W tym roku szkolnym szkołę ukończy łącznie 107 osób z pięciu klas: III LO, IV TL, IV TOT/TŻ, IV TR/THK, IV TMR/TPS.
Uczniowie rozpoczęli zabawę tradycyjnym polonezem. Po części oficjalnej młodzież bawiła się przy muzyce zespołu \”Kornel Plus\” z Inowrocławia. (AS | fot. EMELFIS)




















































































