE SPOŁECZEŃSTWO TAK WYBRAŁO. MŁODE POKOLENIE CO WY ŻEŚCIE UCZYNILI DLA NASZEGO STRZELNA ŻADNEGO ROZEZNANIA PRAKTYKI PRACY. NIE UDOLNI LUDZIE DO DYMISJI SIĘ PODAĆ I TO JUŻ..
Jak bym miał na imię Dariusz powiedziałbym ,,Obiecanki cacanki a g….radość\” jestem u władzy i co mi teraz zrobicie … 🙂 , ale nie mam na imię Dariusz
A czy p. burmistrz zapewni dojazd do Mogilna ludziom bez samochodu? Sam będzie ich woził? Wątpię. Gratuluję euforii tym, którzy na niego głosowali.
Ludzie za Szpital ścigajcie Matczaka, Szarzyńskiego, Repulak oni byli radnymi w powiecie. A co ma zrobić Chudziński jak mleko się już rozlało. Za późno. Cały PSL rozliczyć. CHUDZIŃSKI ma za zadanie przywrócić nocną i świąteczną opiekę szpitalną. Matczak rozwalił Strzelno i dopuścił do budowy szpitala – dobry człowiek. Teraz Chudziński winny – zastanówcie się co piszecie. Tylko Chudziński otwarcie walczył na sesjach powiatowych z Barczakiem o szpital. Teraz Chudziński ma mury budowanego szpital rozbierać. Decyzję przez PSL już zapadły.Teraz PSL powinien płacić za budowę szpitala. Zresztą wybraliscie Szarzyńskiego z PSL na radnego niech walczy. Szarzyński był wicestarostą niby działając w interesach Strzelna. Ale nie wszystko winny Chudziński i Mikołajczak – jesteście śmieszni.
szpital powiatowy utrzymywany z funduszy powiatu ??? godziny szczytu w Mogilnie ?? lądowisko ???….. w jednym zdaniu tyle kłamstw oj oj…proszę zapoznać się może z finansowaniem świadczeń medycznych przez NFZ, gdzie są wyznaczone miejsca gminne do lądowania śmigłowca, i gdzie może lata LPR i jakie mają przepisy wewnętrzne bo pierwsze słyszę że ląduję przy IP zwykłego szpitala powiatowego…szpital na miarę średniowiecza? tutaj nasuwa się pytanie jak wygląda według Pana szpital XXI bo to jest ciekawe? z tego co pamiętam to poprzednia władza przegłosowała szpital w Mogilnie jego budowę… przetargi rozbudowa planowanie wyburzanie prace przygotowawcze 2 lata. chyba 17 000 000 milionów przeznaczonych na ten cel a komentarze po tygodniu objęcia funkcji nie będzie szpitala w Strzelnie!!!!! dymisja ludzi…. i tu głupota ludzka się kłania.. jak Pan kiedykolwiek był w szpitalu w Strzelnie to by Pan zauważył że jest to obiekt nie nadający się do zagospodarowania na obiekt XXI wieku i konieczna jest budowa nowego szpitala o zwiększonej kubaturze i z przeznaczeniem dla Pacjentów a nie pseudo dwa szpitale, które nie spełniają zakładanych norm. Jest tyle tematów na temat zdrowia i lecznictwa że może by się przydała debata o zdrowiu i jego przyszłości w powiecie mogileńskim a nie durne komentarza na CMG.
Co niektórzy piszą takie glupoty ze czytać tego nie idzie .Chudziński taka sytuację zastal.To Wina Matczaka i poprzedniej rady ze nie będzie szpitala w Strzelnie.Z drugiej strony to o co się rzucacie? Leżała raz ..mąż mama..i wiecie co? Niech co w ch…zamkna.opieka medyczna i ci nasi fachowcy ..pielęgniarki które pracują gdzieś na kontraktach A tu odpoczywaja..A jak coś poważnego to i tak do Ina wywoza..więc o co tyle szumu ? Chyba tylko o etaty
No właśnie. Niech ktoś mi wytłumaczy jak to jest z tymi pielęgniarkami a właściwie z czasem ich pracy. Czy tych Pań nie obowiązują limity czasu pracy jak np. kierowców? Wiele z nich pracuje na dwa, trzy etaty. Pracują na kontraktach w Gnieźnie, Poznaniu. Praktycznie w domach są gośćmi. Idą z pracy do pracy. Po nocce w Poznaniu idą na popołudniówkę do Gniezna a następnie na rano do naszego szpitala w Stzelnie. Wymęczone, niewyspane a przez to złe i aroganckie. Prawdopodobnie też omylne z przemęczenia. Tylko patrzeć, jak dojdzie do jakiejś tragedii. Czy ktoś to w ogóle kontroluje, ktoś nad tym panuje? Odpowie mi ktoś?
