W samo południe w Dąbrowie odbyła się uroczysta msza święta. Tuż po niej pod Pomnikiem Niepodległości odbył się apel poległych. Ważnym punktem Święta Niepodległości było także złożenie wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy, by oddać hołd tym, którzy poświęcili swoje życia za wolność Ojczyzny. Następnie w świetlicy wiejskiej w Dąbrowie odbyła się Akademia Patriotyczna pt. \”Niepodległa\” oraz występ zespołu Białe Kujawy z Bielic. (PK)



























































































































Szkoda,że tak mało osób przyszło. A przecież takie święto raz na sto lat… Szkoda,że hymnu też prawie nikt nie śpiewał.
Piękna sprawa z tym hymnem w kościele w samo południe. I dobry pomysł z pocztówkami, dzięki czemu nikt nie miał problemu z zaśpiewaniem czterech zwrotek. Ludzi jak na taką małą Dąbrowę też bardzo dużo przybyło.