Podpiecze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie reprezentowały Ośrodek na Festiwalu Kolęd i Pastorałek \”KOPA 2019\” w Złotnikach Kujawskich. Pomimo bardzo dużej konkurencji i wysokiego poziomu reprezentantki Strzelna Maja Królak i Jagoda Wachowska zajęły ex aequo II miejsce. Instruktorem prowadzącym Maję i Jagodę jest Grażyna Adamska, która prowadzi zajęcia w domu kultury we wtorki i piątki. (MGOKiR Strzelno)















Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.Słowa uznania należą się Pani Grażynie.
lulaj, że lulaj …
A kto wygrał?
Gratuluję Dziewczynom i Opiekunce. W Strzelnie też można, ale \’wystarczy trochę popracować\’. Tylko trzeba się ruszyć.