Wczorajszego wieczora strażacy zostali zadysponowani do usunięcia zanieczyszczenia na drogach. Jak się okazuje, na drodze krajowej nr 15 i drodze powiatowej z Jeziorek do Bronisławia zalegała pulpa ziemniaczana na łącznym odcinku około 4 kilometrów. (AS | fot. OSP Strzelno)














