Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 13 czerwca, 2026
19 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Społeczeństwo

W Strzelnie zapalili znicze

Redakcja przez Redakcja
28.09.2019
w Społeczeństwo
0
A A
22
fot. AS
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
W Strzelnie zapalili znicze
0
UDOSTĘPNIENIA
1
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Mieszkańcy Strzelna licznie odpowiedzieli na apel Jacka Paczkowskiego, który był inicjatorem wieczornego spotkania. Przybyli uczcili w ten sposób pamięć o 80-letnej mieszkance, która w środę zginęła na przejściu dla pieszych. W ten deszczowy wieczór nie zabrakło modlitwy i zadumy. Ułożony został także ciąg światełek z przyniesionych zniczy.

Strzelnianie nie kryją słów rozgoryczenia, smutku i w dalszym ciągu żywią się nadzieją o powstaniu obwodnicy. Codzienne życie w Strzelnie porównują przy tym do poligonu. Oprócz zanieczyszczonego powietrza, dewastacji budynków od przejeżdżających pojazdów, boją się także o bezpieczeństwo swoje i członków rodziny. Zapowiadają również organizację akcji protestacyjnych połączonych z przechadzaniem się po wszystkich przejściach dla pieszych. (AS)

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
Kultura i Rozrywka

Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami

10.06.2026
Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
Edukacja

Nowoczesny plac zabaw i teren zielony

08.06.2026
Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?
Mogilno

Co kryje dokumentacja MKS Sokół Mogilno?

03.06.2026
Zmiany w ZAZ Strzelno
Polityka

Zmiany w ZAZ Strzelno

03.06.2026
Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
Mogilno

Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

02.06.2026
Wybudują biogazownię pod Mogilnem?
Mogilno

Wybudują biogazownię pod Mogilnem?

01.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Zderzenie samochodów na DK15

W Chabsku zapachniało jesienią

Komentarze 22

  1. Pik says:
    7 lat temu

    Jeśli mieszkańcy Strzelna nie wyjdą na ulice, nic się nie zmieni. Garstka ludzi przechodzących przez pasy to zbyt mało.Trzeba zablokować wszystkie przejścia w godzinach największego ruchu i zaprosić wszystkie możliwe stacje tv. Może wtedy ktoś zwróci uwagę na problem.

    Odpowiedz
  2. Mieszkaniec says:
    7 lat temu

    O zauważyłem że w tym spotkaniu udział wziął również szeryf Strzelna ,a wytłumaczył się chociaż dlaczego zabrał z przejść Panie przeprowadzające pieszych ? Ta śmierć to właśnie efekt tej decyzji !!!

    Odpowiedz
  3. Lizus says:
    7 lat temu

    Ciekawi mnie to czy organizator tej akcji posprząta te wszystkie znicze. To jest najzwyklejsze zasmiecanie oraz powodowane zagrożenia w ruchu gdyż kierowcy nie skupiają się na sytuacji na drodze a patrzą na \”to coś\”. Pamiętać trzeba że każdy kij ma dwa końce.

    Odpowiedz
  4. Rodzic says:
    7 lat temu

    Czy zostanie uczczona śmierć tego kierowcy? Wiecie, że chłopak zmarł? Może by się ktoś zainteresował nim i jego rodziną? Z całego serca współczuję tym ludziom. Świeć Panie nad jego duszą.

    Odpowiedz
  5. ja obywatel says:
    7 lat temu

    Obwodnica i obwodnica. Panie burmistrzu przestańcie wreszcie powtarzać w kółko to samo tylko działajcie. Na temat obwodnicy juz tyle zostało powiedziane przez te wszystkie lata zwłaszcza przy okazji różnych kampanii wyborczych i co? Nadal jej nie zbudowano. Tak wiec od gadania nic nie powstanie. Bierzcie sie do konkretnej roboty. I pamiętajcie ze ronda nie są potrzebne tylko wyprowadzenie ruchu z miasta. Niech sie Pan tak nie cietrzewi na rząd bo to właśnie ten rząd rzucił kolo ratunkowe POwskiemu Burmistrzowi w postaci pożyczki.

    Odpowiedz
  6. Xxx says:
    7 lat temu

    Ludzie! Przecież na przejściach dla pieszych nadal stoją osoby tak jak to było wcześniej. Wychodzą podczas przerw szkolnych. Nic się nie zmieniło jedynie to że nie są to Panie a Panowie. Ogarnijcie się

    Odpowiedz
  7. Wypadek says:
    7 lat temu

    A może zrobilibyście dobry uczynek i chociaż raz posprzątalibyście, a nie tylko krytykowali i krytykowali, ciekawi mnie zachowanie Wasze gdyby to dotyczyło kogoś z waszej rodziny też bezczynnie byście oczerniali, bo kto was tutaj zna????

    Odpowiedz
  8. Klin says:
    7 lat temu

    Przy takim natężeniu ruchu, powinien ktoś przeprowadzać ludzi przynajmniej od 7 rano do 17 -tej bez przerw. Powinni tylko się oczywiście pracownicy wymieniać. Jak można było to zlikwidować!