Musztarda PO obiedzie .Trzeba było pytać o szpital kandydatów na radnych na zebraniach przedwyborczych , przed wrzuceniem głosu do urny. Ciekawy jestem jakie w tej sprawie ma vice starosta ze Strzelna M. Mikołajczak ? Czekam na pana jednoznaczne stanowisko. Tylko STRZELNO DO POWIATU INOWROCŁAWIA ZAKOŃCZY TOKSYCZNY ZWIĄZEK POWIATOWY NISZCZACY NASZE MIASTECZKO LEŻĄCE NA HISTORYCZNYM SZLAKU gwarantującym nam perspektywiczny rozwój .
Prokurator ci odpowie zwłaszcza za \”omylne i aroganckie\”!!!!!!!
wyborco pytasz jaki jest program wicestarosty Mariana Mikołajczaka w sprawie szpitala w Strzelnie. Tak się złożyło że mam jego przedwyborczą ulotkę osobiście mi wręczoną przed wyborami. Na drugiej stronie w trzech punktach zamieścił on swój program. Trzeci punkt brzmi \”dołożę wszelkich możliwych starań, aby przekształcenie, na razie jeszcze funkcjonującego, szpitala w Strzelnie odbyło się z maksymalną korzyścią dla mieszkańców gminy i personelu likwidowanego szpitala\”. Widać że nie obiecywał uratowania szpitala w Strzelnie wydaje mi się że jest realistą i wie że szpital dla Strzelna został już wcześniej stracony. jeżeli mimo tego zagłosowało na niego blisko tysiąc wyborców to znaczy że pogodzili się już z faktem utraty przez Strzelno szpitala.
Wybraliście sobie władzę to teraz nie płaczcie . Popieram zamknięcie szpitala bo i tak nie ma tu super specjalistów no może 2-3 lekarzy i nie wiem czy szpital w Mogilnie tu coś zmieni. Do Ina teraz dobry dojazd, więc i tak tam będą się ludzie kierować.
Puknij się w łeb
Jeśli prawdą jest, że nowy burmistrz Chudziński popiera przeniesienie szpitala ze Strzelna do Mogilna w zamian za zrobienie w Strzelnie ZOL-u, to staje on w jednym szeregu z takimi ludźmi jak Barczak, Matczak, Szarzyński i Mleczko! Hańba dla Strzelna!
Jak wybory to szpital w strzelanie będą ratować jak po wyborach to radni że strzelna mają szpital w czarnej dupie co za kłamcy co już nie ma radnych co w oczy mówią prawdę.
Już do was idę mówi RIO.(z cyklu spuścizna po poprzedniku).Pozdrawiam
To wy niewiedziliscie ze rude to falszywe
czego SIĘ czepiasz Mikołajczaka przeczytaj wpis Joli to zrozumiesz że on nie obiecywał uratowania szpitala w strzelnie
Spytaj się Joli czy Mikołajczak to rodowity Strzelniok? Czy czuje klimat Strzelna? Czy może bronić naszych interesów w tym SZPITALA? Czy wie co to jest wojna Polska Niemcy?
Do mieszkańców Mogilna. Jest plan kolejnych podwyżek ze strony MPGK (woda, śmieci, itp.). Nadchodzi najwyższy czas aby skończyć praktyki monopolistyczne spółki gminnej pod władaniem obecnego prezesa. Jeśli ów człowiek nie rozumie zasad wolego rynku i rozwoju lokalnego to czas go pożegnać. Zapraszamy na grudniową \”Radę\” mieszkańców gminy Mogilno, która ma się odbyć 19.12.2018. `ECFG.
