Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 13 czerwca, 2026
14 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Społeczeństwo

STRZELNO: Grubiańskie zachowanie lekarki

Redakcja przez Redakcja
22.05.2019
w Społeczeństwo
0
A A
49
0
UDOSTĘPNIENIA
1
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Wicestarosta Marian Mikołajczak podczas obrad minionej sesji apelował do dyrektora SPZOZ-u, Marka Gotowały o zainteresowanie się problemem słownego znieważania pacjentów przez jedną z lekarek przyjmujących w przychodni w Strzelnie. Jak zauważał, szokujące zachowanie lekarki nie powinno mieć miejsca. Godzi to przede wszystkim w godność pacjentów korzystających z powiatowej służby zdrowia.

– Zastanawiałem się długo czy podjąć ten problem, ale liczne głosy pacjentów, które były do mnie kierowane niejako obligują mnie do tego. Być może to co powiem dla części będzie bulwersujące, może szokujące, natomiast nie powinno to być szokujące dla większości pacjentów korzystających z przychodni w Strzelnie. Otóż chciałbym poruszyć sprawę jednego z lekarzy. Nazwisko pewnie panu dyrektorowi jest znane, ponieważ z tego co wiem były kierowane skargi i to nie anonimy, tylko podpisane, ponieważ ta osoba dostała odpowiedź, że nic takiego nie miało miejsca. Natomiast przekażę dla formalności i w cztery oczy. Lekarz ten pozwala sobie na zachowania, które nie licują moim zdaniem z etyką, godnością tego zawodu (…) Dotyczy to sposobu, w jaki lekarz ten zwraca się do pacjentów. Tutaj cytuję z pamięci – do ponad 70-letniej kobiety: \”Ale spasłaś się jak świnia\”, \”Jak sobie wyhodowałaś to brzuszysko?\”. Ludzie są po prostu zbulwersowani, pomijam już to, że mamy zwrot per \”ty\” nawet w stosunku do dużo starszych osób (…) Mamy w przychodni w Strzelnie wielu lekarzy bardzo oddanych, bardzo sumiennych z właściwym kontaktem do pacjenta. Natomiast taki jeden przypadek burzy cały ten dobry wizerunek, jaki tworzą inni lekarze – mówił wicestarosta Marian Mikołajczak.

Marian Mikołajczak zwracał także uwagę na kwestię regularnych spóźnień i wcześniejsze opuszczanie gabinetu. Jak podkreślał, pacjenci także oczekują interwencji w tej sprawie.

– Kolejna skarga dotyczy skracania czasu pracy. Pacjenci mówią, że powiedzmy spóźnienie godzinne w stosunku do początku przyjmowania pacjentów jest normą. To samo wcześniejsze kończenie pracy – zauważał Marian Mikołajczak.

Słowa wicestarosty poparła także Magdalena Harasimowicz-Zawodniak. Radna zauważa, że wielu pacjentów ogarnia strach na samą myśl o wizycie u wyżej wspomnianej lekarki.

Radny Jerzy Łaganowski z kolei sugerował, by tego typu spraw nie podnosić na forum publicznym. Jego zdaniem stosowniejsze byłoby samo publiczne poinformowanie o efektach wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

– Nie bardzo rozumie tej opowieści pana wicestarosty, bo czyżby SPZOZ się wyalienował, to starostwo nie jest jednostką podległą? Czy to nie powinno polegać na tym, że pan mając taką wiedzę woła dyrektora Gotowałę, wyjaśnia sprawę i nam na przykład na sesji – byłbym bardziej zadowolony – opowiedział o wynikach, że ten lekarz został na przykład albo ukarany, albo pouczony – mówił radny Jerzy Łaganowski.

Wzburzony zachowaniem lekarki był również Robert Musidłowski, który stanowczo sprzeciwia się przejawom braku szacunku do pacjentów.

– Panie dyrektorze, przytoczone przez wicestarostę słowa są niedopuszczalne, żeby lekarz tak się wypowiadał, tak się odzywał do pacjenta. Naprawdę jest to niedopuszczalne. A jeszcze słyszę tutaj z boku, ze tym lekarzem jest kobieta, no to już kompletnie ręce opadają – komentował sprawę przewodniczący Robert Musidłowski.

Sytuację podsumował także radny Paweł Jankowski, który uważa, że lekarze dopuszczający się tego typu zachowań wykorzystują w pewnym sensie sytuację finansową SPZOZ-u i problem w pozyskiwaniu lekarzy.

