Do zdarzenia doszło po godzinie 18:00 na drodze krajowej nr 15 w okolicach miejscowości Kwieciszewo. Z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn, kierujący samochodem osobowym wjechał pomiędzy dwa ciągniki siodłowe z naczepą, które poruszały się w przeciwnych kierunkach. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej oraz policja. Nikt z podróżujących pojazdami nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Droga krajowa nr 15 pomiędzy Gnieznem a Strzelnem jest całkowicie zablokowana. (PK)































Dobrze osobówce… Na trzeciego szedl ale nie dał rady..
Kierowcy tirów to myslą że są najwazniejsi na drogach .Nogi z gazu kierowcy
Kierowca tourana teraz pieszo do Częstochowy bo gdyby mu kierowcy ciężarówek nie zjechali to by go zeskrobywali…
Kolega kuzyna swojej matki ze strony wuja ciotecznego z pierwszego małżeństwa
Kierowca tira dał Ci drugie życie, tym razem tego nie spierdol!
W miesiącu robię ok.12 tys. kilometrów i widzę jak bezmyślni i głupi potrafią być kierowcy.Mam na myśli nie tylko kierowców osobówek choć ci mistrzowie wiodą prym.WYPRZEDZAJĄ NA TRZECIEGO i inne takie tematy np. zjedzie ci taki baran tuż przed nosem albo wyprzedzi tylko po to by za 100 metrów zjechać.Dziękuj człowieku że żyjeszi nie zmarnuj tego.