Zróbcie porządek w tym SP ZOZ w końcu trzeba by było mocno przewietrzyć tamto towarzystwo aby było dobrze … bo to co się dzieje to jakaś samowolka tam nawet nie wiadomo kto tam pomysły dawał pewnie znawca od szpitala w Żninie nowe pomysły z rad zarządu szpitala przesyła….
Lepiej zająć się liceum w Strzelnie taki duży budynek na utrzymaniu powiatu A dzieci tak tam brakuje że sztucznie utrzymuje się nauczycieli w tym Mikolajczaka i jego Żonę powiat dokłada do tej szkoły ogromne pieniądze.
o to widzę, że nowy burmistrz Strzelna faktycznie jest za swoją gminą. Bardzo dobrze wybraliśmy. już zaczyna pokazywać jaki jest napradę. zobaczymy co dalej…..
Stare przysłowie mówi \”nie strasz, nie strasz bo się posr.sz\” Trzeba umieć rozróżnić znamiona czynu zabronionego od subiektywnej oceny pewnego zjawiska i to bardzo niebezpiecznego zjawiska. Same pielęgniarki na forach opisują, że pracują po 30 godzin i więcej bez przerwy. Można sobie o tym poczytać choćby tu: http://www.pielegniarki.info.pl/article/view/id/4464. Są tam też stosowne opinie poparte badaniami problemu oraz komentarze pielęgniarek co same sądzą na ten temat. Zacytuję fragment jednego z komentarzy zamieszczonych na tym forum: \”Naprawdę z pielęgniarkami pracującymi 24 godz i więcej pracuje się koszmarnie.Siadają i zasypiają w fotelu,wybierają sobie te czynności gdzie nie ponosi się odpowiedzialności itd. itp…. \”. To właśnie jeden z komentarzy, jak się można domyśleć zamieszczony przez inną pielęgniarkę. Tak więc kto z państwa chciałby, aby pielęgniarka w 30 godzinie dyżuru podawała jakiś lek komuś z państwa bliskich np. dziecku? Pan/pani G.D. by chciał/a? Człowiek to nie maszyna. Przemęczony ma prawo być zły (arogancki), może też popełnić błąd. Chyba nikt tego nie kwestionuje. Należy powstrzymać to niebezpieczne zjawisko. Ustawowo ograniczyć czas pracy pielęgniarek, jednocześnie płacąc tym ludziom GODZIWIE za wykonywaną pracę. Taka jest moja subiektywna opinia o problemie.
Jestem za tym żeby w każdej gminie powiatu mogileńskiego powstał szpital… najlepiej psychiatryczny.
Jestem nauczycielką jednej ze strzeleńskich szkół (nie LO). Droga Anno widać, że piszesz o rzeczach, o których nie masz pojęcia. Nie można sztucznie utrzymywać stanowisk nauczycieli, jeśli nie ma dla nich godzin. Liceum jest teraz częścią Zespołu Szkół i nauczyciele LO pracują także na ul. Kościuszki. Przywołujesz imiennie Mariana i Mariolę Mikołajczaków sugerując, że m.in. dla nich utrzymuję się \”sztucznie\” LO. To świadczy, że nie znasz realiów. Marian Mikołajczak bardzo podpadł byłemu staroście Barczakowi za krytykę Matczaka, kiedy ten był burmistrzem i zapewne Barczak chętnie by się go pozbył a nie chronił sztucznie utrzymując jego szkołę. Znam ich oboje i wiem, że nie są skazani na liceum. Z tego co wiem Marian w ubiegłym roku był na zastępstwie w LO im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu (jednym z najlepszych w województwie) i miał propozycję przejścia do tej szkoły, ale odmówił.Mariola zaś jest tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego i praca w LO nie jest dla niej sprawą życia lub śmierci. Mam z nią bliski kontakt i wiem, że nie może się doczekać emerytury, co ma nastąpić za półtora roku. Tak więc Anno jeśli już wypowiadasz się publicznie to najpierw przemyśl co napiszesz.
Nie można sztucznie utrzymywać nauczycieli w pracy.. Jasne ze nie.. Można ich kolanem wepchnac do pozostałych szkół odbierając nauczycielom w tych szkołach nadgodziny i trzymać na gołych etatach:d
I tak pewnie będzie. Utrzymywanie szkoły w Cierzchu czy Stodołach to nieporozumienie.. Ze wszystkich tych szkół dojazd gimbusem do Strzelna to 5 minut. No z Ciechrza może chwile dłużej- ze wzgledu na stan drogi…
Przykre że nasz Burmistrz przyklaskuje staroście jemu chodzi o przyszły elektorat a burmistrz zyskał tym że miał bronić naszego szpitala . Po wyborach się zmienił i to szybko z takim podejściem to już Pan nie odzyska zaufania wyborców .