– Uważają się za bożyszcze, którym wolno wszystko. Nie możemy na to pozwolić. Każdy człowiek ma swoje uczucia i prawa i nie może być w ten sposób traktowany – mówił Paweł Jankowski.

Zaistniałą sytuacją ma zająć się dyrektor SPZOZ-u. Marek Gotowała prosił przy tym o konkretne wskazanie imienia i nazwiska lekarki, która według doniesień pacjentki dopuściła się takiego zachowania.

– Przeprowadzę taką rozmowę. Jakie będą efekty tych rozmów trudno mi powiedzieć, gdyż nie zajmowałem się wychowaniem tych osób, o których państwo tutaj mówicie – od dzieciństwa, bo wtedy mógłbym za nich odpowiadać. Natomiast taka rozmowa absolutnie się odbędzie i się należy, tylko chciałbym rozmawiać z osobą właściwą, żeby kogoś nie urazić, albo nie narazić państwa na jakieś tam negatywne, zwrotne informacje \”Co wy tam o mnie gadacie?\”. Także poprosiłbym o to konkretne nazwisko – mówił dyrektor Marek Gotowała. (AS | fot. arch.)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
Kultura i Rozrywka

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami

10.06.2026
Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
Edukacja

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony

08.06.2026
Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?
Mogilno

Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?

03.06.2026
Zmiany w ZAZ Strzelno
Polityka

Zmiany w ZAZ Strzelno

03.06.2026
Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
Mogilno

Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

02.06.2026
Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
Mogilno

Wybudują biogazownię pod Mogilnem?

01.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Ruszyła budowa szkolnej hali

Zderzenie Peugeota z autobusem

Komentarze 49

  1. Pacjent says:
    7 lat temu

    W/w lekarz może jest dość bezpośredni i czasem powie coś nieodpowiedniego, ale w moim przekonaniu to jeden z lepszych specjalistów w naszym mieście

    Odpowiedz
  2. mieszkaniec says:
    7 lat temu

    W taki soposób przychodnia traci pacjentów. Wiadomo o kogo chodzi o doktor j. jest chamska arogancka dlatego ludzie odchodza od tej przychodni. Nalezy poruszyc takze oddzial dzieciecy gdzie dzieci z oskrzelami plucami leza a pielegniarki papierochy pala i pani doktor si…..ska. to jest oddzial a nie palarnia. one im nie pomagaja tylko jeszcze dobijaja tam trzeba sie też przyjzec bo smrod papierochow przy dzieciach to masakra.

    Odpowiedz
  3. Pacjent says:
    7 lat temu

    Uważam, że lekarka o której mowa, jest jedną z lepszych w Strzelnie, jest rzeczowa i profesjonalna, w swojej pracy, Czy są świadkowie tego zdarzenia, czy tylko słowa obrażonej pacjentki. Czasami prawda boli, a pytanie – jak sobie wychodowałas takie brzuszysko jest bardzo bezpośrednie. Nie bardzo wierzę że użyła słowa świnia. Ludzie często zmyślają i dodają i tak budujemy mity które niewiele mają wspólnego, z prawdą. Chodzę tylko do tej lekarki, mówi prosto z mostu i nie owija w bawełnę Należy uważać, żeby nie wylać dziecka z kąpielą. To naprawdę dobry lekarz, jest dość specyficzna ale nigdy mnie nie obraziła.

    Odpowiedz
  4. mieszkaniec says:
    7 lat temu

    Ta pani doktor jeżeli mamy tą samo na myśli to jest bardzą niemiła i uważa że ona robi łaskę pacjentom że ich przyjmuje,ludzie zanim wejdą do tej pani to myślą ,a jaki ma humor a czy da mi coś powiedzieć,dlatego taki lekarz to żaden lekarz,czy wy w tym Strzelnie choć raz nie umiecie sprowadzić normalnego lekarza

    Odpowiedz
  5. Luna says:
    7 lat temu

    Oprócz wyższego wykształcenia ta pani powinna mieć chociaż podstawowe wychowanie .Dobry specjalista? Dzięki pacjentom ma pracę A ludzi traktuje jak gorszy sort. Niewychowana ….Ale nikt jej charakteru nie zmieni.

