Rozkład jazdy akcji „Latający wolontariusz”:
start Mogilno – Rynek – 9:00
1. Chabsko – koło figury – 9:20-9:30
2. Wylatowo – Rynek, koło figury – 9:40-10:00
3. Kamionek – przy korcie tenisowym – 10:15-10:25
4. Procyń – przy byłym sklepie GS – 10:35-10:50
5. Dzierzążno – przy byłym sklepie – 11:00-11:10
6. Zbytowo – przy figurze – 11:20-11:35
7. Gębice – przy pomniku – 11:45-12:15
8. Marcinkowo – przy szkole – 12:20-12:40
9. Gozdanin – przy sklepie – 12:50-13:00
10. Bielice – przy szkole – 13:10-13:25
11. Olsza – przy świetlicy – 13:35-13:45
12. Goryszewo – przy świetlicy – 13:55-14:05
13. Kwieciszewo – przy kościele „Ruina” – 14:10-14:25
14. Kunowo – przy świetlicy – 14:35-14:45
15. Skrzeszewo – przy domu p. Perlickich – 15:05-15:15
16. Czarnotul – przy sklepie – 15:25-15:35
17. Lubieszewo – przy świetlicy – 15:40-15:50
18. Strzelce – przy figurze – 15:55-16:10
19. Szczeglin – przy parku – 16:20-16:30
20. Dąbrówka – przy blokach – 16:40-16:55
21. Twierdziń – przy placu zabaw – 17:05-17:15
22. Wszedzień – przy gorzelni – 17:25-17:35
23. Wiecanowo – przy rozjeździe – 17:45-17:50
24. Palędzie Kościelne/Józefowo – przy sklepie – 18:10-18:20
25. Niestronno – przy przedszkolu – 18:30-18:40
26. Wieniec – przy boisku – 18:50-18:55
27. Padniewo – przy szkole – 19:10-19:20
28. Padniewko – przy sklepie – 19:25-19:35
29. Mogilno – Rynek – 19:45
(I)
















A Strzelno???
A Stawiska sołectwo Wyrobki Bym szczodrze wspomógł WOŚP
A Wójcin??? Kiedy???
a Strzelno wpłaca przez internet.
I tak ma być !!!!! Po co ten bezsensowny i kosztowny jazgot i amok za pieniądze PODATNIKOW !!!!????? Owsiak za to nie płaci ani grosza a zbiera śmietanę !
Rób to, co Owsiak i też zbierzesz śmietanę. Do roboty!
Z pobranej śmietany trzeba się rozliczać ! Z każdej złotóweczki PUBLICZNIE ROZLICZAĆ nawet przed SĄDEM POLSKIM ! Czekamy na dostarczenie do sądu przez pana dyrygenta dokumentacji księgowej zgodnie z postanowieniem sądowym ! Jesteśmy równi wobec prawa !!!
Zapomniałeś dodać kto wcześniej rządził Sld + PZPR ..PO + PSL = ZSL ….= afery i korupcja i na dodatek zegarmistrz Nowak i inne aferały I MILOONOWE UBUSTWO I BIEDA !
POjawią się również WIRUSY !!!!! Kto odpowie za zdrowie i konsekwencje z tego wynikające dla sztabow – wolontariuszy pracujących dla dyrygenta .? Czy tym razem Owsiak wprost powie, że bierze na siebie odpowiedzialność za zdrowie wolontariuszy czy też zachowa się tak jak po tragedii w gdańsku !!!???? PANUJE PANDEMIA ! JEST DUŻE ZAGROŻENIE ZAKAŻENIA SIĘ !!!
Wiem o tym doskonale.Coś sie zmieniło?Chyba ci co teraz rządzą brali udział w rządzeniu przez te wszystkie nasze zmarnowane lata.Zresztą jak sie patrzy na postępowanie ”góry”” to chyba nie ma aż tak wielkiej różnicy.
ŚMIECH WARTE ! Nowak miał honor….Tak samo jak ten co POwiedział że „Polskość to nienormalność „…i został premierem POLSKI !!! DONALD TUSK