Niech się mury pną do góry a co w nich będzie czas pokaże. Zawsze można przenieś ZOL z mogileńskiej rudery do nowego budynku. Nic nie jest jeszcze przesądzone, to tylko plany. Dziwię się burmistrzowi Chudzińskiemu zmiany zdania o szpitalu w Strzelnie. Przypomnę mu tylko i Mikołajczykowi, co mówili do Strzeleńskich emerytów i kto dawał tam słowo honoru. Liczę, że PiS nie zmieni zdania o szpitalu.
Pani Alino prosze pokazać gdzie p.Burmistrz Chudzński obiecał że obroni szpital-ludzie wy z tej wredności do p.burmistrza obecnego już nie wiecie co piszecie ,więc sprawdzcie co p. Chudziński powiedział a potem piszcie
PRAWDA jest taka że Pan Matczak nie był managerem gminy Strzelno tylko powinien pracować w opiece, znów Pan Chudziński powinien pracować w w Niemczech w rzeźni jak przed wyborami , tam mógł się wyrzywac do bólu do krwi a nie tutaj. Od szkół i nauczycieli to wara .
Nikola ty poczytaj sobie pałuki a zobaczysz jakie przekręty narobił ten wasz święty Matczak-to Matczak zapewnił w czasie swojej pracy niektórym ludziom przygody o bezrobociu,bo wiedział że nie ma kasy ale musiał zapożyczyć sie oczywiście Gmine pchał w bagno byleby wyborców nałapać i teraz p.Chudziński musi myśleć jak wyciągnąć GMINE Z TEGO BAGNA MATCZAKOWEGO
Panie Starosto zlikwidowac ten szpital w strzelnie w du.. z tym dziadostwem. W Mogilnie zrobić szpital z prawdziwego zdarzenia i nie przejmować się jakimś strzelnem tam jest wszystko zasyfiale.
Przenieść LO do ZS na Kościuszki. Utrzymanie tych kilku klas w tak dużym budynku, to marnotrawienie pieniędzy.
Marian jak i jego zona Mariola są najlepszymi nauczycielami , ludźmi którzy pomagają ludzią. Tylko wrednoty i zazdrośnicy krytykują ich a dokładnie Mariana . Niepszejmuj sie zazdroszczą ci kim jestes- STAROSTą i wspaniałym czlowiekiem.Piszę to bo znam was kochani bardzo dobrze.
Przenieść LO na Kościuszki?
Za rok jest podwójny nabór do LO, Technikum i Zawodowej. Ciekawe gdzie się pomieszczą.
Budynek LO jest wizytówką Strzelna, tak znienawidzoną przez niektórych. Ale nie martw się. LO Strzelno da radę!!
