Głównym punktem uroczystości, w której wzięły udział także rodziny powstańców było odsłonięcie tablicy upamiętniającej 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyła także projekcja filmu, wykład, wystawa fotograficzna pt.: \”Na wschód od Strzelna: ludzie, powstanie, losy…\” oraz prac wykonanych przez uczniów. (AS)














































































































Piękne prace, fajnie wystawione. Uwaga: szarfy pocztu z prawego ramienia!!!
Przepiękne prace plastyczne, jestem pod wrażeniem! Brawa dla autorów-uczniów tych plakatów! Ciekawe, czy dzieci zostały jakoś za nie nagrodzone? Myślę, że napracowały się przy ich wykonaniu.
Odwiedzam czasem cmg i widzę że Wronowy to polska patriotyczna wieś. BRAWO.
z tego co sie orientuje niepodlegloscia ciesylismy sie 86lat : odzyskana 11 listopada 1918, stracilismy 1 maja 2004