„Bielicki X Konkurs Orki” zorganizowali nauczyciele Zespołu Szkół w Bielicach. Ze względu na obecną sytuację w konkursie nie mogli uczestniczyć uczniowie z innych szkół. W ubiegłych latach było to przedsięwzięcie o charakterze regionalnym, a w tym roku wewnątrzszkolnym.
Do konkursu przystąpiło siedmioro uczestników. Troje z nich przyjechało własnym sprzętem. Pozostali korzystali z urządzeń szkolnych.
Wyniki:
I miejsce – Daniel Wiktorski (klasa III TMRiA)
II miejsce – Jakub Berkowski (klasa II TR)
III miejsce – Adrian Pyrdał (klasa II Branżowa), Stanisław Erdmann (klasa II TMRiA)
Pozostali uczestnicy, którzy wzięli udział w zawodach:
Wojciech Wierzbiński (klasa IV TR)
Artur Fojutowski (klasa III TMRiA)
Dawid Skórzewski (klasa III TR)
(I | fot. nad.)

















Wewnątrzszkolny kurs obsługi pługa. Pozdrawiam wszystkich.
Za paliwo dla chłopaków, którzy byli własnym sprzętem oddali!!!
A kogo to obchodzi