Tegoroczny przegląd przebiegł pod hasłem „Niezapomniane melodie”. Na scenie zaprezentowali się reprezentanci: grupy integracyjnej i grupy specjalnej z Przedszkola nr 3 w Mogilnie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie, Stowarzyszenia „Niebieskie Serducho”, Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach, Zespołu Placówek Specjalnych w Szubinie, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Marcinkowie, Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Toruniu, Warsztatu Terapii Zajęciowej „Radosne Serca” w Bielicach, Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bielicach, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego działającego przy ZPS w Szerzawach, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kruszwicy, Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie.
Podczas uroczystej gali wręczone zostały również nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego. Ponadto w holu kina odbył się kiermasz rękodzielniczy. Imprezę zakończyło wspólne odśpiewanie hymnu gali pt. „Więc podaj dłoń…”.
Organizatorem wydarzenia był Zespół Placówek Specjalnych w Szerzawach, a współorganizatorami Mogileński Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Mogilnie oraz Urząd Miejski w Mogilnie. Gościem specjalnym tegorocznej gali była posłanka Iwona Hartwich. (AS)












































































































































































W dniu osób niepełnosprawnych to właśnie świętujący powinni siedzieć, a rządzący powinni tańczyć!!!