W piątek, 8 listopada osiemnaścioro dzieci z grupy „Misie” uroczyście pasowano na żłobkowicza. Tego dnia najmłodsi zaprezentowali przybyłym gościom krótki występ. Tuż po nim nastąpiło pasowanie i wręczenie pamiątkowych dyplomów. Całość zwieńczyła wspólna fotografia i słodki poczęstunek. (AS)











































