Uczniowie, którzy w tym roku otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
– Kamil Woźniakowski (ZS w Strzelnie)
– Zuzanna Żuchowska (ZS w Strzelnie)
– Karolina Domachowska (ZS w Mogilnie)
– Julia Zbieranek (ZS w Mogilnie)
– Martyna Jankowska (ZS w Bielicach)
– Adam Gołębiewski (ZS w Bielicach).
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. (I | fot. ZS Mogilno)
















Gratulacje dla zdolnej młodzieży i ich Rodziców z życzeniami dalszych sukcesów !!!