    Odpowiedz
  6. Xxmxx says:
    7 lat temu

    Bardzo bezczelna i chamska P. Doktor moją mamę tez tak potraktowała mówiąc ze będzie cytuje „ Będziesz chodzić jak kaczka „ Chamstwo górą …

    Odpowiedz
  7. chirurg says:
    7 lat temu

    to jest wizytówka mogileńskiej służby zdrowia, arogancja, pijackie nałogi, i lekarz który nie potrafi po polsku pisać, a jego zwroty do pacjentów to całkowita kpina, nie wiem po co budowany jest nowy szpital w tym zaścianku, żeby takie miernoty, których nikt nigdzie nie chciał, mądrzyły się i udawały lekarzy

    Odpowiedz
  8. Dominika says:
    7 lat temu

    Myślę że doskonale wiem o jaką lekarke chodzi-toć obrazajace uwagi z jej strony w kierunku pacjentow sa na poziomie dziennym. Przynajmniej skierowania daje chetnie ale jest to typowa stara panna. Nie rozumiem tez tego-skoro lekarz ma dyzur do 15 to z jakiej racji konczy go wcześniej? A za kazdym razem gdy pacjentów nie ma ale sa jeszcze godziny przyjec to sobie lekarze wychodza. Jest pani pediatra ktora spoznia sie ZAWSZE srednio godzine a potem pretensje do swiata, jest opryskliwa i bezczelna. Ona sie nazywa pediatra?! Prywatnie ponoc jest mila i uprzejma ale swoje bierze a tu na placzace dziecko potrafi powiedzieć ze to bachor. I naprawde ta baba jest wiekszym problelem niz lekarka o ktorej jest artykuł. Ja wole z dzieckiem poczekać jeden dzien i iść do kogos innego niz do tej wrednej baby. Tyle razy miala stad odejsc i jakos nie moze a potem na dzieciach sie wyzywa. Wyksztalcenie wyższe nie oznacza ze jest sie kims lepszym lub wazniejszym. Trzeba byc przede wszystkim czlowiekiem.

    Odpowiedz
  9. Miki says:
    7 lat temu

    widzicie jedno w tym tekście? Pan Łaganowski apeluje j strofuje, żeby takich rzeczy nie poruszać na form publicznym. Czy daje do zrozumienia, że lepiej by było gdyby sprawa nie wypływała i opinia publiczna nie usłyszała o praktykach w przychodni.To tzw. zamiatanie pod dywan, szczególnie lubiane i stosowane przez lokalnych Borggiów polityki. A to może nagłośnijmy jeszcze bardziej w mediach, nich pokażą również podejście radnych. Do obrońców Pani Doktor – owszem można być bezpośrednim i taką osobą może być Pani Doktor , ale pacjenci reagują różnie i mają do tego prawo, być czuć się urażonymi, ośmieszonymi bezpośrednimi słowami do nich kierowanymi.Przeciez to proste.

    Odpowiedz
  10. WYBORCA says:
    7 lat temu

    Mikołajczak pomylił radę pedagogiczną z sesją powiatową. Musiał wcześniej wiedzieć o takim zachowaniu. Mógł zobowiązać dyrektora do podjęcia działań dyscyplinarnych wobec skandalicznego zachowania lekarki do wypowiedzenia pracy włącznie. Dlaczego tego nie uczynił ! To stary sprawdzony już w Strzelnie sposób . Najlepiej kreować się na szerszym forum . Podobnie jak na bezskutecznym krytykanctwie byłego burmistrza Matczaka, które i tak nie uchroniło od katastrofy finansowej Strzelna ! Oto jak w opinii publicznej przy takiej okazji zbiera się wątpliwe punkty ! Sprawa lekarki- sesja to dobra okazja medialna więc dlaczego jej nie wykorzystać do AUTUKREACJI ! To dobra metoda do przykrycia rzeczywistych problemów mieszkańców powiatu i uniknięcie tym samym okazji od wykazania własnych wątpliwych \”osiągnięć\” na podwórku wicestarosty !

    Odpowiedz
  11. UW says:
    7 lat temu

    Pan Gotowała przekaże sprawę Panu Nowakowi, a ten nazwie to kłamstwem.Podobna sytuacja spotkała moją osobę( arogancja, niewłaściwe podjęcie czynności leczniczych), wprawdzie działo to się w Mogilnie i otrzymałam odpowiedź,że z mojej strony, to kłamstwo.Posiadam korespondencję i trzymam jako dowód rzeczowy.Wprawdzie ten lekarz wykonywał swoje czynności w ramach SP ZOZ Mogilno, jednakże posiadał zarejestrowaną swoją działalność gospodarczą?

    Odpowiedz
  12. Natalia says:
    7 lat temu

    Dlaczego nikt nie poruszy tematu niby doktora w Mogilnie, pana T.? Nie dosyc ze wiele osob prawie posłał do grobu to zachowuje sie skandalicznie

    Odpowiedz
  13. Obywatel! says:
    7 lat temu

    Racja! Zróbmy listę osiągnięć pana Mikołajczaka?

