Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Zaloguj
sobota, 13 czerwca, 2026
13 °c
Mogilno
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Dodaj ogłoszenie
Zgłoś temat
  • Strona Główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
Strona Główna Kategorie Na sygnale

Wypadek na obwodnicy Mogilna

Redakcja przez Redakcja
07.04.2019
w Na sygnale, Wypadki
0
A A
28
fot. PK
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
Wypadek na obwodnicy Mogilna
0
UDOSTĘPNIENIA
0
WYŚWIETLENIA
UdostępnijUdostępnijWhatsapp

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 kwietnia przed godziną 18:00 na skrzyżowaniu ulicy Niezłomnych z obwodnicą Mogilna. W wyniku zderzenia cztery osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Do jednego z poszkodowanych został zadysponowany śmigłowiec LPR.

Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. Przyczyny wypadku wyjaśniają mogileńscy policjanci. (AS)

AKTUALIZACJA!

08.04.2019 r.
Jak informuje asp. Tomasz Bartecki, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni mieszkaniec Mogilna jadąc samochodem osobowym marki Ford Fiesta od strony Dąbrówki w kierunku Mogilna, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w jadącego z kierunku Wszednia Opla Merivę. W wyniku zderzenia najbardziej ucierpiał 42-letni pasażer Opla, który został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Bydgoszczy. W związku z zaistniałą niebezpieczną sytuacją funkcjonariusze zatrzymali 54-latkowi prawo jazdy. Ustaleniem dokładnych okoliczności wypadku zajmują się teraz policjanci wydziału kryminalnego mogileńskiej komendy.

UdostępnijTweetWyślij
Redakcja

Redakcja

Powiązany Artykuły

Zatrzymano dwóch poszukiwanych
Na sygnale

Zatrzymano dwóch poszukiwanych

11.06.2026
Narkotyki z działkowego baraku
Na sygnale

Narkotyki z działkowego baraku

10.06.2026
Samochód stoczył się na ulicę
Na sygnale

Samochód stoczył się na ulicę

09.06.2026
Na sygnale

Uwaga na fałszywego pracownika banku!

07.06.2026
Śmiertelne potrącenie rowerzystki
Na sygnale

Śmiertelne potrącenie rowerzystki

06.06.2026
Kierowca Hondy jechał za szybko
Na sygnale

Kierowca Hondy jechał za szybko

03.06.2026
Pokaż więcej
Następny Artykuł

Prezentowali stoły wielkanocne

Nauczyciele rozpoczynają strajk

Komentarze 28

  1. Dek says:
    7 lat temu

    Znam kierowcę ciemnej fiesty- w koncu sie doigrał. Widziałem nie raz jak jeździ – jak szatan, po mieście szybciej niz To dozwolone, bez świateł, nie raz wymuszał pierwszeństwo i w koncu czarna wróciła.

    Odpowiedz
  2. Erwin says:
    7 lat temu

    Co tu wyjaśniać. Widac ze srebrna meriva jechała od wiecanowo a fiesta od dabrowki wymusiła. Przecież to widac po zniszczeniach. Kierowca fiesty w koncu sie zdziwił ze tym razem mu sie nie udalo

    Odpowiedz
  3. WYPADEK says:
    7 lat temu

    ZASYPAC TE ROWY JEDYNIE WLECA W POLE TAK SAMO NA RONDZIE SWIERKÓWIEC ZERO ZABESPIECZEN BARIERKI POSTAWIC NIC NIE DOKONCZONE JEST KPINY JEŻDŻE CZESTO PRZERAŻAJA TE ROWY A ZIMĄ TRAGEDIA JAK SLISKO

    Odpowiedz
  4. Jk says:
    7 lat temu

    Codziennie jadę przez to skrzyżowanie 2 razy, bo pracuję w okolicy, przy zachowaniu ostrożności związanej ze znakiem stop nie ma prawa nic tam się stać, bardzo bezpieczne skrzyżowanie, dobra widoczność, trzeba tylko dostosować się do znaków drogowych

    Odpowiedz
  5. ja says:
    7 lat temu

    Z INNEJ BECZKI:
    Mam pytanie, czy w Mogilnie brak funduszy na energię elektryczną? Od kilku tygodni, na zmianę, brak oświetlenia ulic Skłodowskiej-Curie, Konopnickiej, Żeromskiego itd. na osiedlu zachodnim.
    O co chodzi?

    Odpowiedz
  6. inianin says:
    7 lat temu

    Tam prawie nic nie jezdzi.
    Ale jak ma miejsce taki rzadki przypadek, ze jada naraz dwa samochody, to zawsze sie zderza…

    Odpowiedz
  7. Xxx says:
    7 lat temu

    DAJCIE SPOKÓJ Z TYM RONDEM! Moze lepiej jakis fotoradar czy kamery, kazdy baran ktory bedzie tam jechał na rondzie tez moze wymusic pierwszeństwo i sie zdarzy wypadek.

