Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz pracowników szkoły udało się przygotować i dostarczyć świąteczne paczki, które wzbudziły radość w uczniach.
– Zebraliśmy mnóstwo słodyczy, produktów spożywczych, zestawy kosmetyków, artykuły sportowe, bony zakupowe oraz dekoracje świąteczne. Wartość paczek to ponad 1500zł. Nie było to łatwe w czasach pandemii i zdalnego nauczania. Uczniowie poszczególnych klas musieli się skomunikować, podjąć decyzję o chęci pomocy swoim kolegom szkolnym, zebrać towar lub pieniądze oraz dostarczyć go do szkoły. Jak zwykle nie zawiedli! Bielice lubią pomagać! – informują organizatorki charytatywnego przedsięwzięcia.
Organizatorem akcji były: Ewa Śniegowska, Magdalena Paternoga, Ewa Kowal. (I | fot. nad.)





















