We wtorek, 4 czerwca w mogileńskim parku i amfiteatrze na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Jedną z nich były pokazy konne Polskiego Klubu Kawaleryjskiego oraz pokazy broni, których dokonali przedstawiciele Stowarzyszenia Historycznego „Saper Wielkopolski”. Przed publicznością zaprezentowały się także lokalne zespoły. Ponadto dla najmłodszych przygotowano trampolinę, byka rodeo i pociąg, który przewoził dzieci po parkowych alejkach. Gwiazdą wieczoru wolnościowego pikniku był Paweł Stasiak z zespołem Papa D. (AS | PK)













































































































































































































































Dożynki widze udane.
fajny pleyback na dozynkach lepiej grają