    Odpowiedz
  14. leon amator says:
    7 lat temu

    Pamiętacie takiego jednego pacana ministra od Tuska? Tego co mówił, że nasz kraj za rządów PO i PSL było państwem teoretycznym. W naszym powiecie jest tak nadal, bo mamy teoretycznego starostę a głównie wicestarostę. Normalny starosta (nawet wice) wywalił by na pysk taką lekarkę a obrażona pani zostałaby przez niego i przez dyrektora ZOZ przeproszona, tylko że dyrektor SPZOZ jest też \”teoretyczny\”. To skandal, przecież ta lekarka zarabia na swej pracy ponad 20 tyś. i nie robi łaski. Polscy lekarze niestety traktują pacjentów gorzej od bydła. Ci co wyjechali do Anglii, Niemiec, Szwecji, czy Irlandii bardzo szybko nauczyli się punktualności, rzetelności i traktowania pacjentów jak klientów o stosunku do pielęgniarek nie wspomnę. Kto tego nie zrobił bardzo szybko wrócił nad Wisłę. W krajach zachodnich samorząd lekarski nie chroni tych co popełniają błędy (bardzo wysokie odszkodowania)albo po chamsku traktują pacjentów albo pielęgniarki i salowe, o kopertach też trzeba zapomnieć. Polscy lekarze, to kolejna \”nadzwyczajna kasta\”.

    Odpowiedz
  15. Ja says:
    7 lat temu

    Może ktoś ujawni nazwisko lekarki zeby mieć się na baczności

    Odpowiedz
  16. Violla says:
    7 lat temu

    Parawdą jest, ze ta pani doktor jest nieprzystępna i nieprzyjemna, i nawet jej kwalifikacje i intuicja lekarska nie usprawiedliwiają braku kultury. Trudno pojąć skąd w tej pani tyle jadu. Szkoda bo to dobry lekarz i naprawdę mogłaby pomóc niejednej osobie, jednak jej osobowość odstrasza pacjentów.

    Odpowiedz
  17. lekarka says:
    7 lat temu

    Ciekaw jestem jak to się zakończy, znając życie to po tygodniu ucichnie i nawet nie będzie rozmowy z tą panią a jedyna kara to wypowiedzenie jej umowy i skierowanie do Gniezna.

    Odpowiedz
  18. Volta says:
    7 lat temu

    Boże,oni nie mają pojęcia o zarządzaniu.
    Jestem pod wrażeniem jak to wszystko wygląda,tak naprawdę z żadnym referatem nie zrobili porządku. Nawet nie umieją wyrzucić poszczególnych dyrektorów placówek, którzy robią sobie co chcą.

    Odpowiedz
  19. xxx says:
    7 lat temu

    Łaganowscy też powinni odejść. Dosyć już Mogilnem natrzęśli. Za mało jeszcze się nażarli? Do ciężkich robót polowych ich nagnać niech tam swoją filozofię uprawiają

    Odpowiedz
  20. Mimi says:
    7 lat temu

    A co maja radni do zachowania lekarki, wy macie jednak braki pod kopułą komentujący na cmg czytac sie waszych wypocin nie da, typowi wyborcy jaworowa

    Odpowiedz
  21. doda says:
    7 lat temu

    wywalic na pysk ze szpitala do przykladu robia co chca nikt tego nie kontroluje jak ja bym sie spozniał do pracy godzine i wyzywał klientow to dyscyplinarnie mnie wyrzucą jak wybrala taki zawód to niech zapieprza pozdrawiam

