Na zaproszenie organizatora spotkania, redakcji portalu CMG24.pl, do restauracji \”Patryk\” zawitał trzon młodzieżowej reprezentacji Startu: bracia Maciej i Oskar Fajferowie oraz Wojciech Lisiecki, w asyście Damazego Gandurskiego i Marcina Śliwińskiego. Czerwono-czarni przez blisko dwie godziny odpowiadali na liczne pytania kibiców, po czym rozdawali autografy i pozowali do pamiątkowych zdjęć. (www.start.gniezno.pl | fot. WS)































Kogo moje oczy widzą;) pan radny się pojawił,długo go nie było widac, teraz znowu się uaktywnił;)
Pan radny to fajny koleś!
SAME GWIAZDY NAPRAWDE NO I TEN PAN W GANGU TO CHYBA ICH TRENER !!!A MOZE TO START GOZDANIN ?
ale niewypał
Myślę, że powody małej frekwencji były dwa:
1. Godzina 18ta to nadal nie dla wszystkich osiągalna godzina (chociaż idzie się wyrobić).
2. W tym samym czasie w kinie był komplet publiczności na występie Kabaretu Pod Wyrwigroszem.
Jestem zdania, że wszelkie imprezy organizowane dorywczo, powinny być w miarę możliwości dopasowane do propozycji MDK, jako wiodącej instytucji animującej nasz wolny czas w Mogilnie. Z prostej przyczyny: nie można być wszędzie w jednym czasie. To tak dla dobra nas wszystkich. Sam bardzo żałuję, że nie mogłem w tym spotkaniu uczestniczyć (nawet jako zagorzały kibic poznańskich \”Skorpionów\”).
Uczestniczyłem w spotkaniu, brawa dla organizatorów. Pomimo niskiej frekwencji, panowała fajna atmosfera… a i jedzenie w \\\”Patryku\\\” bardzo smaczne.
no prosze. prawie upolowalem delegacje z Gniezna. mowilem ze przyjada juniorzy. i czym sie zachwycac?