We wtorek, 11 sierpnia o godzinie 8:05 w Mogilnie na ulicy Witosa policjanci z patrolu zauważyli siedzącego na ławce mężczyznę, w stosunku do którego zachodziło podejrzenie, że może spożywać alkohol. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 21-letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego. Podczas legitymowania mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo. W związku z powyższym poddano go kontroli osobistej, podczas której policjanci ujawnili przy nim 1,97 grama marihuany.
21-latek został zatrzymany. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. (za KPP Mogilno)















Hahaha no niezle
Uważam, że za posiadanie takiej ilości narkotyków powinna należeć się kara śmierci!
Wyrok powinien być wykonany za pośrednictwem kilku pięknych kobiet poprzez pieszczoty oralne.
W przypadku gdy skazany przeżyłby godzinę takiej straszliwej kary – należałaby mu się wolność.
Brawo.czy na tym portalu nie macie lepszych tematów i ciekawszych do pisania a policja niech zacznie szukać prawdziwych przestępców
Brawo za spektakularną akcje xD
Siedział na ławce i zaatakowało go dwuch gosci to straszne no wiadomo nie mial szans.brawo policjo uratowałaś świat.wiekszosc kraji przymyka na to oko to tylko roślinka..chwdp
Ale wstyd dla policji!
wpadł jak Nowak z ukraińskimi drogami
Taaa…i jeszcze nogów nie mył!
….a śmigłowiec mieli????
Hahaha
Dobrze, że nie złapali go na jaraniu bo zaraz 4 osp z wiosek by zajechały
Zacznijcie edukować w końcu ludzi że marihuana to nic złego, a nie żyjecie w średniowieczu jeszcze. Biłabym brawo gdyby to były chociaż jakieś twarde narkotyki, a nie zwykła roślina