W ofercie Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku znajdują się:
1. „Studia z dziejów Ziemi Mogileńskiej” – część 2 i część 3 – 5,00 zł
2. Medal okolicznościowy na 610 lat Mogilna oraz Medal Powstańca Wielkopolskiego – pakiet 2 szt. – 60,00 zł
3. Koszulki „Mogilno – serce się raduje”, „CMG” i „Ivo Partizan” – 20,00 zł
4. Zestaw płyt zespołu Ivo Partizan – „Nie nagrywaj mnie”, „Zabij ten czas” oraz „RID” – 40,00 zł
5. Płyta zespołu Ivo Partizan – „Nie nagrywaj mnie” oraz koszulka zespołu – 40,00 zł.
(I)















kochani bardzo zapraszam do muzeum.
Sam byłem kiedyś częstym gościem w tych murach.
Myślę, że dużo jest ludzi, którzy mieli okazję bycia w Muzeum na różnych fajnych imprezach.
Jest ciężki okres każdy to wie, ale tym bardziej w tym czasie możemy pokazać swoje człowieczeństwo i nie zapominać co było i mam nadzieję, że będzie znowu w normalnych już życiu i funkcjonowaniu.
Zacznijmy się kierować empatią i zrozumieniem. Ci ludzie, którzy tam pracują Was potrzebują tak jak Wy ich potrzebowaliście i możecie jeszcze potrzebować.
dla pracowników MZM- wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !
dacie radę
pozdrawiam
Marnotrawisz to Ty powietrze ktorym oddychasz,a w domu na polce to zamiast ksiazek masz pewnie kolekcje puszek po piwie. Przykre jest to ze istnieja tacy troglodyci ( sprawdz w Google co to za dziwny wyraz)
Mieeetek kolego na pewno podnieca Cię jedzenie i picie? -prawda?.
Ale pomyśl chłopiec w czym jesz i w czym pijesz- to jest właśnie historia.
Myślę, że jesteś trochę ubogi w kulturze gościem. Ale spoko-sie ma! P. S.
Na naukę nigdy nie jest za pomocą:)
mieetek czytasz ale chyba bez zrozumienia.
sądzę.że lepiej mieć pòł mózgu niż wcale go nie mieć.Nie lubię obrażać ludzi ale pod warunkiem.że nie jestem obrażany.
Masz prawo mieć swoje zdanie.
Dalej nie zamierzam z Tobą dywagować na takim poziomie jaki reprezentujesz.
pozdrawiam
.
Jesli Ty ze strony internetowej Muzeum Mog wyczytales tylko te informacje to nie dziwie sie ze czytasz 100 stron dziennie…Ciebie moze interesowac Auschwitz, Wawel innych moze bardziej historia ziemi na ktorej zyja. Szkoda polemiki z Toba…
Nie kompromituj sie czlowieku. Typowy hejter negujacy wszystko i wszystkich. Pozdro Bolo i Kacper
Daj już spokój.Każdy zwierz broni swojego gniazda.A już wite są następne gdzie dziadki będą wspominać swoje młode lata.Szkoda tylko że mlodzi bedą na to robić,będą wlóczyć sie po świecie za ”chlebem” i ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy utrzymywać to wszystko.Kultura jest ważna jak sie ma co do garnka włożyć.
Abc..prawda.
Poza tym mlody majac do wyboru kulturę w postaci muzeum, czy multipleks w wielkiej galerii…co wybierze??
Za darmo by do muzeum nie poszli..
Po co utrzymawac taki twor, albo wydac setki tysięcy, a moze i wiecej na bibliotekę do ktorej garstka chodzi.. ?
abc kultura jest priorytetem naszej egzystencji-nie ważne czy mamy co do gsrbka włożyc czy nie.
pozdrawiam i zapraszam do muzeum
Staram sie być kulturalny z całej mocy.Zauważyłem Wasze reklamy na płotach.Rozumiem sprzedam tuje,świeże jajka ale reklama muzeum i MDK to już chyba przegiecie.Czy Wy naprawde nie macie innych pomysłów bo to jest po prostu WSTYD.
Czy do ułożenia gratów w gablotkach trzeba 5 lat studiów?
Najlepszą reklamą tegoz muzeum sa..unikatowe, w polskim muzealnictwie, drzwi do niego. Na mnie robią większe wrażenie niz slynne gnieżnieńskie..
Nie przeskoczy sie pewnych rzeczy.. W Mogilnie nie ma nic co mogloby zainteresowac miłośników historii.. Rownie dobrze na Saharze moznaby zorganizowac muzeum narciarstwa..
To nie Torun, Krakow itp.. Nikt nie wpadnie, gdzies w Polsce, na pomysl by przyjechac tu autokarem i spedzic dzien.. Więcej atrakcji jest na pobliskich stacjach paliw..
Cos jak ta obwodnica..omijajaca miasto przez ktore nie było gdzie jechac..
Wielkie aspiracje, wielkie inwestycje…wielkie niewypały.
Myślę, że gdyby ludzie z wiosek i małych miast mieli polską kulturę i historię „w du**e”, to Polski nie byłoby, nie odrodziłaby się po zaborach. Gdyby Polacy nie znali i nie szanowali swoich „korzeni”, to teraz bylibyśmy Niemcami, Rosjanami, Austriakami. Nawet ta „najmniejsza” lokalna historia jest ważna.
Wiesz co, najlepsze w tych Twoich wywodach jest to ze nic nie wnosza do sprawy i cale szczescie! Muzeum oraz inne drobne inicjatywy lokalne jak dzialaja tak beda dzialac a ludzie swiadomi i inteligentni beda z tego korzystac. A Ty mozesz sobie jatrzyc,pomstowac i nic to nie zmieni!!!
Polka, bardzo celna uwaga. Przy okazji pozdrawiam Panie z biblioteki. Bardzo pomocne i zaangażowane osoby. Nie jestem uprzedzam fanem burmistrza, ani pracownikiem Urzędu. Akurat z tej inwestycji jestem bardzo zadowolona, a wręcz dumna, że taki piękny obiekt powstał. Często korzystam i polecam. Zanim się napisze komentarz warto zajrzeć choćby na stronę internetową biblioteki. Super sprawa. Jeszcze raz wyrazy uznania dla Pań, które nawet w covidzie dają radę.
Jak tam u Cb z egzystencją?Bo jak z kulturą to widać.Ktoś wspominał że to może wina zarządzania?Może to prawda tylko każdy normalny człowiek stara sie zmienić zarząd lub zmienia prace jeśli nie może sie rozwijać.Działania te są podobne jakby ktoś w dobie komórek zaczął produkować telefony stacjonarne i miał do wszystkich pretensje że sie napracował i poniósł koszty a nikt tymi telefonami sie nie interesuje.
Te lokalne inicjatywy to tworzenie etatow, stołków, dyrektorów..
Kto z tego korzysta? Za darmo i z dowozem 8miu/10 nie chcialo by tam dnia marnować.
Mieszkacie na zad…, w trzecim swiecie.. Mata swoj „rynek”, swoja „obwodnicę”, swoja „galerię” i swoje „muzeum” w ktorm jest wiele „cennych” eksponatów :d
Bardzo trafnie to podsumowałeś.