Jak informuje Urząd Miejski w Strzelnie – we wtorek, 10 grudnia w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych na osiedlu Piastowskim w Strzelnie wystąpiła awaria ogrzewania. Służby techniczne pracują, by przywrócenie dostawy ciepła do mieszkań nastąpiło jeszcze dzisiaj. (I)















jeszcze nie ma mrozów a już rury pękają to co będzie się działo jak będzie minus 20
W koncu ci mozg zamarznie. Wstretnym komentarzom mowimy NIEeee
Awaria to awaria i juz.
Burmistrzuniu co robisz, że twoje osiedle bastion wyborczy zamarza oj nie ładnie przeziębisz Mariana no i co w tedy.