nie ładnie zachowujecie się jako ludzie ,bo czasami myślę że jesteście gorsi od zwierząt-PAN MIKOŁAJCZAK I JEGO MAŁŻONKA to są nauczyciele z powołania,bo to że ktoś ukończył studia czasami za kase rodziców to nie znaczy że jest super nauczyciel.-ludzie ta nienawiść do do obecnie urzędujących doprowadzi was że pewnego dnia udławicie się ze złości -POPIERAM RIO CO NAPISANE W PAŁUKACH -MATCZAK WIEDZIAŁ ŻE URZĄD GMINY JEST NA SKRAJU LIKWIDACJI A JEDNAK URZĄDZIŁ MATRIXA ZATRUDNIAJĄC TŁUMY LUDZI I WSZYSKO DLA MARNYCH GŁOSÓW ŻEBY OSIĄGNĄĆ STANOWISKO I DOKOŃCZYĆ DZIEŁA ZNISZCZENIA URZĘDU GMINY STRZELNO.WSPÓŁCZUJE PANU CHUDZIŃSKIEMU ŻE MUSI SPRZĄTAĆ BRUDY PO MATCZAKU/A TAK NA MARGINESIE PIENIĄDZE SĄ TYLKO TRZEBA JE PODNIEŚĆ-ZWALNIAJĄC TE MATCZAKOWE GŁOSY ,REDUKCJA W SZKOLE NR 3 A NA KONIEC MOŻNA SPRZEDAĆ ZAZ W PRZYJEZIEZIU GDZIE ZAPEWNE NIE MA KORZYŚCI A WSZYSCY PRACOWNICY WESZLI TAM PO PLECACH
DO MIESZKAŃCA STRZELNA ODP. PRZED TYM MATCZAKOWI W TYŁEK WCHODZIŁEŚ A TERAZ JESTEŚ WIELKI OBROŃCA CHUDZIŃSKIEGO . PEWNIE ZNOWU MASZ INTERES I TYŁEK BĘDZIESZ LIZAŁ JUDASZU PRECZ BESTIO
Witam każdy ma prawo do swojego zdania .Szpital ma być jeden ok ja da radę tylko czemu nikt nienawidzi co jest teraz tylko żyje marzeniami co by było gdyby a do realizacji jeszcze dluzo czasu i czy pieniążków starczy by to osiągnąć a dzisiaj mamy jaki mamy szpital w strzelnie ale każdy oddział jest i działaa w szpitalu powiatowym da już od dawna plany i tylko plany zastanówmy się czy zamykać szczelnie bo jak nie wyjdzie plan nowego szpitala to się okaże że nie będziemy mieli wogule szpitala w powiecie
Panie burmistrzu bez konkretnej reorganizacji szkolnictwa w naszej gminie nic Pan nie zdziała. Większość budżetu Strzelba idzie na szkolnictwo utrzymanie szkół, zusy dla nauczycieli ,wypłaty i to nie małe itd .Lepsze już są prywatne szkoły bo oddaje się subwencje i spokój do gminy zero kosztów a tak to z naszych podatków .Ja mam sklep i nade mną nikt się nie lituje czy mam z czego zapłacić ZUS i czynsz . Niech się przekwalifikuja i zobaczą co to prawdziwe życie z nie na garnuszku podatnikow
prędzej bym diabłu ręke podał niż Matczakowi dupe lizał i musiałbym być pokroju niektórych ludzi -to co Matczak wyprawiał to aż przykro dzisiaj czytać ale ktoś mu na to zezwalał i to radni którzy znów weszli w skład zarządzania gmino,dziwne że ktoś ich wybrał
PANIE AMATORZE JEŻELI MUSI PAN WIEDZIEĆ TO PAN CHUDZIŃSKI NIE PRAGNOŁ STOŁKA BURMISTRZA ALE LUDZIE NA KAŻDYM KROKU KIEDY SPOTYKALI PANA CHUDZIŃSKIEGO TO PROSILI ŻEBY RATOWAŁ STRZELNO PRZED ŻĄDNYM WŁADZY PEWNYM SIEBIE MATCZAKIEM ,CHYBA ZAUWAŻYLIŚCIE ŻE PAN CHUDZIŃSKI W OSTATNIEJ CHWILI OGŁOSIŁ SWOJĄ KANDYDATURE I NIE PISZCIE BZDUR I ZAPEWNE GDYBY TEN CZŁOWIEK WIEDZIAŁ JAKICH PRZEKRĘTÓW NAROBIŁ MATCZAK TO MYŚLĘ ŻE DAŁBY SOBIE SPOKÓJ A DZISIAJ TEN CZŁOWIEK CHCĘ RATOWAĆ STRZELNO BY NIE STAŁO SIĘ PRZEJEZDNĄ WIOSKO TO WY JAK BYŚCIE MOGLI TO ZNÓW BYŚCIE POSADZILI NA FOTELIKU WASZEGO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA .
Liceum. Jaka jest tego przyczyna? Mikołajczak? Cieślik?
To MY WYBORCY – PODATNICY DALIŚMY KREDYT ZAUFANIA RADNYM BY PILNOWALI I DOBRZE ZARZĄDZALI WRAZ Z BURMISTRZEN PIENIĘDZMI, KTÓRE SĄ NASZĄ KRWAWICĄ PODATKOWĄ SKŁADAJĄCĄ SIĘ NA BUDŻET MIASTA I GMINY ! Pieniądz lubi spokój nie politykierstwo! Likwidować gminny socjalizm w sferze budżetowej głównie w oświacie .
