W poniedziałek, 23 października w hali sportowej w Strzelnie odbyło się spotkanie inauguracyjne pn. \”Kręci nas bezpieczeństwo\”. Osoby w nim uczestniczące z zaciekawieniem słuchały przedstawicieli Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie. Głównym tematem poniedziałkowego spotkania było znaczenie czujników czadu, szczególnie w okresie grzewczym. Oprócz tego zaprezentowany został pokaz przeprowadzania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Nowo powstały Uniwersytet Trzeciego Wieku w Strzelnie tworzy zarząd w osobach: Włodzimierz Jopek – prezes, Henryka Budna-Radomska – wiceprezes, Bogumiła Flagowska – sekretarz, Ewa Szubarga – skarbnik oraz Małgorzata Nowak – członek zarządu.
Do komisji rewizyjne powołano Grażynę Półrolnik, Anielę Pawlak oraz Grażynę Kaszę. Z kolei radę programową tworzy Małgorzata Czarnecka, Dorota Repulak i Tadeusz Twaróżek.
Kolejnym spotkaniem zgodnie z przyjętym harmonogramem będzie uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Odbędzie się ona 10 listopada o godzinie 19:00 w hali sportowej przy ulicy Topolowej w Strzelnie. (AS)












































Powodzenia .
Dobrze, że na ul. Topolowej, bo w hali na Cieślewicza dziś odłączyli prąd za długi … Gmina kwitnie, oj kwitnie, a dzieciaki w budynkach szkolnych bez prądu …
Na ul. Topolowej hale oczywiście odłączyli, Cieślewicza to siedziba płatnika 🙂 Odłączyliby wczoraj to dopiero byłby wstyd. Z resztą i tak wstyd, tylko kto w tym mieście wie jeszcze co to wstyd ???
BURMISTRZ NIE MA KASY A DO PRACY PRZYJMUJE I NAWET NIE POTRZEBNIE-WEZMY AUTOBUS -KIEROWCA POWIE SPOKÓJ I DZIECI JADĄ A NA WSI I TAK RODZICE CZEKAJĄ NA AUTOBUS A WIADOMO ŻE RODZCE ODPROWADZAJĄ DZIECI TO PRZYPILNUJĄ ŻEBY GRZECZNIE WSIEDLI A POD SZKOŁĄ SĄ NAUCZYCIELE I ŁASKI NIE ROBIĄ ŻE STANĄ PRZY AUTOBUSIE I MA PAN KUPE KASY W KIESZENI PANIE BURMISTRZU A NA PASACH POSTAWIĆ W GODZINACH SZCZYTU STRAŻ MIEJSKĄ TAK JAK W MOGILNIE I JESZCZE PANIE ZAMIATAJĄCE TO CHYBA PAN ZAPOMNIAŁ ŻE KIEDYŚ ROBILI TO 2WIE LUB 3CH PRACOWNIKÓW I BYŁO CZYSTO ZRESZTO PAN DZIURA PRACOWAŁ I ZAWSZE ZANIM LUDZIE SZLI DO SKLEPU TO ON JUŻ MIAŁ POSPRZĄTANE I BYŁO TO WIDAĆ .-A PAN CHCĘ NAPRZYJMOWAĆ JESZCZE NIE WIADOMO ILE OSÓB PRZECIEŻ P. PODRAZA I CHŁODNIA CAŁY CZAS POTRZEBUJĄ ALE PO CO MAJĄ TAM IŚĆ ŻEBY PRACOWAĆ JAK W GMINIE KASA POLECI ZA BYLE CO .
Strzelno za tego Burmistrza cofnęło się na pewno o trzy wieki, ale żeby do III wieku, to chyba nie. Dziwne, że prezes Wołodia stoi prosto, ale czego się nie robi dla ukochanego wodza, można nawet od ust sobie odjąć.
…a w Strzelnie…jakiś dureń go unicestwił !!!!
Jak zwykle artykuł na inny temat a ktoś wyskakuje z dworcem brak słów ale co zrobić jak sie ma komputer trza zaistnieć wstyd i żenada.Pozdrawiam i gratuluje pomysłu wrescie coś dla ludzi 50 plus znają Wołodie da rade jak zresztą zawsze