    Odpowiedz
  22. Pacjentka says:
    7 lat temu

    Również mam nieprzyjemne doświadczenia w związku z wizytami u pani doktor. Jest ona lekarzem niekontaktowym i ogranicza swoją wypowiedź do minimum, więc wizyta upływa w niezręcznym milczeniu. Zawsze w kulturalny oraz wyrozumiały sposób zwracam się do pani doktor, ale mimo tego nauczyłam się nie odzywać niepytana. Jeśli pani doktor podejmie rozmowę, to prowadzi ją w ironiczny sposób i wręcz czeka na to, aby uroczyście oznajmić, że to ona zebrała całą medyczną wiedzę na świecie, a pacjent wręcz przeciwnie. Głupi nie ma głosu. Były również sytuacje, w których stwierdzała symulowanie choroby i ignorowała moje zdanie z zadowoleniem. Pani doktor kocha się wywyższać. Mam wrażenie, że moje gardło jest czyste, bądź zaczerwienione w zależności od nastroju pani doktor. Znajomi oraz inni lekarze również potwierdzają opryskliwe zachowanie pani doktor i twierdzą, że to norma. Już oczekując w kolejce można usłyszeć opowieści na temat jej humorów. Myślę, że pani doktor jest osobą nieszczęśliwą i nienawidzi swojej pracy, jednak w takiej dziurze jak Strzelno może czuć się nieco ponad wszystkim i to ją pewnie tutaj trzyma. Świadomość, że nie ma innego kandydata za te pieniądze. Wiadomo, że każdy lekarz czasami nie ma humoru, aby wysłuchiwać kolejnych pacjentów, zwłaszcza tych wylewnych ale chyba na tym polega ta praca. Jak bez wywiadu można właściwie określić stan zdrowia pacjenta? Widocznie pani J potrafi… Jeśli chodzi o nieobecność pani doktor w godzinach pracy to można się dowiedzieć, że była bądź jest na nagłej wizycie domowej. Tylko kto to sprawdza?
    Nie cierpię stereotypów, ale myślę, że pani J rzeczywiście szkodzi samotność i w gruncie rzeczy jest mi jej żal.

    Odpowiedz
  23. Przemo says:
    7 lat temu

    Wogule ten szpital to masakra,obsługa taka że usiąść i płakać i nic więcej ze złamaną nogą trzeba czekać 50min żenada A chirurg sobie śpi i za co my płacimy

    Odpowiedz
  24. ja says:
    7 lat temu

    A oddział wewnętrzny i król doktor H…..? to dopiero…. szkoda słów!

    Odpowiedz
  25. zx says:
    7 lat temu

    Wielkie mi halo!
    Nie podoba się Pani doktor to zmieniam lekarza albo zmieniam przychodnię.
    Ja tak zrobiłem jak odszedł ze Strzelna Wcisło.
    Zmieniłem przychodnię i teraz nie ma problemu czy z lekarzami a tym bardziej z kolejkami.Rejestruje się telefonicznie,przyjeżdżam do przychodni np.na 9.00 i od razu wchodzę do lekarza.W Strzelnie to niestety wygląda jak science-fiction.

    Odpowiedz
  26. duch says:
    7 lat temu

    DRODZY PANOWIE STAROSTOWIE,PANIE PRZEWODNICZĄCY,WYSOKA RADO OTO DOWÓD ŻE PRZYSZEDŁ CZAS NA ZMIANY W SPZOZ-ie.WNIOSEK Z TEJ CAŁEJ SPRAWY NASUWA SIĘ JEDEN -DZIĘKUJEMY DOTYCHCZASOWEJ DYREKCJI ZA JEJ NIE UDOLNE ZARZĄDZANIE I ROBIMY WIETRZENIE GABINETÓW(to nie są odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach).JESTEM PRZEKONANY ŻE JEŻELI BYŚCIE PAŃSTWO WIEDZIELI O WSZYSTKIM CO DZIEJE SIĘ NA TERNIE TEGO ZAKŁADU PRACY ZARZĄDZAJĄCEGO PRZEZ OBECNĄ I WSZECH MOCNĄ DYREKCJE TAKĄ DECYZJE PODEJMUJECIE W CIĄGU PIĘCIU MINUT ,OCZYWIŚCIE PO STWIERDZENIU FAKTÓW.NA KONIEC PROSZĘ PANA RADNEGO JERZEGO OTO AŻEBY ZWIEDZIŁ TE DWA SKANSENY SZPITALNE I MOŻE PRZY ODROBINIE CZASU POROZMAWIAŁ Z LUDŹMI TAM PRACUJĄCYMI I ZAPYLAŁ JAK TO WYGLĄDA OD WEWNĄTRZ(na pewno nie jest tak różowo jak to przedstawia dyrekcja).SPRAWA LEKARZY -TEMAT DO ZAŁATWIENIA TYLKO TRZEBA CHCIEĆ- ALE PRZYSŁOWIE MÓWI :KRUK KRUKOWI OKA NIW WYKOLI:I TO JEST PRAKTYKOWANE W NASZEJ SŁUŻBIE ZDROWIA ,DYREKCJA LICZY SIĘ TYLKO Z PANIAMI I PANAMI DOKTORAMI NATOMIAST PRACOWNICY PRACUJĄCY DLA NICH TO ZŁO KONIECZNE TAK JAK I PACJENCI.P.S. DYREKTOR NIE JEST OD WYCHOWYWANIA ALE OD ZARZĄDZANIA TO JUŻ TAK.

