W piątek, 15 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorach Wielkich.
Otwarcie remizy było ważnym wydarzeniem dla druhów i lokalnej społeczności. Tego dnia nie zabrakło przemówień włodarza gminy Dariusza Ciesielczyka i zaproszonych gości, podpisania umowy użyczenia nowego budynku, przecięcia wstęgi i poświęcenia obiektu. Na ręce prezesa OSP Jeziora Wielkie Arkadiusz Kowalskiego złożono okolicznościowe upominki. Podczas uroczystości wręczone zostały także strażackie odznaczenia i podziękowania.

































































































































































































