Na terenie parafii pw. Świętej Trójcy w Strzelnie odbył się Dzień Dziecka dla najmłodszych mieszkańców gminy. Każde dziecko tego dnia mogło pozjeżdżać z dmuchanych zjeżdżalni, a także wziąć udział w licznych zabawach z animatorami. Dodatkową atrakcją, cieszącą się dużym zainteresowaniem było malowanie twarzy. Dzieci otrzymały również słodkie przysmaki.
Organizatorem Dnia Dziecka byli: Parafia pw. św. Trójcy w Strzelnie, MGOKiR i Muzeum w Strzelnie. (AS)



























































































































Wspaniała impreza dla dzieci, wielkie brawa dla organizatorów.
Rewelacyjna impreza, dzieci zachwycone, OGRODY są poprostu cudowne…SZCZĘŚLIWE DZIECI- SZCZĘŚLIWI RODZICE, DZIĘKUJEMY!!!
Brawo Paweł