    Odpowiedz
  27. gosc says:
    7 lat temu

    dzisiaj ponownie ta pani doktor wprzychodni zamiast przyjmowac pacjentow o godz 12 wyszla sobie z gabinetu mowiac do pacjentow ze wychodzi na rehabilitacje w czasie pracy wrocila po godzinie do gabinetu.prace skonczyla o godz 16-stej A pytam sie co mnie obchodzi jej rehabilitacja

    Odpowiedz
  28. Zofia says:
    7 lat temu

    Totalny bełkot, musiałam dwa razy przeczytać żeby zrozumieć o co chodzi radnemu a nie jestem tępa. Dobrze że Mikołajczak to poruszył. Tak trzeba postępować a nie zamiatać pod dywan.

    Odpowiedz
  29. UW says:
    7 lat temu

    Nie bronię obecnego dyrektora tej placówki, ale często zastanawiam się co za stado kąśliwych owadów tam pracuje,skoro zastępca dyrektora jest wiecznym zastępcą, a nigdy nie wystartuje na fotel dyrektora.To świadczy samo za siebie.Widocznie są tam osoby tzw.nietykalne, które tylko są do celów statystycznych, natomiast nikt nie może ich ruszyć.Pan M.Gotowała, to chociaż zna słowo przepraszam i to należy cenić.

    Odpowiedz
  30. A says:
    7 lat temu

    P. Łaganowski i P. Gotowała majà rację.Od tego są biura żeby takie sprawy zalatwiać a nie na forum. P. JAnkowski chyba generalizuje i krzywdzi innych takim stwierdzeniem.

    Odpowiedz
  31. student says:
    7 lat temu

    Marian , nie przejmuj się takim człowiekiem jak ten wyborca , on podszywa się pod różnymi nickami, i pisze niestworzone głupoty aby cie zdenerwować . Chyba go bardzo boli ,że zostałeś kimś ważnym w całym powiecie ZRESZTĄ SOBIE NA TO ZASŁUŻYŁEŚ, robiłeś , robisz , i będziesz robił świetną robotę, jesteś najlepszy. Ten człowiek jest bardzo zazdrosny ,a sam nie wie o co, i pisze głupoty z nudów . Wyborco zajmni się robotą , a nie głupotami .

    Odpowiedz
  32. WYBORCA says:
    7 lat temu

    Tak, tak , masz rację sołtysie ! Sezon ogórkowy w powiecie rozpoczęty ! Sprawa zwolnienia aroganckiej lekarki przetrwa do jesieni , później przyjdzie zima i tak przejdziemy z tematem do kolejnej wiosny i kwiecistego występu naszej władzy powiatowej ogłaszającej kolejny sezon ogórkowy ! Tak samo jak w Strzelnie twój idol krytykował, krytykował, krytykował ….aż nadeszła katastrofa finansowa gminy! Czy pamiętasz jakąś konkretną inicjatywę podjętą przez byłego przewodniczącego komisji budżetowej zmierzającą do zapobieżenia zapaści finansów gminy Strzelno oprócz krytykanctwa Matczaka ? Zarówno władza powiatowa jak i lekarka świadczą usługi dla nas WYBORCÓW , PODATNIKÓW , PACJENTÓW za nasze pieniądze ! Łaski nam nie robią ! Bicie piany można robić w domu nie na sesji ! Władza jest od podejmowania konkretnych decyzji ! Czasy \”wicie , rozumicie \” jednak jeszcze trwają jak widać w Mogilnie ! Wyobraź sobie takie zachowanie lekarki, lekarza w prywatnym gabinecie , czy szpitalu…..!!!!! PLAJTA !!! Chcę dodać sołtysie ,że nie będziesz mnie pouczał co kiedy i kogo mogę krytykować (nie atakować). Nikogo nie obrażam w odróżnieniu od ciebie,z nikogo nie szydzę , nie łamię prawa podpisując się nickiem (tak jak ty zresztą) . Jako WYBORCA wrzucający A N O N I M O W O KARTĘ WYBORCZĄ mam prawo i obowiązek do krytycznego patrzenia władzy na ręce ! Idziesz do władzy -stajesz się osobą publiczną utrzymywaną z naszych pieniędzy i tym sposobem mamy prawo do kontroli I KRYTYKI władzy ! PROSTE ? PROSTE !!!

