Do zderzenia doszło w środę, 11 grudnia przed godziną 17:00 w wielorodzinnym budynku mieszkalnym przy ulicy Spichrzowej w Strzelnie. W wyniku zadymienia jedna osoba z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla została przetransportowana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala na obserwację. Pozostałe dwie osoby – dziecko i dorosły zostali ewakuowani z miejsca zdarzenia do zastępczego lokalu mieszkalnego.
W akcji brały udział służby ratunkowe. (I | fot. OSP Strzelno)
















Pan Burmistrz robi sobie imprezy za pieniądze mieszkańców a tym czasem Ci mieszkańcy potrzebują pomocy. Budynki gminne wyglądają drastycznie nie wiem czy speniają wymogi podstawowe. Chyba przyda się kontrola z zewnątrz i zobaczymy czy Pan Burmistrz ma wszędzie porządek. Porządek ma ale do zrobienia, chyba wiedział z czym się mierzy startując na stołek Burmistrza? Elektrycy chodzą po mieszkaniach sprawdzają gniazdka a tym czasem na klatkach schodowych przewody wystają i nikt się tym nie interesuje. Ciekawe dlaczego?
ich interesują gniazdka czy dobrze podłączone ale czy domy są zrobione na zewnątrz to ich nie interesuje