    Odpowiedz
  8. Wypadek says:
    7 lat temu

    Brak slow na ten stop. Prawko zabierac na cale zycie. Normalnie wjechal jak pod pociag az mu ryj urwalo.

    Odpowiedz
  9. Dghddg says:
    7 lat temu

    Nie ma po co tracić pieniędzy, na robienie tam ronda, czy świateł,(lepiej gdzie indziej je zainwestować) wystarczy kamera i karać tych, których znaki nie obowiązują. Kilka mandatów i skończy się gwiazdorzenie. Skrzyżowanie jest bezpieczne, dobra widoczność i dobrze oznakowane. Tylko i wyłącznie wina kierowców, którzy nie potrafią stosować się do znaków drogowych!!

    Odpowiedz
  10. inna says:
    7 lat temu

    to chyba ktoś w nocy tu nie jechał skoro widzi tu bezpieczne skrzyżowane, w ogóle nie widoczne, pajace nie wiedza co piszą

    Odpowiedz
  11. Juhan says:
    7 lat temu

    Jak możecie twierdzić że skrzyżowanie jest bezpieczne jak tyle wypadków tam już było. Macie kupe w głowach a nie rozum. W Bielicach przerobili skrzyżowanie na rondo i o wypadkach nie słychać, a jak było skrzyżowanie to na okrągło były wypadki. Nie potraficie wy pipole na rondach jeździć i chyba tu cały problem. Zbudują rondo i nie wie jak na nie wjechać kierowca mądrala który najdalej pewnie jedzie 10 km od domu. To właśnie takim jak wy trzeba mandaty walić. Krzyżówkowicze

    Odpowiedz
  12. Xyz says:
    7 lat temu

    Czy w wypadku ucierpiały osoby duchowne? Zdjęcie nr 10?

    Odpowiedz
  13. Hshs says:
    7 lat temu

    Stwierdzanie, że ktoś nie potrafi zachować się na rondach, tylko dlatego, iż uważa, że nie jest ono koniecznością w tym miejscu, jest przesadą. To może na każdej krzyżowce w Polsce od razu zróbmy ronda, tylko dlatego, że niektórym nie chce się zatrzymać auta, choć znaki na to wskazują. Karać, karać i jeszcze raz karać, wtedy się nauczą.

    Odpowiedz
  14. Łoli says:
    7 lat temu

    Odkąd jest rondo w Goryszewie nie ma żadnej nawet kolizji, gdzie przed jego budową dochodziło do wielu wypadków że skutkiem śmiertelnym. I to droga krajowa.
    Daje to do myślenia kamerkowcy.
    Szybkiego powrotu do zdrowia.

    Odpowiedz
  15. młody says:
    7 lat temu

    skrzyżowanie jest bezpieczne, widoczność doskonała z każdej strony, nawet w nocy; problemem są kretyni, którzy nie respektują przepisów i kozaczą; dla wszystkich, którzy powtarzają wciąż do znudzenia: RONDO, RONDO, RONDO weźcie na wstrzymanie bo pieprzycie głupoty; wszystkie dotąd wypadki na tym skrzyżowaniu były spowodowane przez idiotów wyjeżdżających z podporządkowanej wprost pod nadjeżdżający prawidłowo jadący pojazd; co tu komentować??? proponuję kamerę i karać, karać, karać;

    Odpowiedz
  16. Bubel says:
    7 lat temu

    Kolejny potwierdzajacy ze Rondo jest niezbedne. Na chlopski rozum w trakcie budowy mozna bylo wywnioskowac ze tam bedzie dochodzilo do wypadkow. Rondo jak najszybciej.

    Tydzien temu potrącono w tym samym miejscu rowerzyste.

    Odpowiedz
  17. x says:
    7 lat temu

    jakby skrzyżowanie było bezpieczne to nie byłoby tyle wypadków. Jak się jedzie od Dąbrówki, a ktoś jedzie ponad 100 na godzinę albo więcej od Bydgoszczy to nawet po zatrzymaniu, rozejrzeniu się i ruszeniu, można tego kogoś nie zauważyć, bo jedzie za szybko i człowiek już samochodem na krzyżówce jest, a ten wpada tam z prędkością. Jeżdżę tam codziennie i kilka razy tak miałem, że ja ruszałem od Dąbrówki, a z Bydgoszczy leciał jak szalony, a wcześniej go nie było widać. Także stop stopem, ale prędkość na głównej też jest ważna.

    Odpowiedz
  18. Prędkość says:
    7 lat temu

    Raczej przy 70km nie ma takich zniszczeń.

