Uroczystość odbyła się w czwartek, 12 września przed remizą Ochotniczej Straży Pożarnej w Wójcinie. Samochód, który do tej pory służył strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mogilnie został przekazany druhom z OSP Wójcin. W tym ważnym wydarzeniu dla społeczności Wójcina wzięli udział zaproszeni goście. Tego dnia nie zabrakło również poświęcenia pojazdu, oficjalnego przekazania kluczyków i dowodu rejestracyjnego oraz życzeń i gratulacji złożonych ne ręce prezesa OSP Wójcin, Jacka Siwka. (AS)





















































































Bardzo ładne auto
a po co znow poświęcony.. żeby księża mieli rozrywkę? przecież już w Mogilnie był raz poświęcony.
Wszyscy kandydaci zajęli głos,czy kogoś pominięto?
No bo oto chodzi im wszystkim żeby wybory sie udały a nie o dobro jednostki czy strażaków