Do zdarzenia doszło w niedzielę 1 listopada 2015 roku około godziny 1:00 w nocy. Mogileńscy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy z Barcina i Trzemeszna interweniowali wobec grupy mężczyzn spożywających alkohol i zakłócających ciszę nocną w centrum miasta. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu, co ułatwiło funkcjonariuszom późniejszą identyfikację wszystkich uczestników. Ustalone osoby były po kolei wzywane na rozliczenie do komendy. Sprawcami okazali się w większości mieszkańcy Mogilna w wieku od 16 do 33 lat.
Wobec chuliganów policjanci skierowali do sądu 17 wniosków o ukaranie. Łączna suma grzywien o jaką wnioskowali mundurowi wyniosła około 20 tysięcy złotych. (za KPP Mogilno)
















Chlopacy spiewali sobie i za to maja byc karani smiechu warte
a może lepiej nie te drzewka odkupią i prace spoleczne w parku tak z dwa lata odkupią ławki i odmalują te sorskie napisy wks Z TAKIEGO KLUBU NIE MA W CMG chyba że gdzieś na wsi
Ukaraja? Ja pierd… do podstawówki czas się cofnąć
policja ma racje a mi poluznili kolo cwaniactwo mlodziezowe bym zabil malego synka co siedzial z tylu to jest noworoczny zart? dobrze robicie policjanci
Dopierdzielić takim, to nie kibice a zwyrodnialcy wpierdzielili by każdemu co by się nawinął co gorsza dorwać takiego to gadają zła policja to był ojciec małych dzieci a oni go pałą.Współczuć tylko rodzinie że jeden z drugim w obecności kolegów zachowuje się jak spuszczone z łańcucha zwierze.
[komentarz niezgodny z regulaminem]
heheh
Jaka Ty mądra… mówisz ze im byś \”ryje\”obiła.. ha ha … zobaczyła byś jednego z nich to bys uciekła na zaplecze ;)A co chlopaki nie mogą sobie po śpiewać??Tylko u Nas tak jest !Zamiast sądu prace społeczne albo grzywną:)
Mieszkańcy nie mają ochoty płacić za kolejne dewastcje z podatków i takie mendy powinni odpracować za kare na rzecz miasta po 300 godzin i kolegium.Nie można być obojętym na przemoc i dewastacje mienia publicznego zwłaszcza że od kilku lat to miasteczko pięknieje i jest w przyzwoitym stanie. Pozdrawiam!
Bydło z Zawiszy, tyle w temacie.
bardzo dobrze ,ze policja bierze sie za sciganie takich osob, a kary to sa jeszcze male, bo powinien kazdy zaplacic po 10 tys i rok prac spolecznych to by chamstwo sie nauczylo
kurcze człowiek sonie wypije i idzie spokojnie droga i pospiewa i od razu zadymiarz i karac go,jak dla mnie to to jest bardzo śmieszne
Jak im się chce śpiewać to powinii spiewać w chórze.
Martwi trochę to że tacy młodzi się tam znaleźli
Zrozumcie tu nie chodzi o to że ktoś sobie śpiewa do tego nikt nie ma problemu tylko do szkód oszacowanych na 20 tys…
\”Ukarzą\” a nie \”Ukarają\”!