    Odpowiedz
  19. Dek says:
    7 lat temu

    I bardzo dobrze. Niech mu nie oddadzą bo nie zasługuje na nie

    Odpowiedz
  20. Pieszy says:
    7 lat temu

    Jestem ciekawy kto wydał zgodę na umieszczenie tak wielkiej reklamy w pasie drogowym ulicy Kościuszki (naprzeciwko ulicy Betonowej). Zasłania ona widoczność na przejściu dla pieszych! Ciekawe czy mieli pozwolenie na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych.

    Odpowiedz
  21. Bob budowniczy says:
    7 lat temu

    Rondo
    Wybudować rondo

    Odpowiedz
  22. no nic says:
    7 lat temu

    no cóż, to sobie miej inne zdanie, ale na szczęście nie jesteś decyzyjną osobą w tej sprawie, raczej jesteś jednym z tych baranów co łamią przepisy ruchu drogowego, mały móżdżek i tyle w temacie, zrób sobie rondo w pokoju,

    Odpowiedz
  23. I AM says:
    7 lat temu

    Masz rację nie widać nadjeżdżających aut z lewej strony przechodząc do Betonowej.Kompletnie bezmózgie posunięcie zagrażające bezpieczeństwu pieszych.

    Odpowiedz
  24. gosc says:
    7 lat temu

    TAM POWINNO BYĆ RONDO I WTEDY BĘDZIE BEZPIECZNIE

    Odpowiedz
  25. Obserwujący says:
    7 lat temu

    Dla informacji osób, które twierdzą, że kierowca Opla Merivy jechał zbyt szybko- licznik zatrzymał się na prędkości 70km/h. Trochę wyobraźni życzę kierowcom lekceważącym znak STÓP. Jeśli został tam ten znak umieszczony, to nie bez przyczyny. Z całym szacunkiem, ale może warto pomyśleć, jakie konsekwencje niesie za sobą taka brawura na drodze.

    Odpowiedz
  26. mieszkaniec gminymogilno says:
    7 lat temu

    Tak dużo wypadków na tym skrzyżowaniu i żadnych wniosków ze strony władz samorządowych, ja temu zapobiec. Zal było wydać pieniędzy na wybudowanie ronda, ale na bieżnię na stadionie nie.Cała wina po stronie burmistrza i radnych. Przecież jeżeli znaki stop, światła ostrzegawcze i inne ograniczenia nie zapobiegają wypadkom, to rondo jest nieodzowne. Może radni na najbliższej sesji powinni zainteresować sie tym problemem.

    Odpowiedz
  27. Gerard says:
    7 lat temu

    Jesli nie rondo to dwie lampy uliczne, zeby bylo dobrze widac skrzyzowanie z daleka. Tak jak jest, wypadkow moze nie ubywac.

    Odpowiedz
  28. John says:
    7 lat temu

    W Mogilnie nie umieją jeździć

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook TikTok
Portal CMG24.pl - Mogilno, Dąbrowa, Strzelno i Jeziora Wielkie - informacje, aktualności, wiadomości, radio Mogilno, dziennik, ogłoszenia

Najszybsze źródło informacji w powiecie. Mogilno, Strzelno, Dąbrowa, Jeziora Wielkie.

Jesteś świadkiem zdarzenia? Posiadasz ważne informacje? ZGŁOŚ TEMAT »

Przydatne linki

  • Kontakt
  • Reklama
  • O portalu
  • Patronat medialny i współpraca
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Procedura reklamacyjna
  • Regulamin płatności on-line

Ostatnie komentarze

  • Polaczenie. - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • alek - Dom Kultury z dodatkowymi pomieszczeniami
  • Justi - Nowoczesny plac zabaw i teren zielony
  • mieszkaniec - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Ocena - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS
  • Gaj - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • obserwator - Kierowca Hondy jechał za szybko
  • Wanna - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Mieszczanin - Zmiany w ZAZ Strzelno
  • Piotrus - Burmistrz wypowiedział umowę o pracę dyrektor MGOPS

© 2025 CMG24 - Mogilno, Strzelno, Dąbrowa i Jeziora Wielkie
Projekt i wykonanie
Strony Internetowe

Witamy z powrotem!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Nie pamiętasz hasła?

Odzyskaj swoje hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Zaloguj się
Brak wyników
Zobacz wszystkie wyniki
  • Strona główna
  • Wiadomości
    • Region
    • Powiat
    • Mogilno
    • Strzelno
    • Dąbrowa
    • Jeziora Wielkie
  • Kategorie
    • Polityka
    • Art. Spons.
    • Wieści z Powiatu Mogileńskiego
    • Wieści z Mogilna
    • Na sygnale
    • Edukacja
    • Kultura i Rozrywka
    • Sport
    • Rolnictwo
    • Społeczeństwo
    • Biznes
    • Region
    • Porady i ciekawostki
    • Felieton i publicystyka
  • Ogłoszenia
  • Wydarzenia
  • Zgłoś Temat
  • Moje ogłoszenia
  • Dodaj ogłoszenie
  • Kontakt
  • Zaloguj
  • Koszyk