TEŻ BYŁEM NA TYM SPOTKANIU ALE NIE PRZYPOMINAM SOBIE ŻEBY MIKOŁAJCZAK MÓWIŁ O TYM ŻE BĘDZIE WALCZYŁ O POZOSTAWIENIE SZPITALA W STRZELNIE.
Ty masz coś z deklem. Dlaczego Mikołajczak miałby pracować w rzeźni jest bardzo dobrze wykształcony w przeciwieństwie do ciebie co widać po pisowni. Mikołajczak to przyciąagał uczniów jako znakomity nauczyciel podobnie jak jego żona. Nie jest juz dyrektorem od kilku lat zastapił go Cieślik i co uczniów nie ma dalej bo jest niż a może Cieslik też jest furiat odstraszający uczniów.
Pan Mikołajczak, to jeden z najlepszych nauczycieli w LO, ambitny, pracowity, wymagający, dbający o poziom nauczania w tej szkole, z pewnymi osiągnięciami uczniów. Szkoda, że odchodzi.
Jestes dyslektykiem czy co ??Bo piszesz jak nawalony
ODCZEPCIE SIĘ ZŁOŚLIWCY OD TYCH SZLACHETNYCH LUDZI. TO SĄ NAUCZYCIELE Z POWOŁANIEM I WRAŻLIWI NA KRZYWDĘ INNYCH. WIEM ŻE FUNDOWALI CODZIENNIE ŚNIADANIE MOJEMU KLASOWEMU KOLEDZE PRZEZ CAŁY OKRES JEGO NAUKI W LO. INNEMU KUPOWALI PODRĘCZNIKI. NIE AFISZOWALI SIĘ TYM. JA DOWIEDZIAŁAM SIĘ O TYM PRZYPADKOWO. OBY WIĘCEJ TAKICH LUDZI.
Państwo Mariola i Marian Mikołajczakowie to najlepsze małżeństwo nauczycieli w Strzelnie i okolicy (a jest ich wiele).
Marian nie przejmuj się tymi strasznymi ludzmi , którzy piszą brednie , złe opinie o tobie .Ty i Mariola jesteście NAJLEPSI Z NAJEPSZYCH ,a niestety ludzie są i będą wredni , nikt ich nie zmieni chyba ze bomba (ha ha).
ciołku nie wiesz że w szkole średniej zwraca SIĘ do nauczyciela formą profesorze mimo że jest magistrem (skąd masz wiedzieć swoją edukację zakończyłeś na podstawówce).
Chociaż nie wiem jakich zaklęć byśmy używali to wiadomo że kilka szkół i podstawowych i średnich trzeba będzie zamknąć jest po prostu brak dzieci i młodzieży w szkołach. Na każde dziecko powiat i gmina dostają pieniądze jeżeli nie ma dzieci to nie ma pieniędzy nie może tak być ,że zatrudnionych jest 50 nauczycieli a uczniów jest 80,żaden system tego nie wytrzyma należy radykalnie zmniejszyć liczbę nauczycieli. Wiem ,że piszę słowa mogące wywołać szok ale, to jest konieczność.Nauczyciele szykujcie się na redukcje.
xxxxx ty chyba nie znasz znaczenia słowa \”zakompleksiony\”. Gdybyś miał choć jedną setną takich osiągnięć jak profesor Mikołajczak to byś się czuł wielkim.
sami znawcy tematu…. czas na zmiany i tyle cieszą się ci którzy nie chcieli betonu, beton płacze… proste Czy ktoś to myśli żeby coś zmienić czy zrobić lepszy szpital lepszą opiekę medyczną??? Specjalista od ochrony zdrowia wrócił na rolę, zostały tylko mury Burmistrz z Trzemeszna oraz Pani z SIMU, uciekające pielęgniarki, brak lekarzy, ratownicy jacyś brudno ciemno może zgasić światło albo przewietrzyć ? quo vadis Mogilno ?
Że też takie prymitywy jeszcze trafiają się w XXI wieku niepojęte. Szambo to ty masz w głowie.
Hehe co..żarło się z koryta tyle lat a tu wyborcy dali strzał w pysk? Jak widać nadal boli..
MIKOŁAJCZAK JEST TAKI MĄDRY JAK TY POMYLEŃCU.