Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku otwarte będzie dla zwiedzających od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 17:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 14:00. Zwiedzający będą mieli możliwość obejrzenia wszystkich wystaw stałych. Od 17 maja (niedziela) planowana jest inauguracja wystawy czasowej pt. „Zabawki mojego dzieciństwa cz. 2”. Została ograniczona liczba osób zwiedzających do 8. W godzinach otwarcia muzeum czynny będzie punkt sprzedaży wydawnictw, napojów i słodyczy w promocyjnych cenach. Koszt wstępu do muzeum pozostaje na niezmienionym poziomie – dorośli 3 zł, dzieci i młodzież ucząca się 2 zł.
Mogileński Dom Kultury w ramach działalności Galerii Lustro udostępni wystawę fotograficzną Zbigniewa Witryka. Zaprezentowanych zostanie 16 prac przedstawiających Mogilno i okolice. Podobnie jak w muzeum galeria będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00 oraz w soboty i niedziele od 10:00 do 14:00. Liczba osób zwiedzających została ograniczona do 4. Wstęp jest bezpłatny. Czynny będzie również punkt sprzedaży wydawnictw, słodyczy i napojów.
– Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne ułatwienia w dostępie do kultury, gotowi do podjęcia kolejnych działań. Mamy także dobrą informację dla kinomanów. Pragniemy poinformować, iż w ostatnich dniach otrzymaliśmy dofinansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na działalność Mogileńskiej Akademii Filmowej w kwocie 5 000 zł i jak tylko to będzie możliwe ruszamy z kolejnym sezonem MAF – informuje Mogileński Dom Kultury. (I)
















to super jak powoli ruszamy, może już przestaną wstawiać to pożal sie boże filmiki. (co prawda nie wszystkie) Leszek drze ryja do mikrofonu – masakra , robi z siebie głupka w wierszownI.. KULTURO TO JEST TWOJA ANTYREKLAMA!!! Perłą ma darmową reklame… pozostali na szczęscie juz spoko, a szacun dla arka on wymiata!!!! aha jeszcze operator kamery do wymiany nie potrafi złąpać ostrości!!! to jest niedopuszczalne, pewnie jakis amator co twierdzi ze na wszystkim sie zna… a my za to płącimy:(
Proszę Pana dyrektora MDK żeby zrobił selekcję w swoich „artystach”.
Przecież ten pożal się Boże artysta śpiewak wyje, że słychać nie idzie. I brakuje ciut podejścia, kontaktu z osobą po drugiej stronie kamery.
Perła raczej na domówkę ale jego to chociaż przyjemnie się słucha. Fajny miły gość.
Oczywiście Renee jak zwykle zrobił robotę. Gdyby nie on to chyba trzeba by zamknąć MDK.
Szacun renee one