    Odpowiedz
  33. sołtys says:
    7 lat temu

    A właśnie wyborco że pamiętam inicjatywy ówczesnego radnego gminnego Mariana Mikołajczaka. Z racji sołtysowania byłem prawie na każdej sesji i znam wystąpienia Mikołajczaka nie tylko te o których pisała prasa. Zapamiętałem dwie. Jedna dotyczyła poprawienia ściągalności czynszu za mieszkania komunalne. proponował wydzielić trzy mieszkania o niskim standardzie i małej powierzchni. Groźba eksmisji do tych mieszkań była by straszakiem do niepłacących czynszów z mieszkań gminnych. druga dotyczyła zamiany długów czynszowych na prace porządkowe wokół domów komunalnych. Wielu mogących zapłacić na pewno by uregulowało długi bo ta zamiana prze przynosiła by im szacunku chociaż żadna praca nie chańbi. burmistrz odrzucił te propozycje jak zresztą wszystko co proponował Mikołajczak. On jako jedyny zwrócił uwagę na karne odsetki płacone za niezrealizowane faktury. Pamiętam że w jednym roku było to ponad 250 tyś zł. Jako jedyny głosował zawsze przeciwko absolutorium. szkoda że nie miał wsparcia w innych radnych. Nie odmawiam nikomu prawa do krytyki, ale Mikołajczak to ten radny który w najmniejszym stopniu na nią zsługuje. a co z moją propozycją żebyś pod swoimi danymi wyzwał go do jawnej polemiki. Boisz się?

    Odpowiedz
  34. osoba ze Strzelna says:
    7 lat temu

    Szanowni państwo ktoś kto wypowiada się żle o panu Mikołajczaku to chyba jest chory na głowe,bo nikt inny tylko Mikołajczak zawsze sprzeciwiał się Matczakowi ale cóż jak reszta radnych miała Strzelno w czterech literach,dlatego uważam że powinno się zrobić tak lak wtedy proponował zamienić na mieszkania gorsze a nawet dać na wsi,bo ludzie mają pieniądze ale wolą przejeść ,przechulać a nie płacić i jak Burmistrz dalej będzie pobłażał dłużnikom i ciągle rozkładał na raty to inni też zaczno kombinować.

    Odpowiedz
  35. Ktosik says:
    7 lat temu

    Czy to pierwsza taka sytuacja? Nie. Czy wczesniej byly zglaszane skargi? Tak. Pisemne, osobiste i co dalej? Jedne, glupie, bezsensowne odpowiedzi Dyrektora,a ona nadal jest i kpi sobie z ludzi. Lekarz to ktos kto pomaga,ktos komu ufasz,a nie osoba do ktorej boisz sie isc do gabinetu czy Cie obrazi, wyzwie lub wszystko razem bo ostatnia sytuacja jest pewna w 100%. Jak ktos taki moze nadal przyjmowac w tej przychodni? Jak osoba nad ta Pania nie jest wstyd ze takie dziadostwo dzieje sie pod ich kierownictwem? Moze czas najwyzszy zrobic z tym porzadek. Przeciez to trwa juz kilka lat. Zal…

    Odpowiedz
  36. pacjentka says:
    7 lat temu

    Czy tak trudno sprawdzić opinię o aroganckiej pani lekarz w poprzednim jej zakładzie pracy w Inowrocławiu i dlaczego tam już nie pracuje ? Pacjenci czekają na radykalną decyzję !

    Odpowiedz
  37. MIA says:
    7 lat temu

    Jesli ta lekarka jest jak ja pacjenci opisuja ,dlaczego korzystaja z jej uslug.Brak pacjentow ZMUSI jej zwierzchnikow do reakcji.Nie znam realiow polskiej SLUZBY zdrowia,wiem ze patologi trzeba sie przeciwstawic.To ludzie moga zmienic Polske (powiatowa rowniez) na lepsza.

    Odpowiedz
  38. Nie znam sie says:
    7 lat temu

    Szykujcie kasiorkę na nowe podatki i zwiększenie obecnych, kaske na madki trzeba skądś wziąć – a wy za miskę ryżu… dać Polakom rządzić a sami się rozwala to kwintesencja ostatnich wyborów. Acha do tematu, na lekarzy kasę Janie rządzący tez już dali ito jest wynik.

    Odpowiedz
  39. tom says:
    7 lat temu

    Psychiatrzy, anestezjolodzy i interniści za granicą zarabiają nawet 10 razy więcej. Dlatego coraz częściej nasi emigrują.
    Choć resort zdrowia stara się zatrzymać lekarzy w kraju znacznymi podwyżkami, mogą się one okazać niewystarczające. 5,1 tys. zł miesięcznie w specjalizacji zwykłej (np. dermatologia) i 5,3 tys. zł w priorytetowej (np. psychiatria) dla rezydenta, który zobowiąże się do przepracowania w Polsce dwóch lat po zakończeniu specjalizacji, to niewiele w porównaniu z perspektywą 23 tys. zł miesięcznie w Szwecji. Tyle zarobi specjalista, który zdecyduje się praktykować w jednym z mniejszych miast szwedzkich. Dla przykładu, koleżanka w USA która jest neurologiem(około 3 lata po studiach) zarabia 3000 dol. tygodniowo ..