    Odpowiedz
  9. obserwator says:
    7 lat temu

    Panie Burmistrzu nie ma Pan za grosz szacunku. To Pana działania przyczyniły się również do tej tragedii. Robi Pan sobie z wszelkiej okoliczności reklame. Nawet z tej tragicznej. Wstyd i populizm w jednym.

    Odpowiedz
  10. obywatel says:
    7 lat temu

    Uważam ze Pana wypowiedź p. Burmistrzu byla co najmniej nie na miejscu. Atakuje Pan obecny Rząd za brak obwodnicy w Strzelnie. POnieważ wy pełowcy macie bardzo krótką pamięć to przypomnę panu ze rządziliście w kraju w latach 2007 – 2015 to jest dłużej niż obecny rząd i obwodnica tez nie powstała. No ale cóż wybory za pasem koledzy kandydują a pożyczka od znienawidzonego PiSu już w kasie leży to można krytykować już nie trzeba sie przymilać. Żałosne.

    Odpowiedz
  11. Mariola says:
    7 lat temu

    Nie wiem na co mieszkańcy Strzelna czekają .. samo się nie zrobi!!!
    Dlaczego mimo próśb tak mało ludzi bierze udział w takich protestach..??!!
    Widocznie mieszkańcom nie zależy aż tak bardzo…
    Tak mało brakuje.. tylko chęci .. do Warszawy petycje!

    Odpowiedz
  12. Obwodnica says:
    7 lat temu

    To przecież poprzedni burmistrz nie zrobił nic przez 16 lat aby obwodnica powstała, a teraz narzekanie, ciekawe ile razy braliscie udział w protestach????

    Odpowiedz
  13. Mecenas says:
    7 lat temu

    do „obywatela”. Kolego, coś ci się popierd…. Jaki PiS dał pieniądze na ratowanie finansów Strzelna! PiS nie ma kasy. To MY , obywatele ją mamy. Rząd jej nie ma! To MY, Polacy daliśmy pieniądze dla Strzelna. Według mnie, poprzedni rząd nie mógł nic wskórać w sprawie obwodnicy Strzelna, bo priorytetem była obwodnica Inowrocławia o którą walczył poseł K.Brejza i inni. Obecny rząd istnieje już 4 lata i co zrobił dla obwodnicy Strzelna? Nic! A obiecanki przedwyborcze, że przez kolejną kadencję PiS wybuduje w Polsce 100 obwodnic – słownie: STO – jest tylko kiełbasą wyborczą i nie wiadomo, czy kiełbasa ta w 1/100 jest dla Strzelna.

    Odpowiedz
  14. 84970 says:
    7 lat temu

    Popieram Mecanasa wszystko w Polsce jest wina PO jedyna partia która wiedzial o co walczą Polacy

    Odpowiedz
  15. Hejka says:
    7 lat temu

    Mecenas zmień pieluchę (pampersa ) na bokserki , gówienko już nie płynie ,

    Odpowiedz
  16. adios muchos gracias says:
    7 lat temu

    Kampania wyborcza czas start ! Po trupach do celu…

    Odpowiedz
  17. Zdzichu says:
    7 lat temu

    Ustawić na wszystkich wlotach do Strzelna ze droga tylko dla samochodów o masie do 5 t (za wyjątkiem dojazdu do posesji) i już.. I niech się martwią jak objechac…

    Odpowiedz
  18. Pol. says:
    7 lat temu

    OBWODNICA Inowrocławia super osiągnięcie. Brawo dla wszystkich, którzy przyczynili się do jej powstania! Natomiast OBWODNICA Mobilna, to dopiero BUBEL. Brak u Pana logicznej oceny osiągnięć. Lepiej już nie wyrażaj swoich opinii, bo bardzo źle świadczą o Tobie.

    Odpowiedz
  19. Jan says:
    7 lat temu

    Codziennie korzystam z tej drogi . Dobrze że jest. Oby szybko oddali do użytku dalszy odcinek. Chyba komuś się coś poplątało, że ma jakieś fochy…

    Odpowiedz
  20. Ciootka says:
    7 lat temu

    Trole z PiS kto to pisze? Wystarczy na fb spojrzeć jak barwy zmienił wielmozny Pan Burmistrz. Tak jak pisze jeden z radnych dla utrzymania stolka poszło się w układ wiązany. Gdzie niespełna rok temu ten sam Pan pozbawił lokalny PiS objęcia władzy w powiecie. Jak przyjdzie czas to i ich sprzeda

    Odpowiedz
  21. rudy says:
    7 lat temu

    Obwodnica Inowrocławia jest typowym gniotem zaprojektowanym przez PO, ma co prawda (a raczej będzie miała) kilka wiaduktów i mostów, dwa pasy, bezkolizyjne skrzyżowania, ale jest niepotrzebnie tak długa, bo zaczyna się już przed Markowicami ale kończy się … TUŻ PRZED PRZEJAZDEM KOLEJOWYM W BORKOWIE! Gdzie trzeba nieraz odstać ponad 10 minut. To jest typowe dla PO i PSL, wywalić dużo kasy, generalnie ładnie wygląda ale efekt końcowy kiepski.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk