W niedzielę, 2 czerwca o godzinie 11:10 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Bielice. Policjanci ruchu drogowego ustalili wstępnie, że 21-letnia kierująca Daewoo Matizem zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta miała dużo szczęścia, bo nie doznała większych obrażeń. Na miejscu okazało się, że 21-latka nie posiada uprawnień do kierowania. Sprawa swój finał znajdzie wkrótce w sądzie. (za KPP Mogilno)

















Nie interesuje się bo kociej mordy dostaniesz parówo
Dostaniesz kociej mordy i nie bedziez mógł sie ogolic….
Czy kierująca pochodzi z Łosośnik?
Nie miała uprawnień do kierowania tylko do klękania.. Pewnie nie ma prawka bo jest tak bystra, ze nie umialaby nawet testu rozwiązać…
Poduszka w matizie? To reklamówka ze stonki…pod kolana:d
Ludzie macie nasrane… te komentarze są na poziomie zerowym. Gó*no wiecie i w du*ie byliście.
Ludzie, ale co was to boli? Zawsze zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego cokolwiek by się nie stało to znajdzie się grono osób, które zaczynają jechać po sprawczyni wypadku. To, że jechała bez uprawnień nie świadczy o tym, że nie zachowała trzeźwego umysłu i była pod czegoś wpływem. Wystarczyła, że się źle poczuła czy zemdlała.