    Odpowiedz
  40. do Danka says:
    7 lat temu

    Interwencja wice starosty Mikołajczka w sprawie zachowania lekarki była potrzebna i właściwa. Przychodnia podlega starostwu ale interwencja w urzędzie w strzelnie była by mieszaniem się w sprawy innego organu do czego nie ma prawa ani wice starosta ani starosta.

    Odpowiedz
  41. leon amator says:
    7 lat temu

    Piszesz \”tomie\” WIERUTNE BZDURY !!! Najbardziej przeciętny lekarz w Polsce wyciąga na jednym kontrakcie w przeciętnym szpitalu powiatowym CO NAJMNIEJ 20 tyś. złotych. A kto z lekarzy ma tylko jeden kontrakt ? Do tych kontraktów dolicz prywatne gabinety ( 200 do 1000 zł za wizytę – zależy od renomy i specjalizacji), prywatne przychodnie i szpitale (o powszechnych datkach w kopertach nie wspomnę). Proszę pokazać ich zarobki w naszym SPZOZ. Widział ktoś lekarza w 20 letnim Matizie? Ludwik Dorn słusznie powiedział przed laty – \”pokarz lekarzu, co masz w garażu\”. Nie zazdroszczę im tego, po prostu wykorzystują swoja pozycję i 30 letni burdel w polskiej służbie zdrowia.Na koniec dodam tylko, że niemałej części lekarzy Hipokrates pomylił się z Hipokrytem.

    Odpowiedz
  42. On says:
    7 lat temu

    Widać,że osoby piastujące jakieś stanowiska w Strzelnie,mają wysokie mniemanie o sobie,skoro tak traktują, czy to zwykłego Kowalskiego czy też pracowników. Nagrywajcie i do sądu o mobing, bo nie wolno tak traktować nikogo.

    Odpowiedz
  43. Ciekawy says:
    7 lat temu

    Nie ma sprawy, niech młodzi lekarze wyjeżdżają za granice. Tylko najpierw niech zwrócą Państwu 50 tyś. zł. za każdy rok studiów (6×50.000=300.000) i niech jadą z Bogiem.

    Odpowiedz
  44. sołtys says:
    7 lat temu

    Wyborco, żyjesz? Jakoś ucichłeś zabrakło argumentów jestem tobą rozczarowany odezwij się.

    Odpowiedz
  45. WYBORCA says:
    7 lat temu

    Nadal czekam na podanie konkretnych ale skutecznych działań p. Mikołajczaka byłego radnego zmierzających do zapobieżenia katastrofy finansowej gminy. Czy zwrócenie się do WYBORCÓW Mieszkańców Strzelna o referendum zmierzające do usunięcia burmistrza wtedy było zabronione !? Czy zabrakło odwagi by to przeprowadzić DLA DOBRA MIESZKAŃCÓW ? Czy też nad zwyczajniej się nie kalkulowało !? Tylko nie pisz proszę , że chodziłeś na każdą sesję wysłuchiwać krytyk Mikołajczaka…bo tylko tyle zostało w twojej pamięci no i na dodatek Mieszkańcom ogromne długi do spłacania przez nasze dzieci i wnuki !

    Odpowiedz
  46. gosc says:
    7 lat temu

    JAK JUŻ JESTEŚMY W STRZELNIE TO DLACZEGO PANIE KTÓRE STOJĄ NA ULICY WCHODZĄ DO PRZEDSZKOLA I POMAGAJĄ W KUCHNI I NIE CHODZI O BADANIA ALE O FAKT ŻE TO KOBIETY KTÓRE STOJĄ I WSZYSTKO NA NICH OSIADA A ONE TE ZARAZKI WNOSZĄ DO DZIECI A CIEKAWE CZY PANI DYREKTOR LUB PAN BURMISTRZ ZJADŁBY OBIAD KTÓRY PODAJE KTOŚ KTO JEST CAŁY SPOCONY ,MOKRY I ZAKURZONY

    Odpowiedz
  47. Strzelno says:
    7 lat temu

    Mam pytanie,dlaczego.pani doktor J…

    A jeszcze przyjmuje w STRZELNIE.dzis byłem u pani.doktpr J.poniewaz mój stan zdrowia nie pozwala.ma dalszą pracę A pani doktor do mnie tekst.niechce Ciebie więcej tu widzieć

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk