Poniżej publikujemy harmonogram wydarzeń w poszczególnych gminach.
Dąbrowa
11 listopada
11:00 – msza święta w intencji Ojczyzny w kościele NMP Królowej Polski w Dąbrowie
12:00 – przemarsz pod Pomnik Niepodległości, apel poległych, składanie wieńców i wiązanek
Strzelno
10 listopada
19:00 – koncert „Niepodległość”
Przybyli usłyszą tam utwory, które towarzyszyły Polakom w czasach pokoju i radości, jak również wojen i żałoby. Koncert odbędzie się on w dolnej hali sportowej przy ul. Topolowej 1.
11 listopada
11:00 – uroczystość patriotyczna na cmentarzu przy ulicy Kolejowej, złożenie kwiatów pod pomnikiem poległych powstańców, przemarsz do kościoła pw. św. Trójcy na uroczystą mszę świętą w intencji Ojczyzny
Organizatorami tegorocznych obchodów są: Urząd Miejski w Strzelnie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie, Zespół Szkół w Strzelnie, Dom Kultury w Strzelnie oraz Parafia pw. św. Trójcy w Strzelnie.
Jeziora Wielkie
15:30 – złożenie wiązanek kwiatów przy pomniku w Jeziorach Wielkich
16:00 – turniej rozrywkowy „Mixtura”, występy artystyczne Axela Dropa, orkiestry dętej OSP Jeziora Wielkie
(I)

















Podlegli unijnej fladze a do tego pisbolszewizm odbierający resztki wolności i godności? Na prawdziwą wolność i niepodległość musimy poczekać niestety.
pies z kotem z jednej miski żre! Kurwa a Polak z Polakiem nie może się dogadać !!!!
Ale was boli…. Już nie można czytać tych komentarzy. Wszędzie tylko PIS. Widzę, że opiniowanie artykułów to wasza jedyna niepodległość. Krzyczycie wszędzie gdzie tylko można. No ale wiecie dlaczego dzwon jest głośny……BO PUSTY!
Zaproponujcie jakąś alternatywę dla PIS bo jak dla mnie wszyscy politycy kradną,tylko niektórzy się tym dzielą a inni nie… To jest bolączką naszej \”elity\” politycznej.
Lepsze zło swoje niż obce. Jeszcze słówko do tych co krzyczą o podwyżkach. Myślicie,że jak zmieni się rząd to wszystko będzie tańsze, nie będzie programów socjalnych, a wszyscy będą żyli w ogólnym spokoju i symbiozie… Marzenia ściętej głowy.
wioski tak, a mogilno? jak zwykle nic?