Konkurs dowcipów z roku na rok przyciąga coraz więcej amatorów dobrego humoru. Uczestnicy rywalizują o nagrody opowiadając żarty i zabawiając publiczność. Co roku konkurs kończy się występem gwiazdy wieczoru. Podczas tegorocznej edycji zaprezentuje się Kabaret Rewers.
XI Mogileńska Beczka Śmiechu odbędzie się 14 października o godzinie 16:00 w sali kina \”Wawrzyn\”. Nagrodą główną w konkursie jest 500 zł, a dla kolejnych czterech najlepszych uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Wstęp bezpłatny. Organizatorem imprezy jest Starostwo Powiatowe w Mogilnie. Patronat medialny sprawuje portal CMG24.pl. (I)

















Może jeden z kandydatów, z sąsiedniej gminy, przyjdzie i odczyta swój program..
Ludzie się chociaż posmieją…
Super
BAA..przed wyborami za darmo.. A jak było w poprzednich latach wiedzą wszyscy..
Faktycznie Darka program bije na głowy każdy kabaret mógłby zastąpić Beczke śmiechu a po występie bankiet i golonki 05916