Wieczór rozpoczęto od przedstawienia przygotowanego przez wychowanków. Po spektaklu głos zabrała dyrektor Dorota Andrzejkiewicz, która złożyła młodzieży, pracownikom i zaproszonym gościom bożonarodzeniowe życzenia. Natomiast ksiądz Daniel Leszczyński wygłosił świąteczne błogosławieństwo, po którym nastąpiło dzielenie opłatkiem. Po przemowach gości nadszedł czas na tradycyjną wieczerzę wigilijną. Chłopców odwiedził również Gwiazdor, który przyniósł im prezenty. Czas umilało wspólne śpiewanie kolęd.
Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli: Karolina Andrzejewska, Anna Stachowiak i Paweł Skowroński. (MOW Bielice)






























Piękna, rodzinna,pełna ciepła atmosfera. Gratulacje dla organizatorów.