W programie:
– zabawa taneczna przy muzyce na żywo – gra zespół Dance All Night
– pokaz fajerwerków. (I)
Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.
Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »
© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie ![]()
Zapomnieliście dodać, że o północy życzenia ma złożyć pan burmistrz. Pewnie powie też, że nadchodzi kryzys także u nas w Mogilnie, bo wszystkiemu jest winna Portugalia, Hiszpania no i Grecja, a nie że trzeba spłacać dwie wielkie inwestycje zachcianki.
Jesteście zabawni haha 🙂
PANIE BURMISTRZU PROSIMY ZAŁATAĆ DZIURY NA SÓJCZYM,ILE MOŻNA JEŻDZIĆ PO TYCH DZIURACH.
Skandal! Najwyższe czynsze w Mogilnie w drogi na osiedlu jak w Sarajewie po wojnie. Wjazd na Sójcze koło gimnazjum i cała droga z kostki jest miasta! To może ktoś łaskawie w końcu załata te głębokie na 20cm dziury? Między blokami też nie lepiej- spółdzielnia ma to w d… A tak w ogóle to Szczęśliwego Nowego Roku.
Perła zabierz termos 🙂
To w Procyniu jest sylwester? Ja widziałam w ubiegłym roku burmistrza w parku w Mogilnie jak składał życzenia i rozmawiał z mieszkańcami.
Grudniówka a byłaś kiedyś na sesji rady miejskiej? Nie? To pzryjdź i zobacz jak twój idol burmistrz obraża ludzi, radnych generalne tych co mają inne zdanie. On nienawidzi ludzi ktorzy myślą inaczej niż on. To nie jest ojciec miasta i gminy to jest autokrata. I tyle.
W Strzelnie jak co roku była straż poźarna ktura urozmaicała fajerwerkami sylwestra i było super,burmistrz tak muwił ze go nikt nie słyszał,młodzieź nieletnia pijana w sztok,policja pod sklepem ze strazą miejska a za choinkami bójka,a muzyka totalnie do bania.nigdy więcej takiego sylwestra na rynku wstrzelnie!